خانواده قربانی تیراندازی در مجموعه Rust از کلانتر می خواهند ویدیوی گرافیکی آخرین لحظات او را حذف کند


خانواده هالینا هاچینز از کلانتر شهرستان سانتافه خواسته اند ویدیویی را که آخرین لحظات او را در صحنه فیلم Rust نشان می دهد حذف کند.

این فیلم که در میان صدها مدرک از تحقیقات در حال انجام در مورد مرگ او در ماه اکتبر منتشر شد، حاوی ویدئویی از لحظات پایانی این فیلمبردار بود.

سی ان ان گزارش داد، در نامه ای که از طرف خانواده هاچینز در روز پنجشنبه ارسال شد، وکلای شوهرش متیو هاچینز خواستار حذف ویدیوی آخرین لحظات او شدند.

در این کلیپ، امدادگران اورژانس به هاچینز، ۴۲ ساله، در داخل کلیسایی سر صحنه فیلم سینمایی زنگ زدگی، پس از اینکه اسلحه ای که توسط الک بالدوین، بازیگر در دست داشت، بدون هیچ هشداری روشن شد، حضور دارند.

این نامه که توسط این شبکه مشاهده شد، انتشار شواهد حاصل از تحقیقات را به عنوان آسیب “غیرقابل جبران” به خانواده نزدیک او، از جمله پسر کوچکشان، عنوان کرد.

در این نامه آمده است: «دفتر شما حقوق قانونی هاچینز را زیر پا گذاشته است.

در نامه مدعی شد که به دلیل «حجم زیاد مطالب»، «زمان کاملاً ناکافی» برای بررسی پرونده‌ها و برای خانواده «درخواست اعمال صلاحدید و ویرایش مطالب حساس» وجود داشت.

در پایان نامه آمده است: «در حالی که آسیب انتشار ویدیو غیرقابل جبران است، حذف ویدیو به پیچیدگی دفتر شما در ایجاد آسیب بیشتر پایان می‌دهد».

امدادگران اورژانس به هالینا هاچینز در صحنه فیلم Rust مراجعه می کنند

(PA)

صحبت با ABC صبح بخیر آمریکا روز چهارشنبه، آدان مندوزا، کلانتر شهرستان سانتافه گفت که تحقیقات او در حال تکمیل شدن است و انتشار این پرونده ها یک موضوع “شفافیت” است.

کلانتر گفت: “ما در پاسخ به درخواست ثبت عمومی هستیم، جایی که باید اطلاعات را منتشر کنیم، و همچنین تلاشی برای شفاف سازی در تحقیقات بود.”

هاچینز در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۱ در نزدیکی سانتافه، نیومکزیکو، زمانی که آقای بالدوین، ۶۴ ساله، اسلحه ای در دست داشت که بدون اینکه او به ماشه آن دست بزند، به ضرب گلوله کشته شد. جوئل سوزا، کارگردان فیلم نیز مجروح شد.

از جمله شواهد دیگری که در این هفته منتشر شد، پیامک های ارسال شده توسط زره پوش در صحنه، تصاویر دوربین بدنه پلیس از رسیدن به صحنه و مصاحبه با شاهدان بود.

با این حال هنوز مشخص نیست که مهمات چگونه وارد مجموعه شده است و هیچ اتهامی نیز مطرح نشده است.

گزارش تکمیلی توسط آسوشیتدپرس.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر