دیلن توماس گرین – Sip Mag


دیلن توماس گرین، ۲۴ ساله، یکشنبه ۲۹ می ۲۰۲۲ در خانه خود و در کنار خانواده محبوبش در آرامش درگذشت.

او در ۸ جولای ۱۹۹۷ در کلیولند از جورج و تامی بوکانن گرین به دنیا آمد. دیلن دوستدار زندگی یکی از اعضای کلیسای باپتیست انطاکیه بود و در سن شش سالگی عیسی مسیح را در قلب و روح خود پذیرفت، در حالی که برای تیم قدرت در کلیسای باپتیست شیلو اجرا می کرد. گویی خدا داشت دیلن را برای آنچه برای بقیه روزهایش روی زمین می آمد آماده می کرد تا روزی که خدا او را به خانه دعوت کرد.

دیلن در طول زندگی خود در سال ۲۰۰۴ در سن ۷ سالگی به سرطان خون حاد لنفوبلاستیک سلول T مبتلا شد و در ۹ سالگی عود کرد و درمان در سال ۲۰۰۸ به پایان رسید. او ۱۱ سال بدون سرطان بود تا اینکه در سال ۲۰۱۹ تشخیص داده شد که به مرحله ۴ گلیوبلاستوما مبتلا شده است. او تقریباً ۳۲ سال با سرطان مبارزه کرد. ماه ها.

او که یک حامی سرسخت و حامی وفادار داوطلبان تنسی بود، پرتقال را پر کرد. یکی از بزرگ‌ترین محبت‌های او ارتش ایالات متحده در مدت کوتاهی که روی زمین بود، بود که برای او احترام زیادی قائل بودند. دیلن همچنین از تحقیق در مورد تاریخچه خانوادگی و شجره نامه خود لذت می برد. او در سال ۲۰۱۷ از دبیرستان شهرستان پولک فارغ التحصیل شد و همه کسانی که به ملاقاتشان افتخار می کردند او را دوست داشتند و دلشان برایش تنگ خواهد شد.

پیش از او پدربزرگ و مادربزرگش جورج “باد” و پدرش آزنوف استو گرین درگذشت. پدربزرگ مادری، پدری رالف بوکانان؛ ناپدری، رابرت بوسول؛ و چند عمه و عمو.

او هنوز خاطرات زیادی از جمله پدر و مادر محبوب و فداکارش، جورج و تامی گرین جونیور را در خود دارد. خواهر و برادر عزیز، کریستوفر (ویتنی) گرین و لورن (مارک) براون. خواهران برنده جایزه، برندی (چاد) اندرس و جسیکا (جیک) براون؛ برادر پاداش، کریستوفر جونز؛ مادربزرگ مادری او، رزماری بوسول؛ برادرزاده ها، متیو گرین، تای براون و وارن براون؛ خواهرزاده، کیتلین گرین؛ دوستان ویژه، لوکاس راجرز و نوآ بورچیک. و بسیاری از خاله ها، عموها، عموزاده ها و یک سری دوستان معروف.

جشن زندگی در ساعت ۷ بعد از ظهر چهارشنبه، ۱ ژوئن ۲۰۲۲، در کلیسای جامع هیگینز با کشیش جان کین و کشیش جیمز استاتون برگزار می شود.

دوستان و خانواده از ساعت ۵ تا ۷ بعد از ظهر چهارشنبه قبل از مراسم در محل تشییع جنازه جمع می شوند.

مراسم تشییع جنازه در ساعت ۱۱ صبح پنجشنبه در قبرستان کلیسای باپتیست انطاکیه برگزار می شود و با سالگرد آزادی کبوتر سفید به پایان می رسد.

خانواده مایلند قدردانی و عشق خود را به Caris Healthcare و پرستار مارشا پلمونز به خاطر مراقبت‌های مهربانانه و آرامش‌بخش ارائه شده در آخرین روزهای زندگی دیلن بر روی زمین ابراز کنند.

تسلیت را می توان با خانواده در www.higginsfuneral.com به اشتراک گذاشت.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر