درامر مرده کندی، D. H. Blegrove، پیشگام صحنه پانک آمریکای شمالی، در سن ۶۳ سالگی درگذشت.


کندی درامر و اسطوره پانک راک آمریکای شمالی دی.اچ پلیگروو پس از سقوط در خانه اش در لس آنجلس بر اثر جراحات وارده به سر جان خود را از دست دادند. او ۶۳ سال داشت.

همکاران او در اینستاگرام نوشتند: “درامر مرده کندی دی اچ پلگرو (دارن هنلی) دیروز، ۲۸ اکتبر در خانه اش در لس آنجلس درگذشت. پلیس در محل اعلام کرد که او بر اثر سقوط تصادفی به سرش آسیب دیده است.

Peligro پس از اولین آلبوم Fresh Fruit For Rotting Vegetables به Dead Kennedys پیوست. او به نواختن آلبوم‌هایی ادامه داد که DK را به یکی از بزرگترین بازیگران موج اول موسیقی پانک آمریکای شمالی تبدیل کردند، از جمله فجایع جراحی پلاستیک و فرانکن مسیح.

ویدیو ضبط شده توسط استودیو Dead Kennedys

پلگریوکس پس از جدایی زشت از مهاجم گیلو بیافرا، به ایست بی ری و کلاوس فلوراید در تیم پیوست.

کندی های مرده به لطف دوستی گروه با اسطوره های ساحل غربی مانند DOA و Subhumans، پیوندهای عمیقی با ونکوور داشتند. هر دوی این آثار در ونکوور در فیلم بدنام Let Them Eat Jellybeans منتشر شده توسط Biafra که توسط Alternative Tentacles اجرا می شود، ظاهر می شوند.

پلگرو یکی از درامرهای نادری بود که ضربه محکمی می زد اما در عین حال تکان می خورد و شیاری به اندازه قدرت برای او مهم بود. متولد در St. لوئیس، او از کودکی شروع به نواختن درام کرد و در نهایت عاشق هنرهای راک مانند Black Sabbath و KISS شد. پس از نقل مکان به سانفرانسیسکو، او به SSI پیوست و در نهایت توجه بیافرا را به خود جلب کرد، که او را پس از ترک درامر اصلی بروس اسلسینگر در سال ۱۹۸۱ استخدام کرد.

Peligro مدت کوتاهی یکی از اعضای Red Hot Chili Peppers بود و آهنگ هایی را ارائه داد که در سال ۱۹۸۹ تک آهنگ این گروه به اوج رسید. شیر مادر.

در سال‌های اخیر، علاوه بر تور با Biafra Without Biafra، درامر با Moby همکاری کرده و در پروژه‌هایی از جمله Hellions و Rookie Erickson برای گروه افسانه‌ای The Aliens بازی کرده است.

او همچنین سه آلبوم با گروه خود Peligro منتشر کرد.

او یکی از اولین نوازندگان آمریکایی آفریقایی تبار بود که با حضور در یک فیلم مستند در سال ۲۰۰۳، سد رنگ را در صحنه پانک آمریکای شمالی شکست. بانک افرو.

در اینجا همسالانش درباره او می گویند.

بیشتررژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر