“خلاصه سوراخ” | گزارش سیم درست – یک سریع ۱۰۰


در اصل توسط John Clare در صابون Patriots ارسال شده است

بحثی وجود دارد، و نه بی دلیل، در مورد اینکه آیا گود مطابق با صورت حساب است یا خیر. به ما گفته شد که چیزی ده برابر انفجاری تر از آنچه که ۲۰۰۰ قاطر نشان دادند که همه منتظر آن بودند در راه است و ریپکورد بسیار انتظار می رفت. هنوز مشخص نیست که ۱۰x drop چیست، ripcord چیزی نیست که تبلیغ شده است، و نحوه ارائه پیت کمی گیج کننده بود.

علاوه بر این، اخبار فنی است که درک آن را برای افراد عادی که در مشاغل فنی کار نمی کنند دشوار می کند. من فکر می‌کنم آنچه در حال حاضر بیشتر به آن نیاز داریم یک توضیح ساده و غیر فنی بدون جزئیات زیاد است و بس. فکر می‌کنم وقتی نتایج به دست آمد، این حفره به عنوان یک موفقیت بزرگ تلقی خواهد شد.

تمرکز این رویداد، به خصوص در قسمت اول، این بود که مردم را درگیر مبارزه کنند. یک مرکز یکپارچه سازی برای این منظور راه اندازی شده است، یک سایت برای عموم برای به اشتراک گذاری اطلاعات دو جهته و یک برنامه برای همکاری در نمای Dropbox وجود دارد. گرگ می گوید که فیلم های ۲۰۲۰ به طور کامل توسط Dropbox حذف شده اند، اما این فیلم عمدتاً آشغال است. به همین دلیل آنها داده های ردیابی جغرافیایی را خریداری کردند. ردیابی جغرافیایی جایی است که مقدار آن است، داده‌های موقعیت مکانی خام به دلایل قانونی در open.ink یا هر جایی ریخته نمی‌شوند.

بنابراین این یک به روز رسانی Ripcord بود: به جای انتشار همه چیز، آنها یک زیرساخت همکاری ایجاد می کنند. من می‌توانم بگویم که این پتانسیل بسیار بیشتری نسبت به پینگ کردن یک تلفن ۱۰ میلیون دلاری و گفتن آن به ما دارد. چه کسی با آن همراه است، به جز آژانس ها و متخصصان فناوری؟

من شک دارم که کار FBI برای چین یک ناامیدی بزرگ باشد. اگر ده سال پیش اتفاق می افتاد، خبر بزرگی بود. هنوز هم هست، اما دیگر جای تعجب نیست، ما می دانیم که FBI هک شده است و در این مرحله اولیه اطلاعات کافی برای تبلیغات وجود ندارد، اگر این خبر باشد.

با این حال، پیت سانتلی کلیپی از این دهانه منتشر کرد که دقیقاً با توضیحات گرگ مطابقت دارد. صدا پخش نشد و کاترین گفت مشکل فنی است. کلیپ کوتاهی از صحبت یک مرد چینی روی صفحه نمایش مانیتور نشان داده شد که تصویری از China Go نشان می دهد که او در مورد چه چیزی صحبت می کند. من فکر می‌کنم وقتی به دنبال چیزی هستیم که به ما داده شده است، اندازه کاهش می‌یابد و کاهش ’۱۰ برابری’ خواهد بود.

هم گرگ و هم کاترین این توضیح را تکرار کردند: جمعیت موجود “باید نسبتاً جوان می ماند زیرا … اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به طور بالقوه به اندازه کافی خطرناک بود که بدون افشای هیچ چیز دیگری *پخش شده** در معرض دید عموم قرار گیرد.” “

به نظر می رسد که ما در مرحله تکامل محتاطانه هستیم.

True The Vote می گوید آخرین ارائه گرگ و کاترین، که از آن کلیپ مرد چینی گرفته شده است، به زودی منتشر خواهد شد. البته این کلیپ چون پخش زنده مراسم است هنوز صدا ندارد. یعنی حتی افرادی که در این جشن حضور داشتند این صدا را نشنیده اند یا حداقل آن را در آنجا نشنیده اند.

گفته می شود که این ارائه درباره انتخابات ۲۰۲۰ ایالات متحده بوده است و بر روی سرورهای چینی (رایانه هایی که اطلاعات را منتقل می کنند) اجرا می شود.

چه چیزی در چین یافت می شود؟

نمایش MG روز چهارشنبه در PSB (خلاصه پت از ساعت ۲۹:۳۰ تا ۳۹:۳۰؛ بررسی جامع Rumble آنها) برای سخنرانی ارائه شد. این بخش گزارش های آنها و موارد دیگر را پوشش می دهد.

نتیجه اصلی این است که بسیاری از داده‌های کارکنان رای‌گیری و انتخابات در ایالات متحده در Unicom قرار دارند، که «ستون ستون فقرات» چینی، نوعی ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی است. ستون فقرات فناوری اطلاعات یک شبکه متمرکز از روترها یا سوئیچ ها است که سایر شبکه های کوچکتر را به هم متصل می کند. هزاران داده از همه آنها جاری می شود. مانند ستون فقرات است که تمام اعصاب دیگر را به هم متصل می کند.

در انتخابات ایالات متحده، بسته به ایالت، برگه های رای در حوزه ها یا در یک مکان مرکزی برای کل شهرستان پاک می شود. تصاویر رای گیری و “سوابق رای” برای آن کارت ها (قضاوت ها و ابرداده ها) ایجاد می کند. اینها در USB آپلود شده و به EMS (سیستم مدیریت) فروشنده وارد می شوند (بزرگترین آنها ES&S، Dominion و Hart InterCivic هستند). از آنجا رای به شرکت اسپانیایی Scytl ارسال می شود. Scytl آن را برای ادیسون و ادیسون برای روزنامه ها می فرستد.

در این حالت، فروشنده Konnech است و EMS آنها “Pollchief” نامیده می شود. Konick وابسته به موسسه کنفوسیوس است، یک گروه سیار از اساتید کمونیست با حمایت خارجی که بی شباهت به آنتیفا نیست. CTCL زاکربرگ اسپانسر است. بولشف به لس آنجلس، دیترویت و بیش از ۱۰۰۰ دفتر انتخاباتی محلی در سراسر کشور خدمت می کند.

در سیستم مدیریت انتخابات، علاوه بر آرا، انواع اطلاعات نیز وجود دارد. در زیر جزئیاتی در مورد زندگی ۱.۸ میلیون کارگر نظرسنجی آورده شده است و طبق قوانین چین، تمام داده های ارسال شده از چین به مالکیت حزب کمونیست چین تبدیل می شود.

بنابراین جزئیات دقیق زندگی هر کارگر نظرسنجی دیترویت اکنون متعلق به CCP است: محل زندگی آنها، میزان درآمد آنها و حتی نام فرزندانشان. نام فرزندانشان با تمام حروف بزرگ بود.

مفهوم اینجا این است که این جزئیات ممکن است در صورتی که ح‌ک‌چ به اهرمی علیه اپراتور نظرسنجی نیاز داشته باشد، حفظ شده باشد. آن‌ها می‌دانستند که چقدر پول در این فاکتور، چه کالجی که فرزندانشان می‌روند، و احتمالاً کالجی که می‌خواهند در آن شرکت کنند، تفاوت خواهد داشت. CCP یک شماره IMEI (شماره شناسایی منحصر به فرد) روی تلفن خود داشت و اگر از یک برنامه استفاده می کرد، CCP احتمالاً گزارشی از هر کاری که انجام می داد و هر جایی که می رفت ایجاد می کرد.

در اینجا احتمال اخاذی و زور و حتی فرصت خشونت در صورت لزوم در صورت اطلاع از روال فیزیکی کارگر وجود دارد. این لزوماً هدف از جمع آوری داده ها نیست، اما وقتی این داده ها در چین ذخیره می شوند و احتمالاً در سراسر جهان پخش می شوند، باید تعجب کنید که چرا.

گرگ آن را در یک سرور ناامن که MongoDB را اجرا می‌کند، یک سیستم پایگاه داده که پیاده‌سازی آن آسان است، پیدا کرد، حتی اگر در ISP Unicom نیروی کار خارجی ارزان‌قیمت اجاره کنید.

برای هر کسی که آن را پیدا کرد، رمز عبور روی “گذرواژه” تنظیم شد و بدتر از آن، رمز عبور پیش فرض است. کربن فکر می‌کند بهترین توضیح برای این موضوع بی‌کفایتی است و دلیل خوبی برای آن مطرح می‌کند. اما بعد گفت “مشکلی نیست” این بی کفایتی است.

شش سال پیش، مشکل مشابهی در مورد ایمیل های هیلاری کلینتون وجود داشت. سرور آن کاملاً باز بود، هر کسی می توانست وارد شود و احتمالاً همه این کار را می کردند. جیمز کومی گفت که کلینتون “بسیار سهل انگاری” کرد و از مترادف “غفلت فاحش” اجتناب کرد، که پیامدهای حقوقی ناخوشایندی به همراه خواهد داشت. یک لحظه نمی توانستم این را باور کنم.

یک نظریه جایگزین، که من اعتراف می کنم که حدس و گمان است، این بود که کلینتون عمداً آن سرور را برای توزیع اطلاعات فروخته شده باز گذاشت. شاید چین کسی را داشته باشد که این اطلاعات را با او به اشتراک بگذارد. شاید زمانی که صدا آشکار شد پاسخ این سوال را پیدا کنیم.

اف بی آی چه شد؟

GC (گرگ و کاترین) با اف بی آی دیترویت در حال تحقیق درباره کونیک بودند و همه چیز خوب پیش می رفت، تا اینکه مقامات ارشد FBI به آنها گفتند که گرگ و کاترین هدف قرار گرفته اند. اگر درست متوجه شده باشم به این می گویند #پروژه برنده.

اف بی آی یک خبرچینی دارد که گرگ را به سرقت سه سرور از ستون فقرات China Unicom متهم می کند.

جهت آینده

حق با ست کشل است که می گوید جنگ در دو جبهه است و حق با اوست. اما نیاز قطعی به سرعت در سال ۲۰۲۲ وجود دارد زیرا شورای امنیت برای انتخابات روز شماری می کند. نیک موسدر می گوید که سوابق انتخابات به زودی حذف خواهد شد، که من مطمئن هستم که ما را در جریان آن قرار خواهد داد.

تماشای Summit Truth در Frankspeech امروز و فردا بسیار مهم است. مایک لیندل و ناظران هر ایالت، دعواهایی را که برای برداشتن ماشین‌ها مطرح کرده‌اند، و کارهایی که برای تحقق آن باید انجام شود، بررسی خواهند کرد. همه همه چیز را تماشا نمی کنند، اما همه ما باید مراقب وضعیت خود باشیم. نمایش هر ایالت پس از پخش زنده در Frankspeech ارسال خواهد شد.

آنها نیز آزاد می شوند [s]فیلم Choice.code. برای دریافت نسخه دیجیتالی رایگان خود از مایک لیندل، اینجا ثبت نام کنید.

نتیجه نهایی برای سال ۲۰۲۰ این است که این در مورد بیش از یک انتخابات است، در مورد همه انتخابات، نحوه رای دادن ما و آنچه که باید تغییر دهیم تا دوباره به آن شکل “رای دهیم” است. این برای دهه ها اتفاق افتاده است. ما به برگه های رای کاغذی نیاز داریم و من فکر می کنم نوعی سیستم ردیابی الکترونیکی رای گیری وجود دارد که رای دهندگان می توانند به آن مراجعه کنند تا تایید کنند که رای شما آنطور که می خواستید انجام شده است و برای هیچ نوع مرتب سازی استفاده نشده است. و ما باید ببینیم که آرا در حال شمارش / “شمارش” هستند، نه فقط اسکن / شمارش.

و برای اینکه همه اینها اتفاق بیفتد، مردم عادی باید گام بردارند. هر چه که باشد، شما در آن مهارت دارید، و هر کاری که باشد، زمان انجام آن فرا رسیده است.

سیم صحیح را گزارش دهید یادداشت ویراستار:

Truth Summit یک رویداد زنده ۴۸ ساعته است.

می توانید ۱۲ ساعت در روز شنبه را اینجا تماشا کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر