خلاصه: هولماسک با ارائه دهنده مراقبت های روانی آمریکایی، MyHealthcare جدیدترین HIMS و موارد دیگر را معرفی می کند.Holmusk استفاده از فناوری را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشت روان مستقر در ایالات متحده امضا می کند

Metrocare Services مستقر در ایالات متحده توافق نامه ای را با Holmusk، ارائه دهنده فناوری سلامت رفتاری از سنگاپور، برای استفاده از پلت فرم داده های دنیای واقعی خود در افزایش مراقبت های بهداشت روان.

Metrocare ارائه دهنده پیشرو خدمات سلامت روان و ناتوانی رشدی در تگزاس است.

این قرارداد برای استفاده از NeuroBlu است، یک پلت فرم داده با مجموعه داده های بالینی بیش از ۲۰ سال که از بیش از نیم میلیون بیمار در سراسر جهان به دست آمده است. این داده‌ها را با استفاده از تحلیل‌های اختصاصی، پردازش زبان طبیعی و مدل‌های بیماری پیش‌بینی‌کننده طراحی‌شده برای سلامت رفتاری ترکیب می‌کند.

پلتفرم Holmusk با ارائه داده ها، تجزیه و تحلیل و راه حل های دیجیتالی به بهبود مشارکت بیمار کمک می کند، از خود مدیریتی بیماری پشتیبانی می کند و نتایج گزارش شده توسط بیمار را ثبت می کند.

قرارداد استفاده، دسترسی Metrocare به تجزیه و تحلیل داده ها را برای بهبود ارائه مراقبت فراهم می کند و همچنین NeuroBlu را از طریق استفاده از شواهد دنیای واقعی برای ایجاد بینش برای مراقبت های بهداشتی رفتاری تقویت می کند.

دکتر جان دبلیو بوروس، مدیر عامل Metrocare گفت: “به عنوان بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی رفتاری در شمال تگزاس، تجزیه و تحلیل های پیش بینی به ما این امکان را می دهد که در پاسخ به نیازهای جامعه خود و اولویت دادن به مراقبت از بیمار فعال تر باشیم.”

اسکات کولینز، افسر ارشد پزشکی هلماسک نیز اظهار داشت: همکاری با Metrocare برای افزایش درک ما از شرایط سلامت روان و مهمتر از همه بهبود مراقبت هایی که به بیماران در دالاس و در سراسر جهان ارائه می شود، یک افتخار خواهد بود.


استارتاپ فناوری بهداشت هند از سیستم مدیریت اطلاعات بیمارستانی رونمایی کرد

MyHealthcare، یک استارت آپ فناوری سلامت از هند، سیستم مدیریت اطلاعات مراقبت های بهداشتی مبتنی بر وظیفه خود را برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی راه اندازی کرده است.

MyHealthcare Enterprise Application (MHEA) از اتوماسیون فرآیند و هوش مصنوعی برای ارائه اطلاعات مرتبط و کمک به کارکنان در انجام وظایف از یک صفحه استفاده می کند. اکوسیستم آن از بهبود خرید از طریق جوراب ساق بلند هوشمند پشتیبانی می کند و تجربه بیمار را از طریق اتوماسیون فرآیند ترخیص افزایش می دهد. این شرکت ادعا می کند که این پلت فرم که بر روی یک پشته منبع باز ساخته شده است، مقرون به صرفه است.

MyHealthcare جدیدترین برنامه کاربردی خود را برای افزایش کارایی عملیاتی و فرآیندی در سراسر شبکه ارائه دهنده طراحی کرده است. مدیر عامل شرکت انیش نیر گفت که آنها سیستم خود را به خدمات مراقبت های ثانویه، سوم و اورژانس ارائه می دهند.

به گفته دیویا لارویا، مدیر ارشد محصول شرکت، علاوه بر کمک به ارائه دهندگان برای تکمیل سفر دیجیتالی خود، MHEA پیشنهاد می شود زمان آموزش کارکنان را تا حدود ۸۰ درصد کاهش دهد.

MHEA همچنین در سراسر شبکه ای از مدیران شخص ثالث و شرکت های بیمه سلامت یکپارچه می شود.


Genesis MedTech سازنده دستگاه تعویض سوپاپ را خریداری می کند

شرکت سازنده تجهیزات پزشکی سنگاپور Genesis MedTech JC Medical، سازنده چینی دستگاه‌های تعویض دریچه ترانس کاتتر برای درمان کم تهاجمی بیماری‌های ساختاری قلب را خریداری کرده است.

JC Medical’s J-Valve یک دستگاه تعویض دریچه آئورت ترانس کاتتر با حداقل تهاجم (TAVR) است. این شامل یک TAVR ترانس آپیکال است که قبلاً در چین استفاده می شود و یک TAVR ترانس فمورال که تأییدیه قبل از فروش را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده دریافت کرده است.

به گفته این شرکت، این دستگاه یکی از تنها دو محصولی است که در سراسر جهان برای بیماران نارسایی آئورت و تنگی تایید شده است. J-Valve می‌تواند انواع مختلفی از بیماران، از جمله بیمارانی که ارتفاع اوستیوم کرونر پایین و سینوس‌های کوچک دارند، ارائه دهد. طراحی آن نیز برای کاهش مهاجرت استنت، تضمین ایمنی و اثربخشی بالینی تبلیغ شده است.

Genesis MedTech با افزودن به مجموعه قلب ساختاری سرمایه گذاری می کند JCM’s TAVR به مجموعه خود. وارن وانگ، رئیس و مدیر عامل شرکت، گفت: “با انجام این کار، ما امیدواریم که از جراحان قلب و متخصصان قلب در مبارزه با بیماری های ساختاری قلب حمایت کنیم.”

این شرکت خاطرنشان کرد، اگرچه بیماری‌های ساختاری قلب بیش از ۲ درصد از مردم را در حال حاضر در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می‌دهند، شیوع آن با توجه به پیری جمعیت جهانی در حال افزایش است. در چین، ۲۵ میلیون نفر با این بیماری زندگی می کنند، در حالی که سالانه بیش از ۵ میلیون نفر در ایالات متحده تشخیص داده می شوند. Genesis MedTech ادعا می کند که از آنجایی که اجرای TAVR از جایگزینی دریچه آئورت جراحی در ایالات متحده پیشی گرفته است، این روند ممکن است تا سال ۲۰۲۵ در چین دنبال شود.

در همین حال، ژانگ جی، موسس و رئیس JCM، علاوه بر انتصاب خود به عنوان مدیر ارشد فناوری برای آخرین فرنچایز Genesis MedTech، به خدمت خود ادامه خواهد داد.


Excelra، X-Chem برای تسریع در کشف دارو با یکدیگر همکاری می کنند

شرکت تجزیه و تحلیل علوم زیستی در هند Excelra و X-Chem، یک پلتفرم کشف داروی هوش مصنوعی از ایالات متحده، برای ترکیب فناوری های خود در تسریع کشف دارو با یکدیگر همکاری کرده اند.

Excelra’s GOSTAR یک برنامه کاربردی است که دید کاملی از بیش از ۸ میلیون مولکول کوچک ارائه می دهد و آخرین اطلاعات در مورد ساختارهای شیمیایی و خواص بیولوژیکی آنها را به دست می آورد. داده های اختصاصی آن به دقت با فرآیند گواهی QMS-ISO خود مدیریت می شود.

پلت فرم RosalindAI X-Chem برای ساخت مدل های هوش مصنوعی برای طراحی و بهینه سازی شیمیایی استفاده می شود. زمانی که پلتفرم با استفاده از داده‌های GOSTAR آموزش داده شد، مدل‌های هوش مصنوعی به دست آمد که «دوبرابر بهتر» از مدل‌های آموزش‌دیده بر روی مجموعه داده‌های دیگر هستند.

این همکاری جدید بین Excelra’s GOSTAR و X-Chem’s RosalindAI ابزارهای منحصر به فرد و قدرتمندی را برای پیش‌بینی مولکول‌های کوچک، خواص شیمیایی، بیولوژیکی و فیزیکی، تسریع مراحل زمان و منابع فشرده کشف دارو از شناسایی ضربه تا انتخاب نامزد پیش‌بالینی، تسریع می‌کند. این شرکت ها در بیانیه مطبوعاتی اعلام کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر