دی‌جی سودا کره‌جنوبی می‌گوید که او از خطوط هوایی امریکن ایرلاینز اخراج شد زیرا شلوار ورزشی «ف *** تو» که «توهین‌آمیز» تلقی می‌شد.


یک دی جی محبوب کره جنوبی ادعا کرد که درست قبل از حرکتش از نیویورک به لس آنجلس، ناگهان از یک پرواز اخراج شد و مجبور شد شلوار ورزشی خود را در بیاورد زیرا “نامناسب” و “توهین آمیز” تلقی می شد.

دی جی سودا شلوار ورزشی پوشیده بود که روی آن عبارت «F ***»، «F *** YOU» و «F **** N» چاپ شده بود و توسط برند آمریکایی Ripndip حمایت می شد.

این دی جی که نام اصلی او هوانگ سو هی است، در شبکه های اجتماعی خود نوشت که روز دوشنبه پس از سوار شدن به هواپیمای امریکن ایرلاینز از نیویورک به لس آنجلس “آزار و اذیت و تحقیر” شد.

او نوشت: «چند ماه است که در یک تور آمریکا بدون هیچ مشکلی در هواپیما بودم و این شلوار را پوشیدم که از یک برند آمریکایی هدیه گرفتم.

وی ادامه داد: من در صندلی تجاری شماره ۱ نشستم و درست قبل از حرکت نوشیدنی خوشامدگویی را خوردم که ناگهان یک کارمند مرد آمد و به من گفت که تمام چمدانم را بردار و بدون هیچ دلیلی برو… و به من گفت که یک پرواز دیگر داشته باشم. .”

او ادامه داد که “جلسه مهمی در لس آنجلس” داشته است و “نباید این پرواز را از دست بدهد” و بنابراین “من پیشنهاد دادم اگر شلوارم ناراحت بود شلوارم را عوض کنم، اما رد شدم، و هیچ کاری نداشتم. او در اینستاگرامش نوشت: انتخابی جز این است که شلوارم را در ورودی هواپیما که همه تماشا می کردند، در بیاورم.

این مرد ۳۶ ساله گفت: «با وجود اینکه شلوارم را درآورده بودم و هیچ چیز به پا نمی‌کردم… و آنها به من گفتند که نمی‌توانند مرا با این هواپیما ببرند زیرا از قبل با شلوارم خیلی ناراحت بودند، بنابراین من به پرواز دیگری ادامه دادم. .”

دی جی سودا در توضیح این عکس گفت: «بعد از تلاش زیاد هم تیمی هایم، توانستم با شلوارم به هواپیما برگردم. شلوارم را درآوردم… واقعاً تحقیرآمیز بود که شلوارم را جلوی در ورودی هواپیما که همه تماشا می‌کردند، درآورم و بخواهم با شلوارم سوار هواپیما شوم.»

این اولین باری است که در هشت سال گذشته در حین تور از هواپیما بیرون می‌آورم و اولین بار است که شلوارم را جلوی همه در می‌آورم.»

دی جی کره جنوبی گفت که «نمی‌توانم باور کنم که این اتفاق در آمریکا رخ می‌دهد، کشوری که به آزادی احترام می‌گذارد» و ادامه داد که «این اتفاق دیگر نباید برای کسی تکرار شود و من در آینده خطوط هوایی آمریکا را تحریم خواهم کرد».

دیجی سودا ۴.۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و ۱۲۶۰۰۰ فالوور در توییتر دارد.

ایندیپندنت برای اظهار نظر با American Airlines تماس گرفته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر