خانواده شهدا و ایثارگران: در توضیح نقض حقوق بشر آمریکا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد


خانواده معظم شهدا و ایثارگران به مناسبت هفته کتابخوانی و افشای حقوق بشر آمریکا (۶ تا ۱۲ تیرماه) در بیانیه ای افزودند: اقدامات تروریستی و جنایت علیه حقوق بشر از جمله سوء قصد به حضرت آیت الله العظمی خامنه ای. ” (ایرنا) چهارشنبه گزارش داد. ظله العالی) در ۶ تیر ۱۳۳۹ آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش به شهادت رسیدند و رئیس زندان اوین محمد کشوی در ۸ تیر ۶۰ ترور شد. آیت الله صدوقی نماینده امام خمینی (ره) و امام جمعه یزد در ۱۲ تیر ۱۳۴۰ و پرتاب موشک یو اس اس وینسنس به هواپیمای ایرانی در ۱۳ تیر ۱۳۴۶، ۱۵ تا ۲۱ تیرماه به پیشنهاد مقام معظم رهبری برای انقلاب اسلامی انتخاب شد. «هفته کتابخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» فرصتی مناسب برای افشای جنایات خونخوار آمریکا در بهانه دفاع از حقوق بشر. اقدامات تروریستی و شیطانی. رهبر جهانی و گروه هایی که از آنها حمایت می کنند به جهان، به ویژه نسل جوان یادآوری کنید.

در این بیانیه آمده است: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بارها در بیانات خود به موضوع حقوق بشر آمریکایی اشاره کرده اند.
امروز دنیا مملو از تروریستی، ضد حقوق بشری، انتقام جویی و استکبار جهانی علیه بیگناهان جهان به ویژه مستضعفان است که در ترورهای فیزیکی و شخصی علما و علمای دین به چشم می خورد.

خانواده شهدا و ایثارگران: در توضیح نقض حقوق بشر آمریکا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد

خانواده شهدا اعلام کردند: بهترین نمونه از جنایات عوامل آمریکا در کشورمان حمایت از جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق بر مردم ایران و شهادت و شهادت نزدیک به یک میلیون نفر بود. علاوه بر جنگ تحمیلی، عناصر استکباری جهان در بیش از ۴ دهه از آغاز انقلاب اسلامی ۱۷ هزار مرد و زن و کودک را ترور کردند و ما در شهر خود و قبل از اخطار عمومی بودیم.

خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با محکومیت جنایات استکبار جهانی اعلام می دارند که برای آگاهی بخشی و تبیین موارد نقض حقوق بشر در آمریکا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند و آماده پاسداری از انقلاب اسلامی و نظام مقدس هستند. جمهوری اسلامی ایران مخالف باطل است و توطئه های شیطانی استکبار جهانی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر