دلقک بفرست – یک ۱۰۰


در دنیایی که فرهنگ و رهبری سیاسی ما آینه شخصیت های روان پریش استیون کینگز است. پنی وایز از جانب او او، یا پانوراما از جانب آره– قطعاً به نظر می رسد که ما توسط دلقک ها اداره می شویم. اکثر خوانندگان زیر ۲۰ سال ممکن است تجربیاتی از دوران کودکی دلقک بوزو یا رونالد مک دونالد نداشته باشند، که هر دوی آنها دلقک های نمادین فرهنگ ما بوده اند. واقعیت جالب، آیا می دانستید که نقش رونالد مک دونالد توسط هواشناس ویلارد اسکات در دهه ۱۹۵۰ بازی شده است؟ درست است، نگاه کن

برای این ستون، می‌توانم بگویم وقت آن رسیده که برخی از گزینه‌های کمتر شناخته شده در زمان انتشار همچنان خنده‌دار و کمی ترسناک باشند. پس دلقک ها را بفرست!

فیلم های شانس دوم این یک ستون تکراری است که به پیشنهاد فیلم‌هایی اختصاص داده شده است که ممکن است در ابتدای اکران آن‌ها را از دست داده باشید یا نادیده گرفته باشید، اما سزاوار توجه بیشتری هستند.

همه ما دلایلی داریم که فیلم هایمان را برای اولین بار به سینما بیاوریم.

  • شاید این فیلم فاقد تبلیغات موثر بوده و هرگز در رادار شما نبوده است.
  • شما ممکن است این فیلم را در لیست خود داشته باشید، اما در ابتدا به نظر می رسید که پست بی صدا و ناخواسته است، بنابراین آن را از لیست خود حذف کردید.
  • سپس دلیلی وجود دارد که دلیل اصلی ایجاد این مفهوم توسط این نویسنده ساخته شده است فیلم های شانس دومشما حتی در زمان اکران فیلم به دنیا نیامدید.

بنابراین بینی قرمز خود را بپوشید و دم آن را ببندید و از این کلاسیک لذت ببرید.

شماره ۱. دلقک های قاتل از فضا:

اولی یک فیلم کلاسیک واقعی محصول ۱۹۸۸ Drive-In است. دلقک های قاتل از فضا شنبه شب را تصور کنید، و شما و شما در حال تماشای یک هفته کاری در فضای باز در حال تماشای یک فیلم علمی تخیلی کم‌هزینه ترسناک هستید. فیلم This Fits the Plot به کارگردانی استیون سئودو، نویسندگی کریس سئودو، بازیگرانی چون گرانت کرامر و سوزان اسنایدر و استندآپ کمدی تایتوس. چه زمانی؟ شما نمی توانید بازیگران را بشناسید – خوب این بخشی از جادو است.

خلاصه داستان در این ژانر به این صورت است که گروهی از بیگانگان شرور دوباره به یک شهر کوچک ناگفته حمله می کنند و شروع به گرفتن انسان ها می کنند. این بار، این به نوجوانان بستگی دارد که قهرمان شوند و شهر خود را از تهدید کهکشانی نجات دهند. اوه، اشاره کردم که مهاجمان همه شبیه دلقک های سیرک با نمونه اولیه سفینه فضایی سیرک هستند؟ بیایید … جوک های خودشان را بنویسند! این شخص قرار است باعث شود ترس هایتان را فراموش کنید و خوب بخندید.

#۲. دلقک تکان می خورد

با این حال، این یکی دیگر از کلاسیک های فرقه ای از سال ۱۹۹۱ است دلقک تکان خورد. توصیف این فیلم به عنوان یک فیلم ترسناک یا کمدی سخت است زیرا بیشتر شبیه یک فیلم «درآمد» است. شیک بابکت گلدویت، نویسنده، کارگردان، و استندآپ کمدین که مثل یک دلقک می لرزد. Shakes داستان یک دلقک الکلی و رابطه او با گروه عظیمی از دلقک های دیگر است. گلدویت آن را به عنوان راهی برای توصیف دنیای استندآپ کمدی در اواخر دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ و خرده فرهنگ این حرفه آکنده از اعتیاد به الکل و اعتیاد نوشت. تصویر اعتیاد به الکل در زمان اولین انتشار آن مورد ستایش قرار نمی گیرد. شوخی ها و کنایه های واقعا منزجر کننده زیادی وجود دارد، پس برای توهین آماده باشید. اما به طور کلی ارزش دیدن را دارد.

# ۳. تغییر سریع

بالاخره ما تنها فیلمی را داریم که فکر می کنم توسط یک دلقک واقعی کارگردانی شده است. فیلم دهه ۱۹۹۰ تغییر رعد و برق، کارگردانی و بازیگری بیل موری و بازیگری جینا دیویس، جیسون روباردز و رندی کواید. این فقط یک ضربه زدن نیست. فیلمنامه قلب دارد زیرا سه دوست تصمیم می گیرند با نقشه ای درخشان از بانکی در وسط نیویورک سرقت کنند تا اینکه برای فرار با مشکل مواجه می شوند و رئیس پلیس تقریباً آنها را فریب می دهد. این یک فیلم بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده است، اگرچه در اولین اکران با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد. فیلم همان حسی را دارد که من در فیلم اصلی «تسخیر پلهام ۱۲۳» با بازی والتر ماتاو داشتم، هرچند کمدی نبود. تغییر سریع به طور کلی، اجرای عالی، Quick Change را به یک کلاسیک کالت تبدیل کرده است

پس برو کلروفوبیا نباش و از شاخ آن دماغ قرمز شب لذت ببر!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما در نظر بگیرید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع انجمن برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر