خانواده و کودک سه روز بعد در دره ای در جنگل ملی تاهو نجات یافتند


به گفته مقامات، خانواده ای که با یک نوزاد در حال پیاده روی بودند، پس از گذراندن سه روز در دره ای شیب دار در جنگلی دورافتاده در کالیفرنیا، نجات یافتند.

والدین با نوزاد و سگ ۱۰ ساله و نه ماهه خود در جنگل ملی تاهو در شمال کالیفرنیا در حال پیاده روی بودند که گیر کردند.

اداره پلیس شهرستان سیرا می گوید این منطقه که در ۲۲۵ مایلی شمال شرقی سانفرانسیسکو قرار دارد، در میان شیب دارترین مناطق این شهرستان است و تا رشته کوه سیرا نوادا می رسد.

مقامات می گویند که مادر بر اثر گرمازدگی به زمین افتاده و نتوانسته است به یک منطقه امن در منطقه دورافتاده برسد.

بنابراین، پدر بچه ها را پشت سر گذاشت تا بروند کمک بگیرند و دفتر شهردار یک هلیکوپتر گشت بزرگراه کالیفرنیا را برای کمک به عملیات آورد.

اما سایه بان جنگل به قدری ضخیم بود که CHP نتوانست مادر و فرزندانش را پیدا کند، بنابراین پدر تیم جستجو و نجات را با پای پیاده به سمت خانواده خود در ۲۵۰۰ فوت پایین دره هدایت کرد.

با نزدیک شدن به تاریکی هوا، برخی از تیم نجات پدر و فرزندان را به ماشین منتظر خود بردند و برخی دیگر شب را نزد مادر ماندند.

کلانتر گفت: روز بعد، وقتی نور کافی وجود داشت، یک هلیکوپتر نجات آمد و مادر را از جنگل بیرون کشید و به سمت هلیکوپتر MedVac در انتظار بود.

(جستجو و نجات در دفتر کلانتری شهرستان نوادا)

پرسنل جستجو و نجات شوهر، کودک و نوزاد را در زمین های ناهموار اسکورت کردند و به وسیله نقلیه خود بازگشتند. پرسنل جستجو و نجات، آتش نشانی و جنگلبانی Downieville تمام شب را در کنار همسر ماندند تا اینکه نور روز کافی برای هلیکوپتر CHP برای بردن او وجود داشت. از دره به یک هواپیما.» اداره پلیس گفت. هلیکوپتر پزشکی منتظر است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر