راجر سیبلی در شمال یورکشایر و میدنهد از کودکان سوء استفاده کرد – اسپید نیوز


شش سال به هشت سال حبس او در یورک اضافه شد.

راجر سیبلی پس از گذراندن دومین محکومیت خود در زندان به دلیل جنایات علیه کودکان و سومین محکومیت خود برای جنایات جنسی، اندکی پشیمان شد.

دادگاه شنید که چگونه پس از زندانی شدن سیبلی به دلیل جنایات در یورکشایر شمالی، قربانی دیگری برای فاش کردن نحوه حمله به او در ۱۴ فوریه ۲۰۰۶ در محل استیم شو در میدنهد در حالی که والدینش در مراسم جوایز BRIT شرکت می کردند، شنید. آزار و اذیت

بیشتر بخوانید: مردی به تجاوز جنسی به دختر ۷ ساله اعتراف کرد

نجار ۵۴ ساله که در نمایشگاه Steam Carter کار می کرد، با دختر هفت ساله در گاری بود که به او تجاوز جنسی کرد.

خواهرش و یک دختر ۱۷ ساله که سیبلی را می‌شناخت و بعداً به پلیس گفت که او “به نظر می‌رسد علاقه ناسالمی به دختران جوان دارد” – که در زمان جنایت نیز در ماشین بودند.

این حادثه برای سال ها گزارش نشده بود، اما قربانی پس از اینکه متوجه شد سیبلی در شمال یورکشایر مرتکب جنایت شده است، با پلیس تماس گرفت.

در سال ۲۰۱۹، سبلی به دلیل دو مورد تجاوز جنسی به دختران زیر ۱۳ سال به هشت سال حبس، پس از آن به دلیل تعقیب یک زن به دو ماه زندان و دو فقره گرفتن عکس های ناشایست محکوم شد.

او در سالن HMP حبس شد، جایی که در آنجا باقی می ماند. او اکنون ۱۴ سال و ۲ ماه دارد.

قربانی در بیانیه‌ای که توسط استفان ویدمن، دادستان کل خوانده شد، گفت: «سال‌ها طول کشید تا بفهمم او چگونه می‌تواند کاری را که انجام می‌داد انجام دهد.

حملات پانیک و کابوس می بینم و به کاروان او برگشته ام.

من می خواهم او بداند که من دیگر بچه نیستم و تا زمانی که مردم حقیقت را در مورد او و کارهایی که انجام داده است بگویند، او نمی تواند به کسی صدمه بزند.

بیشتر بخوانید: مردی که به جرم جنایات جنسی علیه زنان و کودکان به هشت سال زندان محکوم شد

قربانی گفت که خاطره آزار سیبلی اکنون هر زمان که جوایز BRIT در تلویزیون پخش می شود پخش می شود.

پدر او همچنین بیانیه‌ای صادر کرد که در آن از “درد و رنج مداوم” خانواده وی در نتیجه اقدامات سابلی صحبت کرد.

جیمز تیلبری، مدافع او، گفت سیبلی به یکی از تجاوزات جنسی گناهکار اعتراف کرد اما این حادثه را رد کرد.

همین امر باعث شد که قاضی نواز او را محکوم کند و بگوید سبلی از جرم خود پشیمان است.

قاضی گفت که این حادثه باید برای قربانی هفت ساله “تجربه ای وحشتناک” بوده باشد که اکنون در نتیجه “تأثیر روانی شدید” را تجربه می کند.
سبلی تا زمان محکومیت فعلی به شش سال حبس متوالی محکوم شد.

این بدان معناست که او نیمی از محکومیت هشت ساله خود را که در سال ۲۰۱۹ صادر شده بود، قبل از شروع محکومیت شش ساله خود می گذراند.

او پس از چهار سال واجد شرایط آزادی خواهد بود، اما این تنها در صورتی اتفاق می افتد که هیئت آزادی مشروط بازگشت به زندگی عمومی را صلاح بداند.

به این دلیل که قاضی نواز دستوری صادر کرد که سبلی را فردی «منافع خاص» اعلام کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر