در “واژگونی” Roe vs. وید – خلاصه‌ای از پاسخ‌ها به چپ‌ها – تک بست ۱۰۰


من در حال چت آنلاین با برخی از محافظه‌کاران، از جمله (نفس زدن!) چند زن، درباره هیستری پیرامون افشای SCOTUS بودم. وقتی یکی از دوستانم آنچه را که به نظرم خلاصه‌ترین پاسخ به چپ‌گرایان است را پست کرد. با اجازه مهربان او و به صورت ناشناس، آن را در اینجا به اشتراک می گذارم گزارش سیم راست زیرا واقعاً سر و صدای هیستریک پیرامون موضوع را از بین می برد و وضوح زیادی به ارمغان می آورد.

پست دوستم:

ناراحت کننده است که باید این را بیان کنم، اما حماقت های زیادی توسط افرادی که باید بهتر بدانند وجود دارد.

اگر در آمریکا هستید، در کشوری زندگی می کنید که قانون اساسی ایالات متحده قانون عالی کشور است. لطفاً اگر در مورد معنای آن سردرگم هستید به من اطلاع دهید.

در آمریکا، کنگره لایحه هایی را می نویسد که به آنها رأی داده می شود. اگر لایحه ای در هر دو مجلس تصویب شود، امضای آن بر عهده رئیس جمهور است تا به قانون تبدیل شود. اگر این قانون جدید که توسط قوه مقننه (کنگره) نوشته شده و به امضای قوه مجریه (رئیس جمهور) رسیده است، به هر دلیلی دارای اشکال و مغایر با قانون اساسی باشد، قوه قضائیه (دیوان عالی کشور) می تواند این قانون جدید را لغو و باطل کند. آی تی.

وقتی نمی توانند کنگره را وادار کنند که لایحه ای بنویسد که اکثریت آمریکایی ها خواهان آن هستند، چگونه به رئیس جمهور نگاه می کند تا دستورات اجرایی (که قانون نیستند) را بنویسد، خسته شده ام.

رقت انگیز است که چگونه چپ ها برای جلوگیری از هر کاری که رئیس جمهور ترامپ در قانون اساسی انجام داد (که قانون اساسی اعلام شد) به دادگاه دویدند و اکنون از غاصب می خواهند که از یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از مصالحه دادگاه عالی با قانون اساسی ایالات متحده استفاده کند.

هذل گویی از نادان ترین قانون اساسی خنده دار خواهد بود اگر آنها تا این حد جدی و به حماقت خود مطمئن نبودند.

Roe یک قانون واقعی است. هیچ‌گاه لایحه‌ای توسط کنگره ارائه و سپس توسط رئیس‌جمهور امضا نشد تا آن را به قانون تبدیل کند. این قوه قضاییه بود که از اختیارات قانون اساسی خود تجاوز کرد و بهترین کار برای آمریکا این است که آن را واژگون، لغو یا به طور کامل ضربه بزند.

ادعاهای وحشیانه “ازدواج بین نژادی بعدی هستند” سطح قابل توجهی از تعهد به احمق ماندن یا دروغگویی آشکار را نشان می دهد، با توجه به اینکه چگونه قاضی سام آلیتو به طور خاص اظهار داشت که اینطور نیست. این را با کلارنس توماس که ده ها سال است با یک زن سفیدپوست ازدواج کرده است، و شما یک دسته احمق فریاد زده در سمت چپ دارید که با پنهان نگه داشتن تمایل خود برای قتل یک نوزاد در سه ماهه سوم بهتر عمل می کنند.

سپس کل تجاوز جنسی، زنای با محارم، خطری برای زندگی مادر شاه ماهی قرمز وجود دارد. در مجموع، اینها کمتر از ۱ درصد از کل سقط جنین ها را تشکیل می دهند و بسیار شبیه به این باور کودکان هستند که حبس کردن نفس به نحوی به آنها اجازه می دهد راه خود را ادامه دهند.

نکته دیگری در این مورد که واقعاً تأکید می کند که چرا باید احساسات و حماقت خود را برای خود نگه دارید این است که در صورت واژگونی Roe هیچ کس شما را از قتل نوزادتان باز نمی دارد.

شما هنوز هم می توانید بیرون بروید، مست شوید و با یک مرد تصادفی رابطه جنسی داشته باشید (نه، یک زن نمی تواند شما را باردار کند). شما می توانید قبل از عمل از استفاده از هر نوع پیشگیری از بارداری یا ضد بارداری غافل شوید، برنامه B را به مدت یک هفته کنار بگذارید و حتی در ۹۰ روز اول از هرگونه خدمات سقط جنین صرف نظر کنید.

شما می‌توانید با دانستن اینکه می‌توانید نوزادتان را تا گشاد شدن کامل حمل کنید، و چرا حتی می‌توانید زایمان کنید، راحت باشید، و هنوز هم یک «دکتر» در دسترس خواهد بود که بیاید و باری را از دوش «انتخاب» شما رها کند. .»

نیازی به احتکار رخت آویز نیست زیرا از این فکر که آمریکایی ها تصمیم می گیرند در سطح ایالتی تصمیم بگیرند که قتل کودک شما به عنوان یک انتخاب جشن گرفته می شود، عصبانی هستید.

نکته مهم در مورد آمریکا این است که اگر از نحوه زندگی مردم در یک منطقه خاص خوشتان نمی آید، در آن صورت آزادی تحرک دارید و می توانید به جایی که مردم همانطور که می خواهید زندگی می کنند، بروید. اگر دولت فدرال این کار را انجام دهد، دیگر جایی برای فرار از چیزهایی که دوست ندارید ندارید.

قبل از اینکه ادعا کنید کفش‌های زنانه غیرقانونی می‌شوند و اینکه تنها زنانی که می‌توانند سقط جنین کنند، کسانی هستند که می‌توانند زنجیر خود را از اجاق باز کنند و یک رخت آویز را به یک کوچه پشتی قاچاق کنند، لطفاً چند لحظه وقت بگذارید و خود را آموزش دهید.

اگر آنهایی که در دولت با صدای بلند در مورد “حقوق شما” و اینکه چقدر مراقب شما هستند فریاد می زنند واقعاً اهمیت می دهند، آنگاه لایحه ای می نوشتند و توانایی شما را به عنوان یک احمق غیرمسئول به تصویب می رساندند و فقط تصمیم می گرفتند به بارداری پایان دهید. از راحتی

نکته آخر این است: کیف پول من، انتخاب من. اگر خیلی بد می خواهی برای سقط جنین خودت بپرداز و مرا کنار بگذار.

آخرین فکر خودم (گروهبان راک) که شما را با آن کنار بگذارم:

خواننده عزیز، به ذهنم خطور می کند که در بیش از سه دهه گذشته، حامیان حامی زندگی به Roe V. Wade به عنوان یک موضوع مدنی با نیایش های نماز و راهپیمایی های خاموش اعتراض کرده اند. به معنای واقعی کلمه، در روزی که کودکان خشمگین چپ متوجه می‌شوند که SCOTUS تصمیمی گرفته است که ممکن است بر «حق» آنها برای کودک‌کشی تأثیر بگذارد (چون لغو نمی‌شود)، شروع به شورش می‌کنند که قول می‌دهند تا تابستان ادامه داشته باشد.

این تفاوت بین یک شهروند مسئول جمهوری و یک کودک عصبانی و ممتاز است. اما این یک ستون برای زمان دیگری است.

منبع سندیکای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر