رهبران واشنگتن تگزاس را شرمسار کردند، ۱۰-۲۳ – اخبار فناوری


در بیشتر فصل ۲۰۲۲ NFL، هیوستون تگزاس تقریباً در هر بازی به طور غیرقابل توضیحی در میان دریایی از باخت ها دست و پنجه نرم کرده است. آنها این کار را به صورت پویا یا حتی سرگرم کننده انجام نمی دهند، اما در یک چهارم آخر هر بازی این فصل خودشان را پیدا کرده اند.

توضیح اینکه چرا چنین است، در یک نام تجاری عجیب و غریب از رقابت، ممکن است اهمیتی نداشته باشد، زیرا اگر قرار است چرخ ها به فصل ۲۰۲۲ در تگزاس بروند، احتمالاً نیمه اول را بررسی خواهیم کرد. از باخت ۲۳-۱۰ در هفته ۱۱ به واشنگتن چیفز، در حالی که تگزاسی ها از یک بازنده خیره کننده به یک بازنده بدبخت تبدیل شدند.

برخی از آمارهای نیمه اول بازی دیروز:

اولین سلطنت: رهبران ۱۴، تگزاس ۱
کل یارد: چیفز ۲۴۶، تگزاس ۵
زمان مالکیت: چیفز ۱۹:۱۳، تگزاس ۱۰:۴۷
امتیاز: چیفز ۲۰، تگزاس ۰

پیدا کردن یک برنده در لباس های تگزاس سخت بود و پیدا کردن یک بازنده بسیار آسان تر بود. بیایید هر دو دسته را در اینجا پوشش دهیم:

برندگان

۴. کریستین کرکسی
واقعاً سخت است که تک تگزاسی را پیدا کنید که بازی دیروز را ستایش کند (چه برسد به چهار!)، بنابراین من به عقاب کهنه کار که در اوایل بازی پرواز می کرد و باخت داشت تحسین می کنم. جایی در مسیر، او به هفتصدمین تکل حرفه ای خود اشاره کرد. او همچنین یک مهمان کوتاه در برنامه بازی های رادیویی بود. این تمام چیزی است که من از تگزاس در ستون “خوب” دریافت کردم.

۳. قورباغه های شاخدار TCU
ما تلاش برای یافتن ویژگی‌های بازخرید کننده برای فوتبال هیوستون تگزاس ۲۰۲۲ را با پخش مجدد پیروزی TCU مقابل بیلور در روز شنبه شکست می‌دهیم:

چیزی جادویی در مورد این تیم TCU وجود دارد که در این فصل چندین بازی نزدیک را برد و خود را در رتبه چهارم پلی آف فوتبال کالج یافت. یک پیروزی دیگر بر ایالت آیووا و به دنبال آن یک برد بزرگ دوازدهم، و شاخ قورباغه ها با یک پیشنهاد تای بریک خواهند رقصید.

۲. پیش نویس NFL 2023
اگر برای برنده شدن در بازی ها به دنبال تگزاس هستید، طبیعی است. آنها تیم شما هستند و این کاری است که هواداران انجام می دهند. آنها می خواهند تیمشان برنده شود. با این حال، اگر از طرفداران تگزاسی‌ها هستید که به دنبال شکست دادن آن‌ها هستید، با روحیه «تصویر بزرگ» (یعنی پیش‌نویس NFL)، متوجه می‌شوم. بنابراین خبر خوب از حمله فوتبال دیروز این است که، نه تنها تگزاس انتخاب شماره ۱ در درفت را حفظ کرد، بلکه کلیولند براونز دوباره شکست خورد و در فصل به ۳-۷ سقوط کرد. این به این معنی است که دشان واتسون انتخاب تجاری تگزاسی ها اکنون هفتمین انتخاب در درفت خواهد بود.

۱. مادر طبیعت
هوای یکشنبه دلپذیر بود، ۵۰ درجه سانتیگراد با آفتاب روشن، آب و هوای مناسب برای نمایش قبل از بازی در Bud Light Plaza خارج از استادیوم. بله، تگزاس در یکشنبه چقدر وحشتناک است – من مادر طبیعت را به عنوان برنده تحسین می کنم.

بازنده ها

برای بزرگنمایی کلیک کنید

دیمون پیرس روز یکشنبه فقط هشت یارد دوید.

عکس جک گورمن

۴. صاحبان فانتزی دیمون پیرس

تمام بعدازظهر، تگزاسی‌ها نمی‌توانستند فوتبال را برای یک لیس اجرا کنند. آنها ۲۱ یارد را در ۱۶ بار به دست آوردند که توسط دوی ۱۰ یاردی دیویس میلز رهبری می شد. پیرس تنها به ۸ یارد روی ۱۰ بار نگه داشته شد که مرگبارترین بازی دوران حرفه ای او در NFL بود. حتی زمانی که تگزاسی‌ها وارد منطقه قرمز شدند، این میلز بود که چند یارد را بیرون می‌کشید، نه پیرس.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

دیویس میلز این هفته دوباره بد بود و در نیمه اول فقط پنج یارد حمله داشت.

عکس جک گورمن

۳. دیویس میلز

میلز ممکن است بدترین مدافعی باشد که تا به حال دیده ام و هیچ خطری برای از دست دادن شغل خود ندارد. آمارهای زیادی وجود دارد که می‌توانم از آنها برای کشف تپه مکنده میلز در سال ۲۰۲۲ استفاده کنم، اما به آرون ریس، مهاجم دو و میدانی اجازه می‌دهم این افتخارات را انجام دهد:

چرا می گویم میلز در خطر از دست دادن شغل خود نیست؟ خنده داره میپرسی….

۲. لوی اسمیت
کنفرانس های مطبوعاتی بدتر می شوند و مقاومت در برابر هر نوع تغییری در حال افزایش است. در خارج از فصل، پس از استخدام اسمیت، داستان حس خوبی داشت – به «مربی بازیکنان» دوست‌داشتنی و شیک شانس دیگری برای حضور در یک کنسرت مربیگری NFL داده شد. با این حال، ما می‌دانستیم که ضررهایی وجود خواهد داشت، تعداد زیادی از آنها، و سوال این بود که “لووی اسمیت چگونه به این ضرر پاسخ خواهد داد؟” پاسخ؟ خوب نیست. اصلا خوب نیست روز یکشنبه، وقتی از اسمیت در مورد جایگزینی میلز پرسیده شد، اسمیت به گونه‌ای پاسخ داد که گویی رسانه‌ها می‌خواهند او با همسرش به تعطیلات در کابو برود، سپس خط حمله را مسئول مسائل حفاظتی دانست که باعث شکست میلز شد. اوه، و برایان تی. اسمیت هیوستون کرونیکلاز او خواسته شد که هواداران را تشویق کند.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

دره سبز بدترین بارندگی خود را در چهار هفته گذشته تجربه می کند.

عکس جک گورمن

۱. کنیون گرین

من چندین بار در چند هفته گذشته در زمین به این موضوع اشاره کرده ام که چقدر برای گرین، گارد تازه کار که از تگزاس A&M بیرون می آید، سخت است. در دفاع، او با یک سری تکل های دفاعی واقعا خوب روبرو شده است. با این حال، کاری که رئیس‌ها در روز یکشنبه با گرین انجام دادند، وحشیانه بود.

بار دیگر، گرین متحمل مجازات های متعدد، فشارهای اجباری و ضربات شرم آور شد. در حال حاضر، بزرگترین نگرانی من در مورد گرین این است که همه این شکست ها آنقدر روی روح من تأثیر بگذارد که زخم ها دائمی شوند.

هفت روز هفته از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح به Sean Pendergast در SportsRadio 610 گوش دهید. همچنین، او را در توییتر دنبال کنید twitter.com/SeanTPendergast او را در فیس بوک در facebook.com/SeanTPendergast لایک کنید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر