در خرسون اشغالی، آنها اعلام کردند که اوکراین به ساختمان اداره منطقه حمله کرده است


این پیام (مقاله) توسط پست رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

نجات مدوزو!
https://support.meduza.io

“Suspilne” اشغال شده توسط مقامات روسیه، انفجار وجود دارد.

به گزارش ریانووستی، شهر با راکت بمباران شد و “حداقل پنج راکت در نزدیکی ساختمان اداری فرود آمد.” Sospelene گزارش می دهد که دود را می توان در ساختمان دادگاه تجدید نظر واقع در نزدیکی دفتر منطقه ای مشاهده کرد.

Оккупационные власти در منطقه کار بر روی VSU بودن را با RSZO HIMARS Nansli در اداره عمومی منطقه Khersonsky آغاز کردند. کریل استروموسوف، معاون اداره اشغال سرزمینی به اینترفاکس گفت: “Удар прихелся прямо в здание”.

Udar Nanesli، Codega در اداره کل مدیریت و مدیریت عمومی. استریموسوف به اینترفاکس گفت: “پنج HIMARS به دفتر من رسیدند. یک کشته در میان جمعیت صلح آمیز وجود دارد.”

به گفته مقامات اشغالگر، رئیس اداره کار منصوب روسیه مجروح شد و راننده وی جان باخت. ساکنان آرامی که از آنجا عبور کردند نیز مجروح شدند. Зание، входящее в комплекс окпупационной администрация، نابود شد.

در طول جنگ، بررسی سریع اطلاعات در مورد آنچه در منطقه جنگی اتفاق می افتد غیرممکن است.

در پایان ماه اوت، نیروهای مسلح اوکراین ضد حمله ای را در منطقه خرسون انجام دادند و پس از آن وزارت دفاع فدراسیون روسیه شکست خود را “با انفجار” اعلام کرد. در اوایل ماه سپتامبر، اتحاد جماهیر شوروی به منطقه خارکف حمله کرد و بیشتر قلمرو منطقه را آزاد کرد. а оне отступления российский войски во Харьковской область, Москва, по загламеннию иева, проститити

همچنین بخوانید

  • جنگجو امروز دویست و پنج. آنلاین “درایای بیشتر”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر