راه اندازی اپلیکیشن سلامت موبایل Flipkart Health +Flipkart Health+، شرکت سلامت دیجیتال پلتفرم تجارت الکترونیک گروه Flipkart، اپلیکیشن سلامتی را روی دستگاه های تلفن همراه راه اندازی کرده است.

این اتفاق سه ماه پس از آن رخ می دهد که این شرکت برای اولین بار با خرید سهام ثانویه در یک راه اندازی داروخانه الکترونیکی وارد عرصه مراقبت های بهداشتی شد. ساستا

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، برنامه Flipkart Health+ دسترسی به داروها و سایر محصولات و خدمات مراقبت های بهداشتی را فراهم می کند. این شبکه موجود SastaSundar را با قابلیت های زنجیره تامین گروه Flipkart و دسترسی به آخرین مایل آن ترکیب می کند.

در ابتدا، پلتفرم بازار سلامت موبایل، محصولات و خدمات ارائه شده توسط بیش از ۵۰۰ فروشنده مستقل را ارائه می دهد که شبکه ای از داروسازان ثبت شده برای تأیید نسخه ها و توزیع دقیق داروها را دارند. این برنامه هنوز توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شخص ثالث که خدماتی مانند مشاوره از راه دور و تشخیص آنلاین ارائه می دهند مورد نیاز است.

Flipkart همچنین بررسی‌های کیفیت و پروتکل‌های راستی‌آزمایی را برای تسهیل تحویل داروهای اصلی و سایر محصولات بهداشتی به مشتریان تنظیم کرده است.

اپلیکیشن Flipkart Health + در حال حاضر برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است و به زودی برای iOS نیز در دسترس خواهد بود.

چرا مهم است

به گفته کی‌پی‌ام‌جی، همه‌گیری مداوم این امکان را برای هندی‌ها فراهم کرده است که خدمات مراقبت‌های بهداشتی را به صورت آنلاین دریافت کنند، و تقاضا برای آنها با افزایش نفوذ اینترنت و پذیرش تجارت الکترونیک افزایش یافته است. انتظار می‌رود بازار سلامت دیجیتال هند تا سال ۲۰۲۴ به ارزش ۶.۴ میلیارد دلار از ۱.۵ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸، با نرخ رشد مرکب سالانه ۲۷.۴ درصد برسد.

این شرکت حسابداری در گزارشی بینش گفت: از آنجایی که پلتفرم هایی که مشاوره های بهداشتی را تسهیل می کنند و سیستم های سلامت را به صورت آنلاین به حالت عادی تبدیل می کنند، این تغییر باعث شده است که دسترسی به مراقبت های بهداشتی در شهرهای کوچک و مناطق دورافتاده هند نفوذ کند.

پراشانت جاوری گفت: «از زمان همه‌گیری کووید-۱۹، هندی‌ها شاهد تغییر گسترده در اولویت‌های سلامتی و مراقبت‌های بهداشتی پیشگیرانه بوده‌اند و تمرکز فزاینده‌ای بر سلامت و تندرستی وجود دارد که قبلاً هرگز نبوده است.» مدیرعامل تازه منصوب شده Flipkart Health.

او گفت که با راه اندازی برنامه تلفن همراه خود، این شرکت قصد دارد دسترسی به محصولات و خدمات مراقبت های بهداشتی را در سرتاسر هند، به ویژه در “مناطق دورافتاده کشور که تاکنون مورد استفاده قرار نگرفته اند” فراهم کند.

بازار عکس فوری

شرکت داروسازی دیجیتال PharmEasy در سپتامبر سال گذشته، Akigned، یک پلتفرم زنجیره تامین مراقبت های بهداشتی مبتنی بر ابر را به عنوان بخشی از حرکت خود برای تنوع بخشیدن به خدمات مراقبت های بهداشتی خریداری کرد.

در اوایل سال جاری، بازار دیجیتال مواد مخدر Retailio با همکاری Redwing Labs، انتقال دارو با پهپاد را آزمایش کرده است. این آزمایش در منطقه Chickkaballapur کارناتاکا انجام شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر