در یک قرار عاشقانه چه می پوشید؟ بهترین نگاه شما – One 100


به این فکر می کنید که در یک قرار عاشقانه چه بپوشید؟ قرار ملاقات برای بسیاری از پسرها می تواند واقعاً سخت باشد. و بله، دلایلی برای احساس عصبی بودن وجود دارد. در هر سنی که هستیم، همیشه می دانیم که این سناریوها مانند معاینه شخصی دائمی هستند. هر حرکت نادرست، هر کلمه نابجا، هر تصویر اشتباهی علیه ما استفاده می شود تا بگوییم: “ciao, ciao, bambino.” با این حال، نباید اجازه دهیم ناامنی هایمان بر ما غلبه کند و باعث شود چنین اتفاقات مهمی را در زندگی خود تجربه کنیم. اگر مرد هستید، حتما این مقاله را بخوانید که در یک قرار عاشقانه چه بپوشید.

همچنین ما به ماچو مان توصیه نمی کنیم، به شما می گوییم که احساس سرکشی و بی احترامی کنید، حتی پیشنهاد می کنیم که فرد مقابل شما خوش شانس ترین فردی باشد که شما را ملاقات کرده است. غرور و اعتماد به نفس زیادی وجود دارد که نباید در قرارهای عاشقانه از آنها چشم پوشی کنیم، اما این که یک فرد مغرور یا خودخواه طوری رفتار می کند که آن کاری را انجام می دهد که لیاقتش را دارد یک چیز است. لطفا اون آدم نباش

بنابراین، وقتی همه اینها مشخص شد، ما سه لباس مناسب برای قرار عاشقانه خود را به شما واگذار می کنیم و نشان می دهیم که اعتماد به نفس ستون فقرات همه جذابیت های شماست.

ما این ظاهر را بسیار دوست داریم زیرا شلوارهای رنگارنگ را که بیانگر آرامش و ظرافت است برجسته می کند. همچنین ست کردن آن با پیراهن و ژاکت هم رنگ اما در سایه های مختلف ظاهری خنک ایجاد می کند. به دلایل جادویی، پروفایل رنگ چنین تاثیری دارد و به شدت توصیه می شود. مراقب ژاکت هایی باشید که می توانند از چرم ساخته شوند – همانطور که در عکس است، اما می توانید آن را برای بمب افکن نیز تغییر دهید. مراقب کفش های کتانی سفید بدون جوراب باشید. یک ضربه عالی دیگر

واقعا چه چیزی شما را زیباتر یا اعتماد به نفس می کند؟ حد وسط بین رسمی و غیررسمی همیشه باعث می شود برای هر چیزی که پیش می آید احساس آمادگی کنید. ساختار ژاکت و جزئیاتی مانند عینک آفتابی و جواهرات ظریف طلا، امنیت بیشتری به آن می بخشد. بنابراین آن را امتحان کنید.

ظاهری آرام با کت و شلوار (کت و شلوار با پیراهن سفید)

کت و شلوار مردانه همیشه چهره ما و کسانی را که با ما بیرون می روند تحسین می کند. ما را مهم جلوه می دهد، اما تاریخ ما را نیز به حساب می آورد. اما شما نمی خواهید لباس های بانکدار دهه ۸۰ بپوشید، درست است؟ پس بهتر است آن را بدون کمربند بپوشید، به جای پیراهن سنتی، پیراهن بپوشید، لباس مجلسی را درآورید تا کمی کلاسیک بپوشید و رکابی روی صورت خود بزنید.

پس چرا او را مطمئن تر کنیم؟ بار دیگر، ظرافت غیر رسمی چیزی است که ما در اینجا به دنبال آن هستیم تا همیشه شما را باحال و خوش تیپ نشان دهیم. به بافت و رنگ کت و شلوار دقت کنید. هر چه واضح تر و سبک تر باشد، سطح پیچیدگی و اطمینان بالاتری دارد.

لباس پسرانه مرکز شهر (شلوار جین راسته با ژاکت هرینگتون)

حالا، برای چیزی معمولی و مد روز، بدون اینکه جفت خود را از دست بدهید یا شلوارک بپوشید، بهترین شلوار جین خود را در بیاورید – یک تی شرت راه راه، یک ژاکت هرینگتون، و کفش سفید. اگر این ایده کفش را دوست ندارید، می توانید آن را با کفش های قهوه ای کلاسیک یا کفش های تنیس سفید تغییر دهید. البته خیلی مراقب بهداشت خود باشید.

چرا اعتماد به نفس شما را بیشتر می کند؟ اول، به این دلیل که این نوع ژاکت شکل بالاتنه شما را برجسته می کند. از خط پشت تا سیلوئت کمر شما. این و مورد موفقیت خوب تضمین شده است. دوم، زیرا یک تی شرت با یقه گرد مانند این همیشه “شکل” سینه شما را نشان می دهد و احساس قدرت و اعتماد به نفس می دهد. در نهایت، شلوار جین راسته همیشه به پاهای ما ظاهر محکم تری می بخشد. مراقب باشید از پیراهن و عینک آفتابی استفاده نکنید.

شما دارید. در سه قرار اول عاشقانه خود با این شخص، حداقل سه ظاهر عالی داشته باشید. بنابراین، لازم نیست بیشتر به این فکر کنید که در یک قرار عاشقانه چه بپوشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر