در نبود کردند. شرکت های انرژی اوکراین به ویژه وضعیت در چرسون را ارزیابی کرده اند


این پیام (مقاله) توسط یک رسانه خارجی ایجاد و (یا) توزیع شده است.

مدوزو را نجات دهید!
https://support.meduza.io

مدیر اجرایی هلدینگ انرژی در شبکه تلویزیونی «سوسپلین» گفت: ارتش روسیه قبل از خروج از خرسون سیستم انرژی این شهر را به طور کامل منهدم کرد. دیمیتری سحرک

شما باید به مناطقی که هیچ قلمرویی وجود ندارد نگاه کنید. این یک الاغ مجانی است. ам рашисты рарушили все нергосистему نه نمودار هست و نه برق. این جایی است که اکنون باید تلاش خود را برای به دست آوردن مجدد قدرت متمرکز کنید.

به گفته ساخاروخ، احیای سیستم برق شهر یک ماه طول می کشد، اما زمان دقیق تر تنها پس از تجزیه و تحلیل دقیق آسیب ها می توان ارائه کرد.

وی افزود: “ما آماده هستیم تا افراد، تجهیزات و موادی را برای کمک به بازسازی زیرساخت های انرژی در اسرع وقت در خرسون و منطقه آزاد شده خرسون فراهم کنیم.”

در طول جنگ، بررسی سریع اطلاعات توزیع شده حتی توسط نمایندگان رسمی طرف های درگیری غیرممکن است.

۹ نوامبر، وزیر دفاع روسیه. در ۱۱ نظر، پیام ها باید ارسال شوند یا برون سپاری شوند. MSMI اوکراین در آستانه عقب نشینی روسیه نوشت که ارتش روسیه اهداف عقب نشینی شهر را منهدم کرده است.

روسیه از ۱۰ اکتبر ۲۰۱۳، به طور خلاصه، ۴۰ درصد از سیستم های انرژی اوکراین. مبتدیان با فرهنگ پایدار در کشور و در آبان. در ۶ نوامبر، نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات کیف در حال بررسی امکان تخلیه تمام ساکنان شهر در صورت قطع کامل برق هستند.

آنچه در خرسون اتفاق می افتد

  • “ВСУ افتخار می کنم! من می خواهم!” چگونه ارتش روسیه از Chersonesis عقب نشینی کرد – و اکنون در شهر چیست. گفتن داستان های مردم محلی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر