دستگیری والدین پس از مرگ یک کودک هشت ساله با وزن ۳۸ پوند – و بیش از یک


والدین یک پسر هشت ساله پس از قطع تنفس پسرشان که تنها ۳۸ پوند وزن داشت، دستگیر شدند.

مقامات بورونیا، ایلینوی می گویند که براندون واکر، ۴۰ ساله، و استفانی جونز، ۳۵ ساله، متهم به قتل درجه یک هستند. وثیقه برای هر کدام یک میلیون دلار تعیین شده است و ممکن است به حبس ابد محکوم شوند.

پلیس پیوریا در بیانیه ای در ۳۰ مارس گفت که پلیس روز قبل به خانه ای فراخوانده شده بود و متوجه شد که نوین جونز هشت ساله “بدون واکنش نفس نمی کشد.”

در یک به روز رسانی بعدی، این وزارت گفت: “بازرسان توانسته اند “جونز و واکر” را به عنوان “مظنونان در تحقیقات” شناسایی کنند.

پلیس گفت که پس از مصاحبه با والدین، آنها به اتهام “تهدید جان یا سلامت کودک که منجر به مرگ کودک شد” دستگیر شدند.

“در روز چهارشنبه ۳۰ مارس ۲۰۲۲، پزشکی قانونی شهرستان پیوریا علت اصلی مرگ ناشی از آزار و سهل انگاری فیزیکی را اعلام کرد.”

WCBU گزارش می دهد که سوابق نشان می دهد که وزارت خدمات کودک و خانواده (DCFS) تا زمان مرگ ناوین با خانواده درگیر بوده است.

در آوریل ۲۰۱۷، مادربزرگ جدید پدری او حضانت قانونی فرزند هشت ساله و خواهر و برادرهای ۱۲ ساله اش را به دست آورد. اما هر دو فرزند اخیراً با والدین خود زندگی می کردند. DFCS در فوریه و مارس به آنها در مراقبت های موقت کمک کرد.

پلیس گفت نوین “به شدت دچار سوءتغذیه با ظاهری اسکلتی” شده بود. بر روی بدنش چندین ضربه، خراش، خراش و زخم دیده می شد. همچنین به نظر می رسد که هر دو مچ دست او از ناحیه رباط صلیبی آسیب دیده است.

جیمی هاردوود، یک آسیب‌شناس پزشکی قانونی شهرستان پیور، مرگ را یک قتل خواند و گفت که این یکی از بدترین سوء استفاده‌هایی بوده است که تا به حال دیده است.

دیو کنی، دادستان کل، روز پنجشنبه در جلسه استماع گفت که به نظر می رسد سوء استفاده ادامه داشته است و آخرین باری که به نظر می رسد ناوین از سلامت نسبتا خوبی برخوردار است، در ماه اکتبر بوده است.

استفانی جونز و براندون واکر پس از پیدا شدن جسد پسر ۸ ساله آنها ناوین به وزن ۳۰ پوند دستگیر شدند.

(پلیس پوریا)

نوین در دسامبر ۲۰۱۳ پس از تولد با مواد مخدر در سیستم خود تحت بازداشت دولت قرار گرفت. سوابق نشان می دهد که DCFS فرزندان جونز را قبل از تولد می شناخت. او در سال ۲۰۰۶ نوزادی به دنیا آورد و سه ماه بعد درگذشت. واکر پدر نبود. DCFS نشان داد که مرگ “به دلیل شرایطی که شواهدی مبنی بر خواب ناایمن وجود دارد” نشان داده شده است – به این معنی که شواهد معتبری وجود دارد که نشان می دهد سوء استفاده رخ داده است.

برادر بزرگتر ناوین، پدر واکر، در ژانویه ۲۰۱۰ نابهنگام به دنیا آمد. دادگاه به دلیل “نگرانی های مطرح شده در مورد مرگ قبلی کودک” و به دلیل اینکه جونز “ممکن است با افراد پیدا شده زندگی کند”، حضانت کودک را به DCFS اعطا کرد. نامناسب”.

حضانت در ژانویه ۲۰۱۲ به والدین بازگردانده شد. هنگامی که نوین در دسامبر ۲۰۱۳ متولد شد، هر دو تحت مراقبت های دولتی قرار گرفتند و تا زمانی که مادربزرگشان در سال ۲۰۱۷ حضانت را به دست آورد در آنجا ماندند.

مادربزرگ، که نامش در سوابق DCFS نیست، کودکان را بین ۱۰ جولای و اول آگوست سال گذشته به همراه والدین خود رها کرد تا برای “اورژانس خانوادگی” به فلوریدا سفر کنند. وقتی او برگشت، والدین از «بازگرداندن» فرزندان خودداری کردند. مادربزرگ با اداره پلیس Peoria و خط تلفن DCFS تماس گرفت تا وضعیت را گزارش کند.

در گزارشی از پلیس پیوریا در ۱۷ اوت آمده است که مادربزرگ گفته است که “پرونده تمام شده است و او فقط می خواهد به دادگاه برود و از بچه ها مراقبت کند.”

اما در ۱۹ آگوست، در تلاش برای بازگرداندن بچه ها، گزارشی را به ایستگاه پلیس واشنگتن دی سی داد و خواستار “تحقیق مراقبت کامل” شد.

سوابق DCFS نشان می دهد که آنها چندین بار سعی کردند بچه ها را بین اوت و اکتبر پیدا کنند. واکر در ۲۴ آگوست به خدمات حفاظت از کودکان (CPS) گفت که از خانه دور است و “هیچ برنامه ای برای بازگشت به ایلینوی” ندارد. [or] بچه ها را به DCFS بسپارید.

در ۱۴ اکتبر، او به DCFS گفت که خانواده به فلوریدا نقل مکان کرده اند و به ایلینوی باز نخواهند گشت.

در ۱۴ فوریه سال جاری، یک تماس‌گیرنده ناشناس به خط تلفن DCFS ادعا کرد که نوین و خواهر و برادرش در Peoria هستند، به مدرسه نمی‌روند و “اغلب کثیف” هستند.

تماس گیرنده همچنین گفت که برادر بزرگتر هر روز با واکر سر کار می رفت، چشمان نوین “سیاه و آبی” بود و او در نیمه های شب از خواب بلند شد و مرغی را که استفانی برای سگ هایشان پخته بود، خورد. “.

تماس گیرنده اضافه کرد که واکر در حال «حرف زدن» و «نام بردن» برادر بزرگترش است و جونز زمانی که «نوین می خواهد چرت بزند یا از ملاقات با او امتناع می کند» در زیرزمین حبس می شود.

در جریان بازدید از اداره دادستانی عمومی در ۲۲ فوریه، هر دو کودک این موضوع را انکار کردند که “کسی آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است” و “کسی آنها را دستگیر یا آزار داده است.” دفتر دادستان عمومی گفت که نوین “بیمار” به نظر می رسد و او لاغر و کوچک است. WCBU گزارش داد که در حالی که چشمان سیاهی نداشت، اما روی دستانش “چک” داشت.

جونز ادعا کرد که نوین “همیشه غذا می خورد اما هرگز وزن اضافه نمی کند”. این محقق گفت که این به والدین کمک می کند تا “قیمت کوتاه مدت” را برای کودکان دریافت کنند تا “هر گونه موانع” برای مراقبت های پزشکی را از بین ببرند. هر دو کودک بی خطر ارزیابی شدند.

یک مددکار اجتماعی لوتری ایلینوی در ۲۳ فوریه به CPS گفت که آنها با جونز در مورد نگرانی هایی که ناوین با پو بازی می کند صحبت کرده اند. روز بعد، اداره کلانتری شهرستان Peoria به اداره پلیس Peoria اطلاع داد که هر دو والدین “هر گونه سوء استفاده” را به دنبال ادعاهای قاچاق انسان انکار کردند.

در ۲۳ اسفند و بار دیگر در ۸ اسفند – روز فوت نوین – مادربزرگ اسناد حضانت کوتاه مدت پدر و مادر را امضا کرد.

پلیس گفت که نوین علائم رباط، زخم بستر، و اتاق خواب او حاوی انبوهی از ملحفه های آغشته به ادرار بود. زمانی که او به بیمارستان رسید، ۳۸ پوند وزن داشت و دمای بدنش ۷۲ درجه (۲۲.۲ درجه سانتیگراد) بود.

محاکمه واکر و جونز برای ۲۸ آوریل در دادگاه شهرستان Peoria تعیین شده است. در حالی که واکر در ابتدا توسط یک وکیل مدافع عمومی نمایندگی می شد، او نشان داد که قصد دارد یک وکیل استخدام کند.

بر اساس خدمات تشییع جنازه جدید، مراسم تشییع جنازه جدید در ساعت ۱۰ صبح سه شنبه در کلیسای کاتولیک عشای ربانی در مورتون همراه با تشییع جنازه در یادبود دریاچه سوان در پیوریا برگزار می شود. مجله ستاره.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر