خیابان باغ وحش لوئیس امروز میزبان جشنواره Zootoberfest – وست ساز است


خیابان لوئیس – در روز یکشنبه، ۲ اکتبر از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۴:۰۰ بعد از ظهر، و همچنین خانواده های شنبه و یکشنبه آینده می توانند از هوای خنک لذت ببرند و از حیوانات، نمایشگاه ها و جاذبه های باغ وحش لذت ببرند، از سنت لوئیس دیدن کنند.

بچه‌ها می‌توانند از فعالیت‌های سرگرم‌کننده مانند مسیر مانع و هنر و صنایع دستی لذت ببرند. آنها حتی غذاهای الهام گرفته از آلمانی دارند. برای افراد ۲۱ ساله و بالاتر، تریلرهای آبجو در سراسر باغ وحش انواع دم‌نوش‌های کنسرو شده و بطری‌شده را برای خرید ارائه می‌کنند.

رویداد دیگری که باید مراقب آن بود، بو در باغ وحش است. از مهرماه هر شب از ساعت ۵:۰۰ الی ۲۰:۳۰. ۱۴-۳۰. برای این رویداد باید بلیط تهیه کنید. قیمت ها بر اساس تاریخ متفاوت است. باغ وحش توضیح داد که درآمد حاصل از این رویداد به ارائه بالاترین سطح مراقبت از حیوانات خود کمک می کند.
این شامل تزئینات هالووین، حیوانات، جاذبه ها، موسیقی و غذا می شود.

در نهایت، تعطیلات هالووین از ساعت ۹ صبح تا ۴ بعد از ظهر روزهای شنبه و یکشنبه اکتبر. ۱۵-۱۶ اکتبر، ۲۲-۲۳ اکتبر و ۲۹-۳۰ اکتبر. این رویداد رایگان است. بار دیگر، Zootoberfest روز یکشنبه ۲ اکتبر از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۴:۰۰ بعد از ظهر است و آخر هفته آینده ادامه خواهد داشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر