دفتر مرکزی سابق شورای هاروگیت بروگ به دفاتر تبدیل شد – اسپید خبر


حماسه درازمدت مقر سابق شورای شهر هاروگیت سرانجام پس از پیشنهاد طرح‌هایی برای بازسازی بزرگ ساختمان خالی به پایان رسید.

پیشنهادها برای کرسنت گاردن – که به مدت پنج سال خالی مانده است – شامل گسترش دو طبقه، رستوران روی پشت بام، سالن بدنسازی و فضای اداری جدید است.

پس از آنکه بخش برنامه ریزی شورا گزارشی را منتشر کرد مبنی بر اینکه توسعه مجدد، حیات این سایت مرکز شهر را افزایش می دهد و در تقویت اقتصاد هاروگیت مفید است، برای تصویب در جلسه ۱۰ مه توصیه شده است.

توسعه دهندگان املاک مستقر در هاروگیت Impala Estates پس از خرید این ساختمان به مبلغ ۴ میلیون پوند در سال ۲۰۲۰ پشت این پیشنهادات هستند.

این پس از آن صورت گرفت که شورا در سال ۲۰۱۷ به مقر جدید Knapping Mount خود منتقل شد.

در آن زمان، شورا اعلام کرد که کرسنت گاردن را به توسعه دهنده املاک آدام تورپ که برنامه هایی برای بازسازی ۷۵ میلیون پوندی شامل آپارتمان های لوکس، یک گالری هنری، پارکینگ زیرزمینی، استخر و رستوران داشت، می فروشد.

اما دو سال بعد، شرکت آقای تورپ ATP Ltd با بدهی تقریباً ۱۱ میلیون پوندی، از جمله ۲۴۳۹۴ پوند بدهی به شورا، به مدیریت سقوط کرد.

سپس کرسنت گاردنز دوباره برای فروش رفت و در نهایت توسط Impala Estates خریداری شد.

در گزارشی به جلسه سه‌شنبه آینده، بخش برنامه‌ریزی شورا گفت که آخرین طرح‌های امپالا استیتز “محل را تغییر می‌دهد اما در حالت تعادل قابل قبول تلقی می‌شود.”

اعتراضی علیه این طرح ها توسط Historic England انجام شد که منافع عمومی را زیر سوال برد و گفت که گسترش سقف نباید از یک طبقه بیشتر شود.

این سازمان همچنین گفت که این طرح ها “بسیار ضعیف” با ساختمان موجود مرتبط است.

با این حال، شورا استدلال کرده است که این دیدگاه در تضاد با ارزیابی قبلی سازمان تاریخی انگلستان، انگلیسی Heritage است که ساختمان را به عنوان «از نظر کلاسیک با تناسب ضعیف» توصیف می‌کند، زیرا در ابتدا به دو طبقه محدود شده بود.

این اظهارات زمانی بیان شد که میراث انگلیسی در سال ۲۰۰۲ از وضعیت فهرست بندی این ساختمان خودداری کرد.

در همین حال، آخرین پیشنهادات قبلاً مورد حمایت جامعه مدنی هاروگیت قرار گرفته است که این طرح را “عالی” توصیف کرده است.

جامعه مدنی قبلاً گفته بود: “سقف موجود خود را به یک پسوند دو طبقه اختصاص می دهد، چیزی که بارها در شورای شهر هاروگیت حمایت شده است و از طرح اصلی استفاده می کند که الحاقات آینده را در سطح سقف پیش بینی می کند.

“ما خوشحالیم که می بینیم این ساختمان به عنوان دفاتر نگهداری و مرمت می شود، با یک رستوران در پشت بام و اتاق های ملاقات در هسته تاریخی، زیرا این امر تا حدی دسترسی عمومی و استفاده از ساختمان را حفظ می کند.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر