رتبه بندی بازیکنانی مانند توموری و دیاز روسونری را به رتبه سوم رساند – اخبار فوری بی بی سی


میلان عصر شنبه موفق شد در خانه مقابل یوونتوس در سری آ ایتالیا به پیروزی راحت ۲-۰ دست یابد.

استفانو پیولی، سرمربی روسونری – که هوادار اینتر و بازیکن سابق یوونتوس بود – این بازی پرمخاطره را “بیش از سه امتیاز” توصیف کرد.

کارفرمایان فعلی مستحق تمام عناوین بودند و از فشار اولیه جان سالم به در بردند تا اینکه گل های فیکایو توموری و ابراهیم دیاز در دو طرف نیمه دوم میلان را در رده سوم قرار داد.

یووه سریعتر شروع کرد، در حالی که بیانکونری در عمق نشسته و منتظر شکست خوردن در انتقال بودند. با این حال، او پس از آن به سختی یووه را تهدید کرد.

و رافائل لیائو از خط پخش زنده در میلان برای گل یوونتوس دور شد و با ورود میزبان به این رقابت ها دو لیست را زد.

قهرمان سری آ در آخر هفته حتی یک ضربه ایستگاهی دریافت نکرد، اما در نیمه اول از هر گوشه محوطه جریمه تهدید کرد. عزم یوونتوس ادامه داشت تا اینکه اولیویه ژیرو توپ را وارد دروازه کرد. توموری تلاش هم تیمی خود را دفع کرد اما آنقدر سریع چرخید که راس گلر در دروازه افتتاحیه تحت تأثیر تاندر قرار می گرفت.

در جستجوی اولین برد خارج از خانه خود در فصل، یوونتوس مجبور شد بدن های بیشتری را بعد از استراحت به جلو بفرستد. او تنها زمانی که دیاز ۹ دقیقه پس از وقت استراحت از دروازه عبور کرد، شکاف هایی را در بیانکونری نشان داد. دیاز با جمع آوری پاس نامنظم دوسان ولاوویچ در نیمه خود، به جلو رفت و از تلاش های نیمه کاره برای جلوگیری از پیشروی خود طفره رفت و سپس توپ را از شزنی وویچیچ به بیرون پرتاب کرد.

ماسیمیلیانو آلگری بلافاصله خط هافبک خود را تغییر داد که به سرعت توپ و میدان زیادی را توسط میزبان حیله گرش به دست آورد. با برتری دو گل در موقعیت نشسته، پیولی ژیرو چشمگیر اما همچنان با ابهت، طرف نشسته تیمش را قبل از اینکه در وقت استراحت به جلو هجوم آورد، ناک اوت کرد.

میلان نتوانست برتری خود را افزایش دهد و به کلاسیک بسنده کرد نتیجه کاملا انگلیسی است (پیروزی ۲-۰ با یک گل در هر نیمه) با ضربه بین المللی انگلیس شعله ور شد.

فیکایو توموری

فیکایو توموری اولین گل خود را در سری آ از زمان گلزنی به یوونتوس در می ۲۰۲۱ به ثمر رساند / مارکو لوزانی / گتی ایماژ

GK: Cipriani Tatarusano – 5/10 – با پایان ضعیف، یوونتوس از هر تست سیو جان سالم به در برد.

دفاع راست: پیر کالولو – ۶/۱۰ – زمانی که میلان مالکیت توپ را در اختیار دارد، در داخل زمین حرکت می کند تا یک دفاع سه دفاعی تشکیل دهد و به مدافع کناری مقابل خود آزادی بدهد.

دفاع مرکزی: متئو گابیا – ۷/۱۰ – گابیا، در اولین شروع خود در سری آ، در این مرحله نابجا به نظر نمی رسید.

دفاع مرکزی: فیکایو توموری – ۸/۱۰ – او نتوانست به اندازه کافی سریع واکنش نشان دهد تا از مسیر تلاش ژیرو خارج شود، اما روی کرنر تیز بود تا میلان را پیش بیاندازد.

دفاع چپ: تئو هرناندز – ۷/۱۰ – کاپیتان میلان به طرز وحشیانه ای به بالای زمین صعود کرد و تمرکز را به سمت جلو هدایت کرد تا به میلان پویایی بسیار بیشتری نسبت به آنچه در لیگ قهرمانان مقابل چلسی نشان داد، بدهد.

سانتی متر: ساندرو تونالی – ۸/۱۰ – آنها عمیقاً سقوط کردند تا شروع به ساختن میلان در نیمه خود کنند، اما به همان اندازه قادر به بستن خطوط سیاه و سفید در طرف دیگر نیمه راه بودند.

زهر: اسماعیل بن ناصر – ۷/۱۰ – از ناراحتی در ناحیه کتف ناشی از آسیب دیدگی در نیمه اول که روی حرکت او تأثیر گذاشت اما اصلاً تأثیری بر او نداشت.

سانتی متر: توماسو بوبجا – ۵/۱۰ – هافبک پیشرفته تر میلان در پاس هایش کمی عجول بود.

وینگر راست: براهیم دیاز – ۷/۱۰ – دیاز که در نیمه اول منزوی شده بود، پس از انجام تمام کارها، همان طور که باید گلزنی کرد.

مهاجم: اولیویه ژیرو – ۷/۱۰ – او از نقش خود به عنوان تسهیل کننده نهایی لذت می برد، با بازی ها و پاس های تک لمسی که مخصوصاً برای لیائو مناسب است.

دفاع چپ: رافائل لئو – ۶/۱۰ – مثل همیشه، موج سواران یک تهدید مکرر در حال پیشرفت بودند، اما نتوانستند پیشرفت شخصی پیدا کنند.

SUB: Rade Kronich (59 دقیقه برای PUBG) – 5/10

فرعی: آنتی رابیش (۶۴ دقیقه برای ژیرو) – ۵/۱۰

SUB: چارلز د کاتلیه (۶۵ دقیقه برای دیاز) – ۵/۱۰

SUB: Aster Vranckx (84 دقیقه برای Bennacer) – N/A

ساب: دیووک اوریگی (۸۴ دقیقه لائوس) – N/A

مربی: استفانو پیولی – ۷/۱۰ – و تیم او مطمئناً پس از ناامیدی در اواسط هفته به خواسته های او برای “بالا بردن سطح” پذیرفت و در طول مسابقه هوشمندانه سبک او را تنظیم کرد.

مانوئل لوکاتلی، ساندرو تونالی

مانوئل لوکاتلی از طریق آکادمی میلان / جاناتان ماسکروپ / گتی ایماژ به تیم اول صعود می کند

GK: Wojciech Szczany – 4/10 – از او انتظار نمی رفت که در برابر تلاش های توموری از فاصله ای نزدیک انجام دهد، اما وقتی دیاز به او حمله کرد، خیلی سریع به زمین افتاد.

دفاع راست: دانیلو – ۶/۱۰ – در یک انتها او نمی توانست خطر حباب لئو را مهار کند اما در حالی که به جلو می خزید یک تهدید ایجاد کرد.

دفاع مرکزی: گلیسون برمر – ۵/۱۰ – او با توپ در دستانش آن را ساده و ایمن نگه داشت.

دفاع مرکزی: لئوناردو بونوچی – ۴/۱۰ – او در نیمه اول ضربه سنگینی از ناحیه صورت دریافت کرد اما عملا از مسیر دیاز خارج شد و این مهاجم را وارد محوطه جریمه کرد.

دفاع چپ: الکس ساندرو – ۴/۱۰ – او تهدید چندانی نکرد اما در بازی دوم میلان از موقعیت خارج شد.

هافبک راست: خوان کوادرادو – ۵/۱۰ – با هرناندز گرفتار شد، که در نیمه اول غوغا می کرد، قبل از اینکه در نیمه اول با کارت زرد جایگزین شود.

سانتی متر: مانوئل لوکاتلی – ۴/۱۰ – او بازگشت شرم آور به باشگاه را تحمل کرده است که او را به یک بازیکن برتر تبدیل کرده است.

سانتی متر: آدرین رابیوت – ۵/۱۰ – درست مانند یوونتوس به طور کلی – او بازی را قبل از محو شدن عالی شروع کرد.

هافبک چپ: فیلیپ کوستک – ۴/۱۰ – به ندرت قبل از برداشتن قلاب ظرف یک ساعت درگیر می شود.

مهاجم: دوسان فلاوویچ – ۲/۱۰ – نزدیکترین چیزی که او به تأثیرگذاری بر نتیجه رسید، جدایی بود که دیاز برگرداند.

مهاجم: Arkadiusz Milik – 6/10 – او نمایشی را تولید کرد که یک کار در حال پیشرفت بود و نه یک محصول تمام شده.

فرعی: وستون مک کینی (۴۶ دقیقه با کوادرادو) – ۵/۱۰ – او نمی توانست سخت وارد مسابقه شود و از دور ماندن اجتناب کرد.

فرعی: فابیو مرتی (۵۶ دقیقه برای کاستیک) – ۵/۱۰

SUB: Leandro Paredes (56 دقیقه برای Locatelli) – 5/10

SUB: Moise Kean (78′ برادر Vlahovic) – N/A

ساب: ماتیاس سولیل (دقیقه ۷۹ برای رابیوت) – N/A

مربی: ماسیمیلیانو آلگری – ۳/۱۰ – سرمربی سابق روسونری قبل از بازی تایید کرد: بازی میلان – یوونتوس همیشه زیباست. از دیدگاه آلگری نمی تواند تماشای آن را جالب کند – به خصوص که تغییرات زیاد او هیچ تاثیر مثبتی نداشته است.

مرد مسابقه – فیکایو توموری

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر