خدمات تست کووید-۱۹ راه‌اندازی شده است و کیت‌ها هنوز در سنت پترزبورگ در دسترس هستند. شهرستان لوئیس – ساز غربی


خیابان LEOUIS – اداره بهداشت عمومی شهرستان سنت لوئیس به برخی از خدمات آزمایش کووید-۱۹ در سطح شهرستان پایان داده است، اگرچه کیت های آزمایش هنوز در دسترس هستند.

به دلیل کاهش استفاده در هفته‌های اخیر، خدمات آزمایش کووید-۱۹ در مرکز سلامت جامعه مرکزی شمال روز جمعه پایان یافت.

هر کسی که به دنبال آزمایش کووید-۱۹ است همچنان می‌تواند برای دریافت کیت‌های آزمایش PCR بزاق و کیت‌های تست آنتی‌ژن وسیله نقلیه به مرکز بهداشت جان سی مورفی و مرکز بهداشت شهرستان ساوت کانتی مراجعه کند. کیت های آزمایش PCR بزاقی باید به بیمارستان St. دراپ باکس کلینیک سلامت عمومی شهرستان لوئیس در هر یک از دو کلینیک بهداشتی که این آزمایش را ارائه می دهند قرار دارد.

پس از تحویل نمونه های آزمایشی، نتایج به طور کلی ظرف ۴۸-۷۲ ساعت آینده در دسترس است. هر کسی که به دنبال شرکت در یک مجموعه آزمایشی یا تست کششی است، برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

تحویل کیت تست COVID-19 نیز در خیابان نهم موجود است. کتابخانه های منطقه لوئیس برای تعیین وقت با شماره ۳۰۰۰-۹۹۴-۳۱۴ تماس بگیرید.

مرکز بهداشت جان سی مورفی روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح تا ظهر و پنجشنبه ها از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۶:۳۰ باز خواهد بود. مرکز بهداشت شهرستان جنوب روزهای دوشنبه و جمعه از ساعت ۸ صبح تا ظهر باز خواهد بود.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر