دولت پیشنهاد بودجه اتوبوس یورکشایر شمالی را رد کرد


هاروگیت میلیون‌ها پوند را برای تغییر سرویس‌های اتوبوس از دست داد، پس از اینکه دولت پیشنهاد بودجه شورای شهرستان یورکشایر شمالی را رد کرد.

شورای شهر ۱۱۱۱۶ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در خدمات در سراسر یورکشایر شمالی پیشنهاد داده است، اما دولت اکنون گفته است که هیچ بودجه ای دریافت نخواهد کرد.

دن مک‌کنزی، یکی از اعضای شورای شهر و عضو اجرایی برای دسترسی به مجمع شهرستان، قبلاً گفته بود که با وجود اینکه بعید به نظر می‌رسد که شهرستان چیزی نزدیک به مبلغی که برای طرح «بازگشت بهتر» ارائه کرده است دریافت کند، او مطمئن است که مقداری پول شما را خواهد گرفت، به شمال بیایید. یورکشایر.

اما از آن زمان، او از اعلام روز گذشته مبنی بر اینکه یورکشایر شمالی هیچ گونه حمایت مالی دریافت نخواهد کرد، ابراز شگفتی و ناامیدی کرده است.

مک‌کنزی، عضو شورای شهر گفت: «ما می‌دانستیم که بودجه «بازگشت بهتر» به شدت کاهش یافته است، اما من انتظار داشتم مقداری پول به دست بیاورم، نه چیزی، بنابراین بسیار ناامید هستم.

دولت ادعا کرد که مناطقی که موفق به دریافت وجوه نشده اند “جاه طلبی کافی” از خود نشان نمی دهند. در مجموع، تنها ۳۴ مورد از ۷۹ دامنه درخواستی موفق بودند.

در یورکشایر، دفتر ترکیبی یورکشایر غربی را شامل می شد که ۱۶۱۶۸ میلیون پیشنهاد داد اما ۷۰ میلیون پوند دریافت کرد، در حالی که شورای شهر یورک ۴۸ میلیون درخواست کرد و ۱۷.۴ میلیون پوند دریافت کرد.

مشاور مک کینزی گفت که او معتقد است برنامه های یورکشایر شمالی به اندازه کافی برای تامین بودجه جاه طلبانه هستند و اکنون می خواهد با مقامات دولتی صحبت کند تا تصمیم آنها را بفهمد.

او گفت: فکر نمی کنم برنامه های ما بلندپروازانه باشد. “ثروت آنها ۱۱۱۱۶ میلیون در طول هشت سال بود – و این بدون جاه طلبی یا آرزو نیست.

تا زمانی که با وزرا یا مقامات ارشد دولتی صحبت نکنیم، نمی‌توانم دقیقاً بگویم چه چیزی در تسلیم شدن ما کم بود.»

مشاور مک‌کینزی همچنین گفت که بخش‌هایی از طرح بهبود خدمات اتوبوسرانی شهر همچنان می‌تواند بدون حمایت دولت اجرا شود، از جمله توسعه سرویس اتوبوس بر اساس تقاضا، YorBus، که در Ripon، جایگزین و ساکن در حال آزمایش است.

او همچنین گفت که هنوز امکان ایجاد یک پارک آزمایشی و برنامه سواری برای هاروگیت وجود دارد، اگرچه هنوز سوالاتی در مورد نحوه تأمین بودجه یک سرویس دائمی وجود دارد.

مشاور مک کینزی گفت: “تست پارک و سواری بخشی از بودجه نبود و خود خلبان از سرویس ۳۶ استفاده می کرد، بنابراین برای دیدن اینکه آیا کار می کند یا خیر، هزینه زیادی نمی برد.”

من بسیار نگران هستم که این پروژه آزمایشی بدون توجه به نتیجه امروز همچنان ادامه دارد.

وی افزود: یکی از مواردی که در برنامه بهبود خدمات اتوبوسرانی ما بوده است، گسترش سرویس پاسخگویی درخواستی ما، YorBus است و البته آن پایلوت همچنان ادامه دارد.

“اگر به موفقیت خود ادامه دهد، ما آن را در زمینه های دیگر به نمایش خواهیم گذاشت.

ما به همکاری نزدیک با اپراتورهای اتوبوس ادامه خواهیم داد.»

طرح بهبود خدمات اتوبوسرانی شامل ۲۳ میلیون برای خطوط جدید اتوبوس، ۷۴ میلیون برای سایر تغییرات زیرساختی و ۱۴ میلیون برای یارانه خدمات اتوبوسرانی بود.

در همین حال، شورای شهر و شرکت اتوبوسرانی هاروگیت در مناقصه جداگانه ای به مبلغ ۷.۷.۸ میلیون برای برق رسانی به کل ناوگان شرکت با تحویل ۳۹ اتوبوس بدون آلودگی برنده شدند.

این پروژه با سرمایه گذاری بیش از ۱۲ میلیون دلار توسط Transdev، شرکت مادر Harrogate Bus، تقریباً ۲۰ میلیون دلار هزینه خواهد داشت.

طی سه سال آینده از ۲۰ اتوبوس دو طبقه و ۱۹ اتوبوس دو طبقه و همچنین زیرساخت های حمل و نقل حمایت می شود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر