داده های جدید ایمونوتراپی پیش بالینی نشان می دهد که در ترکیب با NBTXR3 فعال شده با پرتودرمانی، سیستم ایمنی ضد تومور توسط بلوک های سه گانه PD-1، LAG-3 و TIGIT تقویت می شود. – اخبار VIP


پاریس و کمبریج، ماساچوست.سیم تجاری) – اخبار سازمان:

NANOBOTIX (Euronext: NANO–– NASDAQ: NBTX–“شرکتشرکت بیوتکنولوژی مبتنی بر علم پیشگام رویکردهای مبتنی بر فیزیک برای گسترش گزینه های درمانی برای بیماران سرطانی امروز داده های جدیدی را از یک کارآزمایی بالینی باز نشان داده است که ترکیبی از تقویت کننده رادیویی درجه یک، NBTXR3، با محاصره سه گانه PD-1، LAG-3 و Teget (“درمان ترکیبی”). این داده ها از طریق ایمیل در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای تحقیقات سرطان (AACR) در سال ۲۰۲۲ منتشر شد که در ۸ تا ۱۳ آوریل ۲۰۲۲ توسط محققان مرکز سرطان MD اندرسون، دانشگاه تگزاس برگزار شد.

ما معتقدیم که اثر سرکوب کننده سیستم ایمنی بالقوه NBTXR3 که توسط پرتودرمانی فعال می شود، می تواند تعدیل کننده بازی ایمونوتراپی سرطان باشد. Laurent Levy، یکی از بنیانگذاران و رئیس هیئت مدیره Nanobiotix گفت. دیدگاه ما این است که در حالی که ایمونوتراپی های جدید با پتانسیل بهبود نتایج برای بیماران همچنان به ظهور می رسند، اما همچنان به پاسخ ایمنی اساسی بستگی دارند. این داده های جدید بیان ژن پیش بالینی نشان می دهد که افزودن NBTXR3 باعث افزایش فعالیت در مسیرهای ایمنی کلیدی مرتبط با ایمنی ذاتی و تطبیقی ​​می شود و بهتر از سایر ترکیبات در اثربخشی ضد سرطان، بقا و القای حافظه بلند مدت عمل می کند. گروه پشتیبانی NBTXR3 به عنوان یک محصول کاندید است که می تواند به گسترش مزایای ایمونوتراپی به بخش بزرگتری از بیمارانی که به آنها خدمات می دهیم کمک کند.

داده های پیش بالینی در مورد محاصره ایمنی به علاوه NBTXR3 فعال شده با پرتودرمانی

داده های بالینی و بالینی گزارش شده قبلی در مورد ارزیابی NBTXR3 در ترکیب با مهارکننده های مختلف ایمن بازرسی (ICIs) از جمله anti-PD-1، anti-CTLA-4، anti-LAG-3 و anti-TIGIT نشان می دهد که پس از فعال سازی توسط پرتودرمانی پیشرفته ممکن است یک اثر “پایه ایمنی” ایجاد کند که می تواند به بهبود و گسترش مزایای ICI به بیماران بیشتر کمک کند.

این تجزیه و تحلیل جدید، ارائه شده در AACR، بیان ژن های ایمنی مرتبط با کمپلکس های متعدد NBTXR3، anti-PD-1، anti-LAG-3 و anti-TIGIT را ارزیابی کرد.

نتایج اصلی عبارتند از:

  • درمان ترکیبی از نظر اثربخشی ضد سرطانی، بقا و تحریک حافظه بلندمدت بهتر از سایر رژیم های آزمایش شده عمل کرد.
  • درمان ترکیبی به طور قابل توجهی درگیری رونوشت های mRNA مربوط به ایمنی ذاتی، پاسخ هومورال، عملکرد سلول B، عملکرد سلول دندریتیک و پردازش آنتی ژن در تومورهای اولیه و تومورهای تشعشعی را در مقایسه با گروه های کنترل نشده افزایش داد.
  • در تومورهای در معرض پرتو، درمان ترکیبی منجر به افزایش مسیرهای متعدد مرتبط با ایمنی شد که به طور قابل توجهی بالاتر از مسیرهای تولید شده توسط سایر ترکیبات درمانی بود و این مسیرها شامل ایمنی ذاتی و تطبیقی ​​بود. B، T، عملکرد سلول های کشنده طبیعی و دندریتیک. و پردازش آنتی ژن
  • درمان ترکیبی سیستم ایمنی را در محل تحت تابش تقویت می کند و پاسخ های ایمنی بالادست با افزودن LAG-3 و TIGIT به PD-1 و NBTXR3 فعال شده رادیویی بهبود می یابد و داده ها نشان می دهد که درمان ترکیبی ممکن است در اثربخشی آن بر علیه سرطان های متاستاتیک

***

درباره NBTXR3
NBTXR3 یک محصول انکوژنیک جدید و بالقوه متشکل از نانوذرات اکسید هافنیوم است که یک بار با تزریق داخل رحمی تزریق می شود و با پرتودرمانی فعال می شود. مکانیسم اثر مبتنی بر فیزیک محصول (MoA) برای القای مرگ سلولی تومور قابل توجه در تومور تزریق شده در صورت فعال شدن توسط رادیوتراپی و در نتیجه تحریک پاسخ ایمنی تطبیقی ​​و حافظه طولانی مدت ضد سرطانی طراحی شده است. به گفته وزارت کشاورزی، Nanobiotix بر این باور است که NBTXR3 می تواند در هر تومور جامدی که می تواند با رادیوتراپی و در هر ترکیبی از درمان ها، به ویژه سرکوب کننده های ایمنی، قابل درمان باشد، مقیاس پذیر باشد.

NBTXR3 به صورت موضعی به عنوان مسیر رشد اولیه در کارسینوم سلول سنگفرشی سر و گردن (HNSCC) ارزیابی می شود. فاز اول افزایش دوز و مطالعه افزایش دوز با حمایت شرکت داده‌های ایمنی مطلوب و نشانه‌های اولیه اثربخشی را ایجاد کرده است. در فوریه ۲۰۲۰، سازمان غذا و داروی ایالات متحده یک مسیر نظارتی سریع را به یک مطالعه NBTXR3 مجهز به رادیوتراپی با یا بدون کتوکسیماب برای درمان بیماران مبتلا به HNSCC پیشرفته محلی که واجد شرایط شیمی درمانی مبتنی بر پلاتین نیستند، اعطا کرد.

Nanobiotix همچنین برنامه توسعه ایمونوآنکولوژی را در اولویت قرار می دهد – که از طریق یک مطالعه بالینی فاز I با حمایت مشترک، NBTXR3 فعال شده با پرتودرمانی را در ترکیب با مهارکننده های PD-1 برای بیماران مبتلا به HNSCC موضعی عود کننده یا متاستاتیک و برای بیماران مبتلا به متاستاز در ریه ارزیابی می کند. یا کبد از هر سرطان اولیه واجد شرایط برای درمان با PD-1 قبلی، ساده یا مقاوم به PD-1 (چه اولیه یا ثانویه بر اساس معیارهای SITC).

Nanobiotix با توجه به حوزه‌های تمرکز شرکت و در مواجهه با قابلیت‌های مقیاس‌پذیر NBTXR3، به مشارکت‌های استراتژیک برای گسترش توسعه محصولات کاندید همراه با مسیرهای توسعه اولویت‌دار پرداخته است. با تکیه بر این استراتژی، در سال ۲۰۱۹ Nanobiotix وارد یک همکاری تحقیقات بالینی جامع با مرکز سرطان اندرسون MD دانشگاه تگزاس شد تا از چندین مطالعه فاز I و فاز II برای ارزیابی NBTXR3 در انواع تومورها و ترکیبات درمانی پشتیبانی کند. در سال ۲۰۲۱، این شرکت برای حمایت از مرحله سوم مطالعه جهانی در آسیا، همراه با چهار مطالعه ثبت نام آینده نگر، یک قرارداد مشارکت استراتژیک اضافی با LianBio منعقد کرد.

درباره NANOBIOTIX
Nanobiotix یک شرکت بیوتکنولوژی بالینی پیشرفته است که پیشگام رویکردهای درمانی مخرب و مبتنی بر فیزیک است تا نتایج درمان را برای میلیون‌ها بیمار تغییر دهد. توسط افرادی که متعهد به ایجاد تفاوت برای بشریت هستند. فلسفه این شرکت ریشه در مفهوم فراتر رفتن از محدودیت های آنچه به عنوان گسترش امکانات زندگی انسان نامیده می شود، است.

دفتر مرکزی Nanobiotix در سال ۲۰۰۳ در پاریس، فرانسه قرار دارد. این شرکت همچنین دارای شعبه هایی در کمبریج، ماساچوست (ایالات متحده آمریکا)، فرانسه، اسپانیا، آلمان و سوئیس است.

Nanobiotix از سال ۲۰۱۲ در بازار تنظیم شده Euronext در پاریس و از دسامبر ۲۰۲۰ در بازار انتخاب جهانی نزدک در نیویورک به ثبت رسیده است.

Nanobiotix دارای بیش از ۳۰ پتنت جامع مربوط به سه (۳) پلتفرم نانوتکنولوژی مورد استفاده در ۱) سرطان شناسی است. ۲) فراهمی زیستی و توزیع زیستی؛ و ۳) اختلالات CNS. منابع این شرکت در درجه اول به توسعه محصول شاخص خود – NBTXR3 – اختصاص دارد که محصول پلت فرم انکولوژی آن است و قبلاً مجوز درمان بیماران مبتلا به سارکوم بافت نرم را با نام تجاری Hensify در اروپا دریافت کرده است.®.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Nanobiotix، از ما در www.nanobiotix.com دیدن کنید یا ما را در لینکدین دنبال کنید و توییتر.

نظر ندادن
بیانیه مطبوعاتی حاوی برخی اظهارات “آینده نگر” است که به قوانین اوراق بهادار اشاره دارد، از جمله قانون اصلاح قانون اوراق بهادار خصوصی در سال ۱۹۹۵. اظهارات آینده را می توان با کلماتی مانند “اکنون”، “پیش بینی” شناسایی کرد. «باور»، «انتظار»، «نیت»، «در راه»، «برنامه»، «برنامه»، «اراده» یا منفعل، همه اینها و عبارات و موارد مشابه هستند. این اظهارات آینده نگر، که بر اساس انتظارات و مفروضات فعلی مدیریت ما و اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس مدیریت است، شامل اظهاراتی در مورد زمان و پیشرفت کارآزمایی های بالینی، زمانی که اظهارات ارائه شد، و نتایج پیش بالینی و بالینی است. مطالعات و پیامدهای بالقوه آنها این اظهارات آینده نگر بر اساس اطلاعاتی است که در حال حاضر در دسترس ما است و بر فرضیاتی که Nanobiotix معقول می داند. با این حال، این اظهارات آینده‌نگر در معرض خطرات و عدم قطعیت‌های زیادی هستند، از جمله این خطر که مطالعات و کارآزمایی‌های بالینی آینده یا در حال انجام ممکن است علیرغم نتایج بالینی مثبت اولیه و خطرات مرتبط، اظهارات مطلوبی را ارائه دهند. طبیعت پیچیده ای ایجاد نمی کند. مدت و شدت همه گیری کووید-۱۹ و اقدامات دولتی و نظارتی اتخاذ شده در پاسخ به آن. علاوه بر این، چندین عامل مهم دیگر، از جمله مواردی که در گزارش سالانه ما در مورد فرم ۲۰-F، که در ۸ آوریل ۲۰۲۲ در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به عنوان “وضعیت ۳.D” ثبت شده است، نشان داده شده است. عوامل خطر» و موارد موجود در سند ثبت جهانی Nanobiotix، ثبت شده در سازمان بازارهای مالی فرانسه (AMF) در ۸ آوریل ۲۰۲۲، هر به روز رسانی همانطور که در گزارش مالی شش ماهه ما در AMF Is ثبت شده است. SEC در ۸ سپتامبر ۲۰۲۱ (یک نسخه از آن در www.nanobiotix.com موجود است)، و همچنین سایر خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته، ممکن است بر چنین اظهارات بالقوه تأثیر منفی بگذارد و منجر به نتایج، عملکرد یا درآمد شود. برای ما واقعی باشید تفاوت مادی با آنچه در اظهارات آینده بیان شده یا ضمنی است. به جز مواردی که توسط قانون الزامی است، ما هیچ تعهدی نداریم که این اظهارات آینده‌نگر را به‌طور عمومی به‌روزرسانی کنیم یا دلایلی را به‌روزرسانی کنیم که نتایج واقعی ممکن است از نظر مادی با نتایج پیش‌بینی‌شده در بیانیه‌های آینده‌نگر متفاوت باشد، حتی اگر اطلاعات جدیدی در آینده در دسترس قرار گیرد. در دسترس باش.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر