رای دهندگان جوان با اکثریت قاطع از دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای حمایت کردند تا از موج قرمز جلوگیری کنند.


رای دهندگان جوان بخشی از دیوار آبی بودند که از به اصطلاح “سونامی قرمز” در روز سه شنبه جلوگیری کرد و به تعدادی از موفقیت های غیر منتظره دموکراتیک کمک کرد.

نظرسنجی از استخر ملی انتخابات (NEP)، که شامل خبرگزاری ها و گروه تحقیقاتی ادیسون است، نشان داد که رای دهندگان جوان بین ۱۸ تا ۲۹ سال تنها گروه سنی بودند که از دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای حمایت کردند. بر اساس این نظرسنجی، ۶۳ درصد از رای دهندگان در آن گروه سنی به نامزدهای دموکرات رأی داده اند، در حالی که این رقم برای جمهوری خواهان ۳۵ درصد است.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که بزرگ‌ترین مانع دموکرات‌ها برای غلبه بر مشارکت جوانان در رای‌دهندگان، مشارکت است: مسئله‌ای ماندگار که سال‌ها نامزدهای دموکرات را درگیر کرده است. رای دهندگان جوان بدترین میزان مشارکت را در بین سایر جمعیت ها دارند و امسال نیز از این قاعده مستثنی نبود: جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله حدود ۱۲ درصد از رای دهندگان را تشکیل می دادند که از نظر تاریخی یک سهم رایج است.

تقسیمات نژادی و جنسیتی نیز برای موفقیت دموکرات ها در روز سه شنبه بسیار مهم بود. نظرسنجی ها نشان می دهد که حزب برنده زنان، رای دهندگان سیاهپوست، رای دهندگان اسپانیایی تبار و آسیایی-آمریکایی شد، اگرچه دو دسته آخر جمعیتی بودند که دموکرات ها با اختلاف بسیار کمتری نسبت به سال های گذشته از دست دادند.

به طور کلی، به نظر می‌رسد که مشارکت در دوره‌های قبلی انتخابات افزایش یافته است، که احتمالاً ناشی از طیف گسترده‌ای از مسائل مبرم، از جمله سطوح تاریخی تورم، حمله بی‌سابقه به ساختمان کنگره ایالات متحده، و لغو حمایت‌های فدرال از حقوق سقط جنین توسط دادگاه عالی است.

حقوق سقط جنین یک انگیزه قوی برای رأی دهندگان در رقابت روز سه شنبه بود، و به نظر می رسد که تلاش های دهه ها جنبش محافظه کار برای پایان دادن به سقط جنین در آمریکا ممکن است به قیمت خشم رأی دهندگان از آنها تمام شده باشد، زیرا بسیاری از رقابت های اصلی برای جمهوری خواهان به پایان رسیده است. موفقیت از هر ۱۰ رأی دهنده مورد بررسی، چهار نفر گفتند که از این موضوع عصبانی هستند دابز تصمیم را لغو کنید رو به دره در اوایل سال جاری، در حالی که کمتر از نیمی از آنها گفتند که مشتاق حکومت هستند.

تعدادی از مسابقات مهم، از جمله مسابقات فرماندار آریزونا و سنا، و همچنین مسابقه سنای نوادا، هنوز در حال برگزاری است. اگر دموکرات ها در نهایت سنا (و شاید حتی مجلس نمایندگان) را به دست بگیرند، نسل های جوان تر و مترقی در آمریکا از آنها تشکر خواهند کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر