داستان، بازیگران، تاریخ انتشار، و هر چیز دیگری که می دانیم – سپتامبر مگ


وقتی یک دانشمند بر خلاف میل شما از ژن درمانی آزمایشی بر روی شما استفاده می کند چه اتفاقی می افتد؟ ممکن است به یک هیولای افسانه ای تبدیل شوید. نتفلیکس منهای هکتار سریال جدیدی که به بررسی سه مرد جوان در این موقعیت و تلاش آنها برای ردیابی دانشمندی می‌پردازد که آنها را با “هدایای” جدیدشان آزار می‌دهد.

ددلاین تأیید کرد که نتفلیکس این سریال را در آوریل ۲۰۲۱ انتخاب کرد. در آن زمان، ایتالیا ریچی، که نقش یک دانشمند را بازی می کند، در نقش اصلی معرفی شد. این نمایش توسط دنیس هیتون و شلی اریکسون ساخته شده است. هیتون به عنوان خالق سریال نتفلیکس شناخته می شود رتبه بندی، که یک دانشجوی کالج را دنبال می کند که به یک جامعه جادویی مخفی می پیوندد. اریکسون همچنین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی و نویسنده در این سریال حضور داشت.

ویدیوی فیلم وب امروز

هر دو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی نمایش در کنار چاد اوکس (رتبه بندی، ون هلسینگو مایکل فریسلوفارگو، ون هلسینگ). جی دانیل بیچینور، موریس چاپدلین، تاد ژیروکس و جاستیس گرین از تهیه کنندگان این فیلم می توان نام برد. همه قبلاً کار شده است رتبه بندی.

آماده باشید تا از خود در برابر هیولاهایی که در گوشه ای کمین کرده اند محافظت کنید زیرا همه چیزهایی را که باید در مورد آن بدانید به شما می گوییم. منهای هکتار.

معایب: طراحی

در حالی که مشخص نیست این زنجیره از وقایع چگونه رخ می دهد، آنچه که مشخص است این است که یک دانشمند آزمایش هایی را روی خوان (ایناکی گودو)، تیلدا (مورگان تیلور کمپبل) و ابی (ریحانا گاگبال) انجام داد، که همگی اکنون هیولا هستند. فقط اکثر مردم با خواندن در مورد خوان متوجه می شود که او می تواند به یک Chupacabra تبدیل شود، موجودی از فرهنگ عامه پورتوریکوی.

ابی یک پوره مانیک، موجودی مونث است که می تواند مردان را اغوا کند، و تیلدا یک شیطان است، روحی از فولکلور ایرلندی که به خاطر فریادهایش معروف است. هیولاهای آنها ارتباط تنگاتنگی با اهداف شغلی آنها دارند: خوان می خواهد یک رمان نویس داستان های گرافیکی باشد، ابی یک متخصص ژنتیک و تیلدا یک رهبر گروه است.

موضوعات مرتبط: بهترین شخصیت های زن قوی از نمایش های علمی تخیلی و فانتزی

همانطور که تیلدا به شیرینی در تریلر بیان کرد، دانشمند نگران Dr. سارکوف (رایس نیکلسون) بدون رضایت آنها آزمایشاتی را روی آنها انجام داد که در دنیای اخلاقی مهم است. او نه تنها از آنها به عنوان خوکچه هندی (حرف آنها) استفاده کرد، بلکه از ژن درمانی تجربی استفاده کرد تا آنها را به آنچه که بودند تبدیل کند، و هنوز هم این کار را برای دیگران انجام می دهد. این سه تصمیم می گیرند که باید به سلطنت وحشت او پایان دهند، در غیر این صورت دیگران مشمول کاوش علمی او خواهند شد.

دنیای دیگری برای کمک به آنها آماده است. دکتر. بوکر (ایتالیایی ریچی) به دنبال “اصلاح اشتباهات گذشته خود” است، اما اینکه این اشتباهات چیست جزئیاتی در دست نیست. دکتر کمک کرد؟ سارکوف تکنیکی را توسعه داد که جوانان را به هیولا تبدیل کرد؟

جای تعجب نیست که دکتر سارکوف یک تکه کیک نیست. آن‌ها با هیولاهای دیگر، سازمان‌های دولتی که می‌خواهند آنها را برای امنیت عمومی در گوشه و کنار بگذارند، غیرنظامیان نگران، و موانع مختلف دیگر در راه توقف جهان و بهبودی خود، مواجه می‌شوند. اما، در نهایت، آیا آنها خودشان را شفا می‌دهند یا آنچه را که شده‌اند در آغوش می‌گیرند، حتی اگر به دلیل شرایط ناگوار باشد؟

شکل هیولای خوان بسیار خاص‌ترین شکل است، با این سری که بر اساس تصویر سگ‌مانندتر چوپاکابرا ساخته شده است. همچنین جنبه هایی از توصیفات عجیب و غریب مانند ناخن هایی که از پشت و پیشانی او می زند وجود دارد. به نظر می رسد که فرم تیلدا بانشی هنگام اجرای گروهش، Itchy Nipples، وجود دارد، اگرچه تریلر تغییر فیزیکی را نشان نمی دهد. به عنوان یک فحلی، ابی یک غبار زرد-نارنجی از خود ساطع می کند که توسط هر مردی در مجاورت او استنشاق می شود و مانند تیلدا، هیچ تغییری در ظاهر فیزیکی او ایجاد نمی شود.

معایب: بازیگران

ایناکی خوان رویز گودوی است، کسی که می تواند به یک چوپاکابرا تبدیل شود. مخاطب ممکن است بازیگر سریال نتفلیکس را بشناسد چه کسی سارا را کشت؟. مورگان تیلور کمپبل تیلدا وبر، بانشی است. کمپبل در مورد کار خود در لیست پخش باحال Zoey، اسپاکسویل، سوگند قدرت رنجرز. آخرین فردی که سه جانور را تشکیل می دهد، ریحانا جگپال در نقش ابی سینگ، برادر است. او قبلا با نتفلیکس کار می کرد برای همه پسران: همیشه و برای همیشه او را می توان با کارش نیز شناخت دو جمله از داستان ترسناکو وطن: قلعه سالم.

دکتر ریچی ایتالیا سیدنی برک، دانشمندی که به این سه کمک خواهد کرد. بینندگان ممکن است ریچی را از نمایش هایی مانند بازمانده تعیین شده، دختر فوق العاده، سوگند تعقیب زندگی. ریس نیکلسون در نقش دکتر. الکس سارکوف، دانشمندی که جوانان را به هیولا تبدیل کرد. کارهای قبلی این بازیگر شامل نارنجی رنگ قهوه ای جدید است قسم می خورم – فحش می دهم آخرین امید.

موضوعات مرتبط: بهترین فیلم علمی تخیلی اقتباسی، رتبه بندی شده

از دیگر بازیگران می توان به کیرا زاگورسکی (۱۰۰(در نقش ایزابل فینچ، سلینا مارتین)پادشاهی دیگر(در نقش هانا مور، جونیشیا لاگوتن)نقاشی نانسی، وطن: فورت سالم(در نقش دارسی کوبورگ، رکا شارما)رازول، نیومکزیکو، پیشتازان فضا: کشف(در نقش دومینیک کرین، ران سلمور)ماجراهای هیجان انگیز سابرینا، فلش ها) در نقش مامور جیم هفتاد، کریس کوپوطن: فورت سالم(جنیفر چئون گارسیا در نقش جارت)فلش ها، ون هلسینگ(در نقش کارآگاه سونیا بنینگ، وسلی مک اینز)هارتلند) در نقش اوون شولتز، براندون فانگ در نقش ماکسول، سیذارتا مینهاس در نقش بن سینگ و دیگو استرادل در نقش آلخاندرو رویز.

روز انتشار

۱۰ قسمت از ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ برای پخش جریانی در دسترس خواهند بود. در حالی که منتظر هستید، برخی از دیگر برنامه‌های علمی تخیلی را که می‌توانید در حال حاضر در دستگاه پخش خود تماشا کنید، بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر