خیابان لوئیس سیتی می تواند خدمات اعزام ۹۱۱ را تحت یک طرح جدید – WestSaz ادغام کند


خیابان لوئیس – طراحی جدیدی که می تواند برای St. شهر لوئیس برای متحد کردن پلیس، آتش نشانی و خدمات EMS زیر یک سقف.

این خدمات می توانند از طریق مرکز پاسخگویی ایمنی عمومی (PSAP)، یک سایت پیشنهادی در نزدیکی خیابان موجود، یکپارچه شوند. دفتر مرکزی آتش نشانی لوئیس در خیابان جفرسون و کاس.

خیابان لوئیس آلدرمن براندون باسلی اخیراً پیشنهادی (BB120) ارائه کرده است که به نزدیک‌تر کردن مرکز PSAP یک قدم به واقعیت کمک می‌کند. این لایحه توصیه می کند که حدود ۱۵ میلیون دلار از بودجه قانون Save America برای کمک به یارانه هزینه های PSAP استفاده شود.

خیابان دفتر شهردار لوئیس می‌گوید که شهر از سال ۲۰۰۸ چنین تأسیساتی را در نظر گرفته است، هرچند بودجه و زمان‌بندی با موانع مختلفی مواجه است. دفتر شهردار بیانیه زیر را برای FOX 2 ارسال کرد که بخشی از آن در مورد تأثیر تأسیسات PSAP بود:

مرکز جدید خدمات ارتباطی و اعزام را برای اداره پلیس متروپولیتن سنت لوئیس و اداره آتش نشانی سنت لوئیس از جمله خدمات فوریت های پزشکی ارائه خواهد کرد. دیسپچرهای داخل مرکز تماس های اضطراری و غیر اضطراری را ارزیابی کرده و سطح مناسب را تعیین خواهند کرد. پاسخگویی به هر تماس، افزایش خدمات و تجربه به شهروندان و اولین پاسخ دهندگان، حتی در شرایط سخت.

مقامات شهر امیدوارند تغییراتی از این دست سیستم ۹۱۱ شهر را بهبود بخشد. فعالان داستان هایی را از طریق Transforming911.org در مورد تجربیات خود در مورد انتقال شهری به اشتراک گذاشته اند و از دیگر نگرانی ها به زمان انتظار طولانی برای این سرویس اشاره کرده اند. Leaders Forward Through Ferguson در ماه ژوئیه با FOX 2 صحبت کرد تا در مورد تحقیقات جرم خشونت آمیز و سیاست های پلیس و همچنین نحوه ارتباط آن عوامل با نحوه رسیدگی به تماس های محلی ۹۱۱ بحث کند.

“شهردار [Tishaura] جونز توضیح داد که اگرچه تعمیر یک شبه اتفاق نمی افتد، او سیستم ۹۱۱ را به طور قابل توجهی ارتقا داده است تا خدمات و قابلیت اطمینان را بهبود بخشد. دفتر شهردار در بیانیه‌ای گفت: «این گام دیگری در جهت دستیابی به این هدف است و تلاش‌ها برای متحد کردن دیسپچرها و اصلاح سیستم گلوگاه ما ادامه دارد».

رهبران شهر همچنین به دنبال ادغام آژانس مدیریت اضطراری شهر و دفتر خدمات شهروندان سنت لوئیس هستند. لوئیس زیر سقف یک توزیع کننده ۹۱۱ است. اگرچه جدول زمانی این طرح هنوز اعلام نشده است، اما شهر امیدوار است که مکان PSAP را تا سال ۲۰۲۶ باز کند و در انتظار تایید بودجه ARPA است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر