در اینجا داوطلبان شما با حداقل داده های اطلاعاتی – Single 100 – آشنا هستند


اریک آدامز، شهردار نیویورک ساعاتی پس از تیراندازی هولناک در ایستگاه متروی نیویورک در توییتی نوشت:

و در حالی که هیچ اشکالی ندارد پس از یک فاجعه وحشتناک، روحیه ساکنان را با پیام میهن پرستانه بالا ببریم، سخنان شهردار بی نتیجه ماند. “بزرگترین شهر جهان” (که در گذشته با افتخار “نیویورک” نام داشت) یک کابوس ۸ ساله را متحمل شد که جمعیت آن را ۷٪ کاهش داد. و بر اساس عملکرد اریک آدامز تاکنون، اوضاع به این زودی ها بهتر نخواهد شد. شهردار جدید بیش از هر مشکل واقعی نیویورک به “وگانیسم” و “مشکلات همجنسگرایان فلوریدا” اهمیت می دهد.

بنابراین، در حالی که این یک نمایش ملی از حمایت خوب است، عملکرد شهردار، توییت او را به کم‌هوش‌ترین نامزد برای اظهار نظر در تاریخ رسانه تبدیل می‌کند. با این حال، بسیاری از نامزدهای شایسته دیگر نیز وجود دارند که برخی از آنها در زیر ذکر شده است.

  • واشنگتن پست (متعلق به جف بزوس):

“[Elon] اختصاص ماسک به پنل توییتر نشان می دهد که ما باید پلتفرم های رسانه های اجتماعی را تغییر دهیم برای جلوگیری از کنترل کانال های ارتباطی ما توسط ثروتمندان. “

  • برایان استلتر آن را رد می کند شبکه او در ترویج تبلیغات چپ مانند «توطئه روسیه برای ارتکاب کلاهبرداری، تقلب جوزی اسمولت، افترا به کاوانا جاستیس به عنوان متجاوز، نیک سندمن به عنوان برتری طلب سفیدپوست، و اخراج لپ تاپ هانتر بایدن به عنوان اطلاعات نادرست روسی:»

“در پاسخ صادقانه من به شما، این است شما کانالی متفاوت از کانالی که من تماشا می کنم توصیف می کنید. اما من می‌دانم که این یک روایت راست‌گرای محبوب درباره CNN است.»

  • مدیر عامل سابق دیزنی، باب ایگر مایه تاسف است که «مردم [in the media] آنها مسئول سوء استفاده نیستند.» “سهل انگاری” که باب ایگر به آن اشاره می کند روزانه انجام می شود توسط کارکنان آن (دیزنی مالک The View است.) می توانید برخی از آنها را پیدا کنید اینجا، اینجا، و اینجا.
  • در حالی که بلومبرگ برای آمریکایی ها در مورد چگونگی زنده ماندن از تورم فلج کننده سخنرانی می کند با “تنظیم مجدد مصرف” و “پرهیز از هزینه های غیر ضروری” اینجا جنی ساکی توصیه می کند:

به همه کسانی که ناامید، غمگین، عصبانی، عصبانی هستند و این احساسات را دارند توصیه می کنم که به کلاس کیک بوکسینگ بروند، یک مارگاریتا بخورند، هر کاری که می خواهید این آخر هفته انجام دهید.

الف، در کالیفرنیا، این روزها یک مارگاریتا ۲۰ دلاری به شما می دهد.

  • نام او تاکر کارلسون است اینکه ولادیمیر پوتین بدون هیچ دلیلی “شهرت بدی دارد”

ممکن است مفید باشد که از خود بپرسید زیرا این یک سوال بسیار جدی است: او واقعاً در مورد چیست؟ چرا من اینقدر از پوتین متنفرم؟

آنجا دلایل زیادی نفرت از پوتین، اما این چیزی است که باید به قلب تاکر نزدیک شود: او یک هفته در روسیه دوام نمی آورد. پوتین روزنامه نگاران مخالف را به طرز وحشیانه ای سلاخی می کند.

  • “مهم ترین راه اندازی شبکه از زمان تد ترنر” CNN++، کمتر از ۱۰۰۰۰ بیننده در روز جذب می کند دو هفته بعد از عمل، ایده این است که مردم برای چیزی پول پرداخت کنند رایگان تماشا نمی کنند این ممکن است کم‌هوش‌ترین ایده تجاری قرن باشد.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر