خواهر جنجالی مگان مارکل از ایلان ماسک برای بازگرداندن آن به توییتر تشکر کرد.


سامانتا مارکل، خواهر ناتنی مگان مارکل، از ایلان ماسک برای بازگشت به توییتر تشکر کرد.

خانم مارکل ادعا کرد که “به طور ناعادلانه ای توسط ربات ها و ترول هایی که به اشتباه حساب من را گزارش کرده اند هدف قرار گرفته و بسته شده است”.

او به سایت گفت: «من فکر می کنم این یک تغییر مثبت و تاریخی برای دنیای اجتماعی و اقتصادی ما خواهد بود. منگنه تایمز.

او گفت: خوشحالم که ایلان ماسک از آزادی بیان محافظت خواهد کرد. “همه ما می‌توانیم نظرات خود را داشته باشیم و مخالف باشیم. ایلان ماسک می‌خواهد آن را برای هر دو جناح راست و چپ منصفانه کند. نظرات و اختلاف نظرهای مختلف باعث می‌شود مردم فکر کنند و رشد کنند.”

خانم مارکل قبلاً از دوشس ساسکس انتقاد کرده بود و ادعاهای او در مورد سوء استفاده را “اغراق آمیز” خواند و استدلال کرد که نحوه رفتار او با شاهزاده هری در پادکست خود “توهین آمیز و توهین آمیز” است.

خانم مارکل ظاهر شد دن ووتن امشب در GB News در اواخر اوت، که شامل کلیپی از مصاحبه پادکست مگان با ستاره تنیس سرنا ویلیامز بود.

او گفت که دوشس “بسیار عالی” بود وقتی گفت که “می تواند با مسائل مربوط به زنانگی و رنج مقابله کند، زیرا به مدرسه قلب بی عیب و نقص رفت، جایی که راهبه ها به او اجازه دادند یک زن مستقل باشد.”

اما چه کسی هزینه آن را پرداخت کرد؟ خانم مارکل پرسید. او تمام پدر من بود. پس اجازه دهید با آن روبرو شویم، ما در خلاء بزرگ نشدیم. ”

او گفت که خواهر ناتنی اش “متکبر” است و صحبت او در مورد زن جاه طلب “یک فرض” است.

او به GB News گفت: “بیشتر زنان به گونه ای بزرگ شده اند که جاه طلب باشند.” اما من فکر می‌کنم که بررسی‌های عمومی زیادی در مورد اینکه چگونه برخی افراد از نردبان بالا می‌روند، صورت گرفته است.

مارکل استدلال کرده است که هری از زمان عروسی آنها در سال ۲۰۱۸ در حال نواختن “کمانچه دوم” بوده است.

آقای ووتن از خانم مارکل پرسید که آیا مگان هری را بزرگ کرده است.

او گفت: “به نظر می رسد هری در حال نواختن ویولن دوم است.” استفاده از عنوان و عروسی سلطنتی به عنوان نقطه شروع ضرری نداشت، اما بعد از عروسی احساس کردم هری در سایه است.

خانم ویلیامز در مورد حضور کوتاه هری در قسمت پادکست گفت: “مثلاً “اجازه دهید او وارد شود.” خیلی بی ادب به نظر می رسید و من آزرده خاطر شدم – به جای اینکه او را همراهی کنم و هر دو در مورد آنچه در حال حاضر برای آنها در زندگی آنها مهم است صحبت کنند. “فقط دختر زیاد چت می کرد و خروپف می کرد.”

در توییتر، خانم مارکل حالات بیولوژیکی او به لطف ایلان ماسک بازگشته است!

“MAGA، ۱st Markle، نویسنده، کارشناسی ارشد مشاوره، کارشناسی جرم شناسی، حقیقت برنده می شود!” MAGASAmmy در Truth Social PRO-LIFE،” پروفایل او می گوید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر