رابرت کرافت در یک مهمانی پر ستاره با دانا بلومبرگ ازدواج کرد – اخبار بی بی سی


یه قسمت دیگه اضافه کرد!

رابرت کرافت، مالک نیوانگلند پاتریوتز، با دکتر ازدواج کرد. دانا بلومبرگ در یک عروسی پر ستاره در شهر نیویورک در جمعه شب، به طور انحصاری صفحه شش را کشف کرد.

شنیدیم که میلیاردر ۸۱ ساله و دکتر ۴۷ ساله مهمانان دعوت شده را برای “پرتاب و فرود” در Salon de Lumiere در منهتن پایین جمع کرده بودند و به آنها دستور داده بودند که به طور جشن تزئین کنند، اما آنها آن را فاش نکردند.

منابع می گویند که این زوج با یک ویدیوی ۱۰ دقیقه ای از انتقال زودتر از ارسال آن به گروه ۲۵۰ نفره به عنوان زن و شوهر موافقت کردند که توسط مفسر NFL ال مایکلز بیان شده بود.

در طول جلسه، کرافت طبق رسوم یهودیان فنجانی را روی میز گذاشت و معنای آن را برای جمع توضیح داد، (اما مشخص نیست این زوج کی و کجا گفتند “من می کنم”).

شنیدیم که کرافت چند هفته پیش پس از اینکه این زوج در آخرین ایستگاه تور «خداحافظ جاده آجر زرد» سر التون جان در پشت صحنه در استادیوم ژیلت در فاکسبورو، ماساچوست به پشت صحنه رفتند، شنیدیم که کرافت به گروه دستور داده بود تا برنامه‌های عروسی خود را تنظیم کنند. لوکس طراحی شده است.

التون جان در مراسم عروسی رابرت کرافت و دانا بلومبرگ
التون جان این مراسم را به عنوان عروسی انجام داد.
کوین سی. رقصیدن

منبعی در مورد خواننده Rocketman به ما گفت: «دوست داشتم. [Blumberg’s] حلقه نامزدی. گفت کی ازدواج میکنی؟

وقتی این زوج گفتند که بی سر و صدا در حال فرار هستند، جان ۷۵ ساله ظاهراً به آنها گفت: “خب، اگر ازدواج کنم، باید به عنوان هدیه بازی کنم!”

این زوج افسانه راک را در برنامه خود گرفتند و تصمیم گرفتند با جان در آنجا قرار بگذارند. یکی از بازدیدکنندگان گفت: “التون این کار را به عنوان یک دوست و به احترام دوستی آنها انجام داد. آنها در سه هفته آینده این مناسبت را بررسی خواهند کرد!”

برنده تازه ازدواج کرده گرمی به نام Mr. و خانم رابرت کرافت، برای اولین بار و دستور داد استخر شعله ور، به سیب بزرگ سفر کرد تا فقط به عنوان پاداش ازدواج انجام شود.

میک میل، التون جان و اد شیران در مراسم عروسی رابرت کرافت در ماه اکتبر.  14، 2022.
میک میل، التون جان و اد شیران در مراسم عروسی رابرت کرافت در ماه اکتبر. ۱۴، ۲۰۲۲.
میک میل / اینستاگرام

این خواننده برنامه یک ساعته خود را با آهنگ های «دایره زندگی» با حمایت «رقصنده کوچولو»، «آزادی فیلادلفیا»، «آفتاب بر من غروب نکن» و «امشب می توانی عشق را احساس کنی» آغاز کرد. علاوه بر این، او همچنین با اد شیران از «شمعی در باد» یک دوئت ساخت.

ما دستور جاسوسی دادیم. کرافت و بلومبرگ یک رقص اولیه داشتند و شیران در حال اجرای یک رقص آواز بود. استاد بزرگ فلش دی جی این مناسبت را جشن گرفت و قبل از یک رقص عظیم با هم فریاد زد. علاوه بر این، یک کیک عروسی هفت طبقه بود.

همراه با تام بردی مدافع سابق پاتریوتز، مهمانان از خاویار گرفته تا مرغ لذت بردند. بازیکن حرفه ای NFL، ۴۵ ساله، هنگامی که با همسرش Gisele Bundchen وارد محل نشسته بود، در حالی که با Jon Bon Jovi که در محل برگزاری بود، در حال معاشرت بود.

ستاره Buccaneers بعداً خود را با پتس درو بلدسو (Pats Drew Bledsoe) سابق – که در خدمه جایگزین کرد – و همچنین چندین هم تیمی سابق از جمله آندره تیپت، وینس ویلفورک و ریچارد سیمور درگیر شد.

ما همچنین می شنویم که در این موضوع تمیز، گیمرهای انرژی در کنار راجر گودل، کمیسر NFL، آدام سیلور، کمیسیونر NBA، آری امانوئل، دیوید زاسلاو، برایان گریزر، مری اوردوس، استفن شوارتزمن، کن لانگون و شری رداستون، لالی ویموث و مایکل حضور داشتند. رابین فعلی، کامیل فیشل، کیسی واسرمن و پسران کرافت، به همراه جاناتان کرافت، رئیس پاتریوتز. کنی چسنی خواننده و رندی ماس خواننده بازنشسته NFL نیز در این مراسم حضور داشتند.

یکی دیگر از دوستان گفت: “آنها ای کاش در منطقه ای بودند که می توانستند شادی را با یکدیگر تقسیم کنند و مردم را دور هم جمع کنند.”

یک منبع فاش می کند که عروس یک لباس عروس عاج از نعیم خان و کت و شلواری از الی ساب پوشیده است که او در هنگام معرفی تازه عروسان در طراحی آن کمک کرده است.

تام بردی، رابرت کرافت، دانا بلومبرگ
بازیکنان تام بردی، درو بلدسو و پاتریوتز این زوج را جشن گرفتند.

در مورد نیمه خود، کرافت “کت آبی معمولی ورزشی” خود را قبل از “کت شام آرمانی آبی نیمه شب” پوشیده بود. و در نهایت نیروی هوایی RKK 1 [sneakers]کرافت به عنوان یک کفش ورزشی جدی شناخته می شود.

تالار Lumiere – در داخل ساختمانی که به زودی به عنوان بانک پس انداز صنعتی برای مهاجران شناخته می شود – از نمایشگاه همه جانبه ای از آثار هنری دیجیتال، Gustav Klimt: Gold in Motion برخوردار است.

یکی از وسایل عروسی کرافت می گوید: «آنها پانل ها را به مدت پنج روز خریدند و اساساً از آن به عنوان یک خانه بدون سرپوش استفاده کردند. واقعا خانه زیبایی بود که تازه بازسازی کردند. مردم فکر می کنند این خانه زیبا و محیطی گرم است.»

صفحه شش تنها در ماه مارس فاش کرد که کرافت و بلومبرگ، چشم پزشک برجسته، پس از دریافت راهنمایی از آرایشگر تامی هیلفیگر و دکتری که در آن زمان به “صخره بزرگ” اشاره کرد، نامزد کردند.

“به نظر می رسید که او ۱۰ قیراط یا بیشتر را ترجیح می داد … به اندازه یک سوپر بول.

211- علی

التون جان عروسی رابرت کرافت را هدیه داد.

میک میل / اینستاگرام

Kraft-Wedding -212

اد شیران در مراسم عروسی رابرت کرافت در ماه اکتبر روی صحنه اجرا می کند. ۱۴، ۲۰۲۲.

میک میل / اینستاگرام

تا دفعه بعد

بر اساس این خبر، سارقان یک قطعه از ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار، …

کرافت که شش اپیزود سوپربول با گروه میهن پرستان و بلومبرگ از سال ۲۰۱۹ داشته است، به ترتیب در سن ۷۸ و ۴۵ سالگی بازگشته اند. آنها اولین بازی دو نفره خود را در مسابقات آزاد فرانسه در ژوئن ۲۰۱۹ انجام دادند و یک ماه بعد در فینال جام جهانی زنان فیفا در پاریس دوباره در کانون توجه قرار گرفتند.

سپس این زوج شروع به شرکت در رویدادهای مهمی مانند اسکار ۲۰۲۰ و سوپربول ۲۰۲۲ کردند.

بلومبرگ، یک پزشک معتبر، در بیمارستان پرسبیتریان کلمبیا نیویورک اقامت دارد.

کرافت قبلا با همکلاسی و نیکوکار معروف میرا کرافت ازدواج کرده بود تا اینکه در سال ۲۰۱۱ در سن ۶۸ سالگی بر اثر سرطان های متعدد درگذشت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر