راه هایی برای تفریح ​​در ساحل در شب – مجرد ۱۰۰


کارهای سرگرم کننده برای انجام در ساحل

هنگامی که خورشید در روز در ساحل غروب می کند، ممکن است با اکراه یک حوله، کرم ضد آفتاب و صندل ببندید تا به خانه بروید. یا شاید به طور ناگهانی میل شدید که بلافاصله بعد از شام به ساحل بروید. برای لذت بردن از ساحل، لازم نیست منتظر آفتاب باشید.

ماجراجویی و سرگرمی در انتظار کسانی است که می دانند چگونه از ساحل در شب نهایت استفاده را ببرند. دفعه بعد که می خواهید بعد از غروب خورشید در ساحل بمانید یا بعد از تاریک شدن هوا به ساحل بروید، کرم ضد آفتاب را کنار بگذارید و این ایده ها را انتخاب کنید.

شکار خرچنگ ارواح

خرچنگ های شبح نیمه زمینی هستند و شب ها در جستجوی طعمه بیرون می آیند. اگر فقط در طول روز از ساحل دیدن کرده باشید، احتمالاً موجودات زرد و سفید کم رنگ را ندیده اید. ماه های گرم سال برای شکار خرچنگ ارواح بهترین است، اما شما به تجهیزات مناسب نیاز دارید.

یکی از تجهیزات مهمی که به آن نیاز دارید یک منبع نور است، ترجیحاً منبعی که دستان شما را آزاد بگذارد. ققنوس نور چراغ جلو به طور خاص برای فعالیت های خارج از منزل مانند کمپینگ و دویدن طراحی شده است و همچنین برای شکار خرچنگ عالی است. چراغ قوه Fenix چراغ‌های جلو پرتوهای روشنی ایجاد می‌کنند که تشخیص خرچنگ‌های شبح‌وار و ردیابی تغییرات ناگهانی جهت آنها را آسان می‌کند.

شما همچنین به یک سطل و یک صندلی نیاز دارید تا بتوانید راحت ماهیگیری کنید. در حالی که می توانید خرچنگ ها را با دستان خود بگیرید، ممکن است ترجیح دهید از یک تور کوچک استفاده کنید. فراموش نکنید که برای تعقیب شما عکس های زیادی بگیرید!

آتش

آتش‌سوزی‌های ساحلی برای ایجاد خاطرات با دوستان و خانواده و در عین حال احساس ارتباط با طبیعت و عناصر عالی هستند. قبل از برنامه ریزی برای آتش سوزی، ببینید آیا برای آتش زدن در ساحلی که بازدید می کنید به مجوز نیاز دارید یا خیر. بسته به شهرستان، آتش سوزی ممکن است فقط در سواحل خاصی مجاز باشد.

ستاره ها

چه چیزی بهتر از دراز کشیدن روی شن ها زیر ستاره ها و گوش دادن به امواج غلتیدن در ساحل؟ یکی از دلایلی که ساحل برای تماشای ستارگان عالی است این است که ممکن است آلودگی نوری زیادی وجود نداشته باشد. برای محافظت از روال لانه سازی لاک پشت های دریایی، در برخی مناطق قوانینی وجود دارد که انواع روشنایی در ساحل را محدود می کند. این یک برد-برد برای همه ستارگان و لاک پشت ها است.

شب های بدون ماه بهترین زمان برای تماشای ستارگان در ساحل است. وقتی به زیبایی آسمان شب نگاه می کنید، ببینید آیا می توانید صورت های فلکی را تشخیص دهید. حتی اگر نتوانید هیچ یک از آنها را تشخیص دهید، از تلاش کردن لذت خواهید برد.

درخشش ورزشی

آیا این یک بشقاب پرنده در ساحل است؟ شاید افرادی باشند که ورزش های فوق العاده ای روی شن انجام می دهند. از عابران و عابران بخواهید توپ ساحلی درخشان را با دوستان یا خانواده پرتاب کنند. می توانید ورزش ها و بازی های عالی دیگری مانند بدمینتون، فوتبال، فوتبال، فوتبال و فریزبی را انجام دهید.

صید ماهی

اگر در شب ماهیگیری می کنید، لازم نیست نگران برخورد با جمعیت باشید. حتی بهتر از آن، شب‌های تابستان خنک‌تر از روزهای تابستان هستند، بنابراین لازم نیست نگران ذوب شدن در اقیانوس یا دریا باشید، در حالی که می‌خواهید بزرگترین صید را بگیرید.

مانند آتش سوزی ها، ممکن است برای ماهیگیری در ساحل به مجوز نیاز داشته باشید. اگر ساکن ایالت یا شهروند مسن هستید، ممکن است واجد شرایط معافیت باشید، بنابراین قوانین ماهیگیری در ساحل را بررسی کنید.

پیک نیک در ساحل

اگر اهل ورزش نیستید، شب ها با یک سبد پیک نیک مجهز در ساحل استراحت کنید. حوله ساحل خود را زمین بگذارید و غذای خود را با چراغ جلو روشن کنید. برای داشتن محیط، منطقه پیک نیک خود را با چراغ های چای چشمک زن احاطه کنید.

هنگام تهیه غذا برای پیک نیک، در نظر داشته باشید که چقدر کمی ضایعات غذایی را می توانید با دستان خود کنترل کنید. این غذاها نه تنها برای محیط زیست مفید هستند، بلکه تمیز کردن را نیز آسان می کنند.

لازم نیست اجازه دهید خورشید تصمیم بگیرد که چه زمانی می توانید از ساحل لذت ببرید. اجازه دهید فعالیت های فوق تمام لذتی را که بعد از غروب خورشید در ساحل در انتظار شماست به شما نشان دهد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر