دور توسعه یافته سری A شرکت بیمه فناوری Qumata به ۲۳ میلیون دلار رسیدQumata، یک شرکت فناوری بیمه مستقر در لندن و هنگ کنگ، ۱۳ میلیون دلار بیشتر در دور تمدید شده سری A دریافت کرده است که اکنون در مجموع به ۲۳ میلیون دلار رسیده است.

پس از دور اولیه سال گذشته در ژوئن، چندین سرمایه‌گذار موجود، از جمله MMC Ventures که رویداد مالی را رهبری می‌کرد، متعهد شدند که در تمدید اخیر با شرکت مشارکت بیشتری داشته باشند.

چکار میکند

این شرکت که در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد – که قبلاً به عنوان HealthHealth شناخته می شد – یک راه حل پذیره نویسی برای بیمه های عمر و سلامت ارائه می دهد که جایگزین فرآیند دست و پا گیر تجزیه و تحلیل خطرات مشتری بیمه می شود که معمولاً شامل معاینات پزشکی و فرم های پرسشنامه طولانی است.

API آن، که در کانال‌های توزیع بیمه‌گران ادغام شده است، به دنبال رضایت متقاضی بیمه برای استفاده از داده‌های سلامتی آنهاست، که سپس برای پیش‌بینی خطر تشخیص بیش از ۸۰۰ بیماری پزشکی مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. همچنین مرگ و میر و عوارض اضافی آنها را ارزیابی می کند، که توسط بیمه گذاران برای تعیین حق بیمه آنها رتبه بندی می شود.

شرکت بیمه فناوری برخی از مزایای راه حل پذیره نویسی خودکار خود مانند نرخ تبدیل بالاتر و انتخاب ریسک دقیق تر را تبلیغ می کند.

چرا مهم است

دور قبلی بودجه به Qumata کمک کرد تا پس از امضای قرارداد با بیمه‌گران بزرگ فهرست شده در اروپا، آسیا-اقیانوسیه، بریتانیا و آمریکای شمالی، گسترش جهانی خود را تسریع بخشد.

این شرکت گفت که آخرین بودجه اضافی به آن اجازه می دهد تا بر گسترش ردپای خود در سراسر آسیا و بریتانیا تمرکز کند.

عکس فوری از بازار

سال گذشته شاهد بودیم که برخی از شرکت‌های فناوری بیمه در APAC سرمایه‌گذاری‌هایی را برای رشد مستمر خود جذب کردند. یکی از آنها مستقر در هند بود Onsurity که در یک راند سری A 16 میلیون دلار به دست آورد. این شرکت یک پلت فرم مزایای کارکنان را برای SMEها و استارت آپ ها ارائه می دهد که شامل بیمه درمانی گروهی، تخفیف در داروها و معاینات سلامت، پاداش تناسب اندام، مشاوره با پزشک و موارد دیگر است.

شرکت چینی Waterdrop که یک بازار بیمه و یک پلتفرم تامین مالی جمعی پزشکی را اداره می کند، اولین کار خود را در بورس اوراق بهادار نیویورک انجام داد و ۳۶۰ میلیون دلار جمع آوری کرد.

در اخبار دیگر، دور تمدید شده سری A Qumata پس از امضای شراکت با AIA Group، یکی از بزرگترین گروه های بیمه عمر فهرست شده در آسیا، در ماه دسامبر به وقوع پیوست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر