دموکرات ها اجازه دادند دیک چنی از جنایتکار جنگی به قاتل ترامپ تجلیل شود – اما آنها اعتراف شگفت انگیز او را از دست دادند… درست است؟


لیز چنی هیچ حد و مرزی برای دست دادن با دموکرات ها و نشان دادن علائم آشفتگی ترامپ در رسانه های خبری اصلی نمی شناسد. رسانه های جریان اصلی طرفدار دموکراسی آن را مانند شیر بز پوشش می دهند.

تلاش ضعیف لیز برای نجات نمایش خانه اش در وایومینگ را با استناد به پدر مشکوکش، دیک چنی، در تبلیغات کمپین خود در زیر تماشا کنید. لیز از پدرش نقل قول می کند. در تاریخ ۲۴۶ ساله کشورمان، هیچ گاه فردی نبوده است که تهدیدی بزرگتر از دونالد ترامپ برای جمهوری ما باشد. دیک چنی

مشکلت چیه دارث ویدرهمانطور که رسانه ها و چپ ها اغلب او را صدا می کنند، او تشخیص شگفت انگیزی دارد:

لیز از هیچ چیز نمی ترسد، او هرگز از دعوا عقب نشینی نمی کند و هیچ چیز مهمتر از کار او نیست تا مطمئن شود که دونالد ترامپ دیگر هرگز به دفتر بیضی شکل نزدیک نمی شود و او موفق خواهد شد.

معاون رئیس جمهور سابق ایالات متحده تایید می کند که ژان. ۶- نقش دخترش در آن جریانی سیاسی بیش نیست. یکی از نظارت کنگره به عنوان یک بازوی آزار و اذیت سیاسی برای حذف یک نامزد مخالف استفاده می کند. یک تهدید واقعی برای جمهوری ما وجود دارد، دیک!

برای تقویت پیام لیز، در یک بخش تقریباً خنده دار CNN، با دو RINO پذیرفته شده – که تنها ۱/۵ تا ۱/۴ از جمهوری خواهان را نمایندگی می کنند، آیا اکنون با دیک چنی شرم آور روبرو خواهند شد؟ ما گوش دادیم؟

دیک چنی تلاش می کند ما را متقاعد کند که ترامپ در تاریخ ۲۴۶ ساله جمهوری، بزرگترین تهدید برای جمهوری ما است – یک ضد دموکراسی. بنابراین گوش دادن به اکثریت رای دهندگان اکنون ضد دموکراتیک است.

و صادقانه بگویم که مزخرفات در ویدیوی زیر CNN ارزش فضای تحریریه را ندارد. جالب اینجاست که سردبیران سی ان ان حتی به دو کارشناس فکر نمی کنند، نه یک کارشناس که همچنان به قلدری ترامپ به عنوان یک اظهار نظر منطقی و متعادل ادامه دهند.

آیا خاطرات ما به کوتاهی آن چیزی است که دموکرات ها در مورد دیک چنی و امثال آنها چند سال پیش می گفتند؟

NBC جدید (۳۱/۰۸/۲۰۱۱) یکی از دستیاران سابق پاول می گوید که دیک چنی از پیگرد قانونی برای جنایات جنگی می ترسد. یکی از مقامات سابق دولت ادعا می کند که دیک چنی در دوره اول ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش “رئیس جمهور برای همه اهداف عملی” بود و “از محاکمه شدن به عنوان جنایتکار جنگی می ترسد.”

عمومی (۱۲/۲۰/۲۰۱۴) – محاکمه حرامزاده های شرور – پرونده محاکمه بوش و چنی و جنایات جنگی بیشتر. مدارک و شواهد برای دادستانی روشن است. نجابت انسانی مستلزم پیگرد قانونی دولت بوش است. وی افزود: “دیگر هیچ شکی در مورد اینکه آیا حکومت فعلی مرتکب جنایات جنگی شده است وجود ندارد. تنها سوالی که باید به آن پاسخ داده شود این است که آیا کسانی که دستور استفاده از شکنجه را داده اند، پاسخگو خواهند بود.”

ریاست جمهوری بوش مشکل ساز بوده است. اول، محاکمه ۱۱ سپتامبر و شروع جنگ ۲۰ ساله در افغانستان که جو بایدن در نهایت با ننگی به پایان رسید. اگرچه، البته، دموکرات ها نقش خود را در رکود بزرگ، بدترین رکود از زمان رکود بزرگ، ایفا کردند. دولت بوش هیچ نشانه ای از نزدیک شدن رکود بزرگ نداشت. بوش اوباما را به ما داد. بوش مسلما در صدر فهرست به عنوان یکی از بدترین روسای جمهور ۶۰ سال گذشته قرار دارد.

بنابراین پیش از این، دموکرات ها از چنی متنفر بودند و آنها را جنایتکار جنگی می خواندند. اکنون آنها وقتی دموکرات ها را برای آنها می جنگند دوست دارند. ناگهان، محافظه کاران اکنون به دیک چنی گوش خواهند داد؟

شما نمی توانید این چیزها را بسازید… اوه.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما کنید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر