رابرت ماسی خبرنگار بازنشسته لاس وگاس در ۸۵ سالگی درگذشت – WebShow Tech


رابرت ماسی، گزارشگر بازنشسته لاس وگاس که هزاران داستان در مورد سرگرمی، جنایت و ورزش در شهر گناه طی دو دهه برای آسوشیتدپرس نوشت، درگذشت. او ۸۵ سال داشت.

خانواده او گفتند مسی بامداد روز جمعه پس از یک بیماری کوتاه در خانه سالمندان در لاس وگاس درگذشت.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کانزاس با مدرک لیسانس روزنامه نگاری در سال ۱۹۵۹، ماسی یک دهه بعد را در تلویزیون، روابط عمومی و روزنامه گذراند.

فعالیت نزدیک به ۳۰ ساله او با AP در سال ۱۹۷۱ آغاز شد، زمانی که تعاونی خبری او را به عنوان نویسنده در کانزاس سیتی، میسوری استخدام کرد. میسی در اوایل به دلیل پوشش خبری ریزش اسکله هتل که باعث کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر شد، مورد توجه قرار گرفت.

یک دهه بعد، میسی در لاس وگاس بود و در مورد یک هنرمند مجازی در دهه‌های ۸۰ و ۹۰ می‌نوشت که سپس یکی از کالاهای اصلی در The Strip بود.

در سال ۱۹۸۸، پلیس از تیراندازی مرگبار مردی خبر داد که یک کارمند ۷۴ ساله را در حین سرقت یک میلیون دلار جواهرات از موزه لیبراسه گروگان گرفته بود. میسیز زمانی بود که خواننده وین نیوتن، معروف به آقای. لاس وگاس ۲۵۰۰۰مین نمایش خود را در سال ۱۹۹۶ اجرا کرد.

او با بیش از ۲۰۰ شخصیت مشهور، از جمله کمدین‌های جورج برنز و رد اسکلتون، و خوانندگانی از فیلیس مک‌گوایر گرفته تا پل آنکا و برادران ازموند مصاحبه کرده است. او همچنین با بیش از چند نفر دوست شد.

مسی به قدری زیگفرید و روی را می‌شناخت که وقتی روی هورن مربی و میزبان در سال ۲۰۰۳ توسط یکی از ببرهای سفید آنها مورد ضرب و شتم قرار گرفت، داستان آسوشیتدپرس در کانون توجه قرار گرفت، اگرچه او قبلاً بازنشسته شده بود.

مسی در سال ۲۰۰۰ از AP ​​بازنشسته شد و سال بعد به تالار مشاهیر روزنامه نوادا معرفی شد.

از او همسرش، ملیندا، از لاس وگاس به جای مانده است: پسر برنت و عروس، مارتا، از لاس وگاس. و پسر اسکات، نوه های کارا و ساوانا و نوه آزلین، همه از لیزبورگ، فلوریدا.

تشییع جنازه تعلیق شده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر