در حالی که رقبای استریم با مشکل مواجه هستند، Paramount+ به ۴۳ میلیون مشترک می رسد


کانال پارامونت + به 43 میلیون مشترک رسید در حالی که رقبای استریم در حال مبارزه هستند - SurgeZirc UK
در حالی که رقبای استریم با مشکل مواجه هستند، Paramount+ به ۴۳ میلیون مشترک می رسد.

ممکن است فکر کنید که یک سرویس پخش شبکه اختصاصی مانند Paramount+ در بازار تاریکی که نتفلیکس با مشکل مواجه است شانسی نخواهد داشت، اما به نظر می رسد که در حال رونق است.

به گفته این شرکت، پارامونت در سه ماهه دوم ۳.۷ میلیون مشترک اضافه کرد و تعداد کل کاربران را به بیش از ۴۳ میلیون نفر رساند. و این پس از خروج سرویس از روسیه است – در غیر این صورت این سرویس ۴.۹ میلیون بیننده داشت.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: تست کامیون در بریتانیا که تشخیص می دهد رانندگان تلفن های خود را در دست دارند یا خیر

ViacomCBS این افزایش را تا حدی به گسترش به بازارهای جدید مانند بریتانیا، ایرلند و کره جنوبی نسبت داد. با این حال، با محتوایی مانند سری Halo، Star Trek: Strange New Worlds، فیلم‌هایی مانند Sonic the Hedgehog 2 و مسابقات زنده لیگ قهرمانان موفقیت‌های زیادی کسب کرده است.

این استودیو همچنان به مخاطبان علمی تخیلی متکی است، اما نه به اندازه گذشته.

تعداد کل مشترکین Paramount+ در مقایسه با Netflix (220.7 میلیون) و Amazon Prime Video (بیش از ۲۰۰ میلیون) هنوز ناچیز است. رشد آن به شدت با از دست دادن نزدیک به یک میلیون مشترک نتفلیکس در تضاد است.

طبق داده های آنتن، این شرکت بیشترین اشتراک خالص و اضافه شده را در بین هر سرویس پخش اشتراک ممتاز مستقر در ایالات متحده در سه ماهه داشته است. به عبارت دیگر، Paramount+ از تمامی رقبای اصلی خود از جمله Apple TV+، Hulu و Peacock بهتر عمل کرد.

مشخص نیست که آیا این روند ادامه خواهد داشت یا خیر. این شرکت به توسعه خود در کشورهای جدید ادامه می دهد و انتظار دارد تا پایان سال در ۶۰ بازار در دسترس باشد. در حال حاضر، او می تواند روی این تازه واردان برای افزایش تعداد خود حساب کند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: قربانیان گریان آر کلی به ۳۰ سال زندان محکوم شدند

با این حال، دستگاه پخش در نهایت برای افزایش مخاطبان خود بیشتر به کیفیت کاتالوگ خود متکی خواهد شد. اگرچه به وضوح برخی از عقب‌نشینی‌ها وجود دارد، اما شرکت‌های سنگین وزن مانند آمازون و نتفلیکس هنوز هم پول و شتاب زیادی در کنار خود دارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر