در این فصل تعطیلات، روشنایی باغ گیاه‌شناسی هیوستون را در شب تماشا کنید – اخبار فناوری


باغ گیاه شناسی هیوستون برای فصل تعطیلات باز است. سبک Illuminated Outdoor Trail که برای دومین سال خود بازمی گردد، دارای تاسیسات همه جانبه ای است که با ملودی های فصلی در امتداد مسیری پر پیچ و خم در باغ تنظیم شده اند. این چراغ ها تا ۱ ژانویه ۲۰۲۳ به نمایش در می آیند.

لایک مورد علاقه کلیسای جامع زمستانی، درخت جدید و باغ آتش او با خلاقیت های جدیدی از هنرمندان سراسر جهان بازخواهد گشت. کارایی سبک این امکانات تکمیل کننده زیبایی طبیعی مجموعه های متنوع گیاه شناسی پارک است. بیش از ۸۰ درصد از آهنگ های امسال دارای نصب هایی است که قبلاً در هیوستون دیده نشده بود، از جمله صفحه عنوان کلاه آبی منحصر به فرد در تگزاس.

مدیر باغ می‌گوید: “این یک تجربه پر از نور و جشن با تمام تزئیناتی است که برای یک شب تعطیلات سرگرم‌کننده می‌خواهید: موسیقی، غذا و نوشیدنی، انرژی فوق‌العاده شاد، و چراغ‌های زیبا. آنها واقعاً آثار هنری هستند.” کلودیا گای واسار.

نمایش توقف نصب قاب شدهتوسط Mandylights، دارای ۲۰ قوس هندسی است که با لامپ‌های LED درخشان با تغییر رنگ و نقشه‌برداری پیکسلی برای ایجاد یک تونل منحصر به فرد از جلوه‌های نور، اندود شده‌اند. قطره چکان دیگر جنگل ناتیلوسهمچنین توسط Mandylights، Nature از مهندسی دقیق برای ایجاد یک جنگل درخشان از ۲۴ درخت مارپیچ تا ارتفاع ۱۵ فوت استفاده می کند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

مزرعه ای از ۲۰۰۰ گل هنگام غروب زنده می شود زیرا نور پیکسل LED چشم انداز را در نور آبی و سفید غنی غوطه ور می کند.

عکس توسط ریچارد هاتون، توسط سونی موزیک

یک امتیاز اضافی این است که باغ گیاه شناسی هیوستون یک لیست پخش موسیقی برای مطابقت با هر سبک نصب ایجاد کرده است. کلی کلارکسون “زیر درخت” دنی الفمن “رقص یخ”. ادوارد دست قیچیدر این مسیر آهنگ های «جنگل بلز»، «سرزمین عجایب زمستانی» و منتخبی از «سوئیت فندق شکن» اثر پیوتر ایلیچ چایکوفسکی به گوش می رسد.

ما با دقت موسیقی را برای همراهی هر یک از ساخته‌هایمان انتخاب کرده‌ایم و با هم کار می‌کنیم تا حال و هوای مناسبی را برای هر تجربه ایجاد کنیم. به عنوان مثال، باغ آتش ما لحن تعطیلات آرامش‌بخش‌تری خواهد داشت، در حالی که یکی از نمایشگاه‌های ما با چراغ‌های رقص، موسیقی شادتر تعطیلات را خواهد داشت. “موسیقی مکمل تجربیات متفاوتی است که مردم دارند.”

سبک سنت تعطیلات چیزی متفاوت از گزینه های معمول منو و پر از سرگرمی تعطیلات ارائه می دهد. (شما فقط می توانید ببینید سرود کریسمس یا فندق شکن چندین بار در سال قبل از اینکه تبدیل به تخته شود.) علاوه بر تماشای چراغ‌های سیلاب در امتداد پیاده‌رو، بازدیدکنندگان می‌توانند از غذا و نوشیدنی جشن، همراه با آتش‌دان برای برشته کردن غذا، در باغ کاج و باغ آشپزی لذت ببرند. .

طرح‌های چراغ‌ها همچنین با مأموریت بزرگ‌تر باغ گیاه‌شناسی هیوستون برای غنی‌سازی زندگی از طریق کشف، آموزش و حفظ گیاهان و محیط طبیعی مرتبط است.

بسیاری از نمایش های نورپردازی از گیاهان الهام گرفته شده اند. این هست بلوبونت صفحه نمایش ارتباط واضحی با زندگی گیاهی دارد و جنگل های ناتیلوس با الهام از درختان، یک درخت نئونی وجود دارد که شکل و زیبایی طبیعت را برجسته می کند. این امر مردم را به گیاهان باغ ما نزدیکتر می کند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

سازه های سفارشی با شمع های دست ساز باغ را با آتش واقعی پر می کنند.

عکس توسط ریچارد هاتون، توسط سونی موزیک

سبک با حسن نیت از باغ گیاه شناسی هیوستون، موسیقی سونی و فرهنگ خلاق. هر دو شرکت با هم همکاری می کنند تا مسیرهای نور را در مکان های مختلف در سراسر ایالات متحده، بریتانیا و سایر کشورها ایجاد کنند.

Lightscape در شب‌های منتخب تا اول ژانویه در باغ گیاه‌شناسی هیوستون، One Botanic Lane نمایش داده می‌شود. ساعت ورود از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ است و جاده در ساعت ۱۰:۰۰ شب بسته می شود. برای اطلاعات بیشتر یا خرید بلیط با شماره تلفن ۹۶۷۵-۷۱۵-۷۱۳ داخلی تماس بگیرید. ۱۰۰ یا به hbg.org/lightscape مراجعه کنید. ۱۸ تا ۲۸ دلار، تخفیف برای خرید پیش خرید یا برای اعضای پارک در دسترس است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر