در آشپزخانه با ادن – سارا گلدشتاین


نام:: ادن فیلیپا

حرفه:– جواهرساز

در این مدت با چه کسانی قرنطینه شده اید؟ شریک من ، آدم ، پسر ما ، سگ ما ، بارگو.

1-2 جمله برای خلاصه کردن زندگی خود در حال حاضرمعامله انحصاری

این اواخر غذای مورد علاقه شما چیست؟ کرفس

3 خواربار فروشی / شیرینی فروشی که در حال حاضر موجود است چیست؟ 1. برنج

2. بلوبری منجمد

3. کامبوچا – در حال حاضر کافی نیست.

چگونه و از کجا برای آشپزی الهام می گیرید؟ آیا کتاب / وبلاگ آشپزی وجود دارد؟الهام می آید و می رود. من معمولاً با دوستانم می روم تا ببینم آنها چه می کنند ، از آن الهام می گیرم یا در اینستاگرام ورق می زنم تا ببینم Bon Appetit چه می سازد.

در قرنطینه غذای مورد علاقه شما چیست؟؟ ترد توفو + برنج سرخ شده کیمچی https://pinchofyum.com/kimchi-fried-rice

یک نکته آشپزی که اخیراً آموخته اید چیست؟ این هفته مافین زغال اخته درست کردم و آموختم که پوشاندن توت ها در کمی آرد به آنها کمک می کند تا به پایین فرو روند.

رستوران مورد علاقه شما برای سفارش چیست؟ ما هفته گذشته از اتحادیه سفارش دادیم و بوسه سرآشپزها *بود. آنها یک غذای پنیری دارند که من عاشق آن هستم.

چه سرگرمی جدید / کتاب مورد علاقه / پادکست مورد علاقه. سالی رونی را خواندم مردم عادی و درست بعد از کتاب دیگر او نسخه چت با دوستان “آنها سریع می خواندند. من نمی خواستم آنها به پایان برسند.”

آیا می توانید راهنمایی یا فعالیتی را ارائه دهید که شما را در این مدت ایمن / موجه / سالم نگه دارد؟ من زیاد حمام می کنم و مطمئن هستم که همیشه یک کتاب در راه دارم. همچنین با دوستانم برای تورهای ویدئویی و پیاده روی سگ ها کلاس های پلتون را گذراندم. همه اینها با هم به من کمک کرد تا احساس تعادل کنم.دیدگاهتان را بنویسید