روزهای طولانی و وحشی تابستان – اخبار فناوری


آستروس اخیراً ۳۲ بازی در ۳۲ روز انجام داده است. با ۱۷ مورد از آن بازی‌ها در جاده‌ها، این یک کشش وحشیانه بود، اما آنها با وجود شکست‌های متوالی در اوکلند موفق شدند ۱۹-۱۳ پیش بروند و در شیکاگو و آتلانتا با نتیجه ۳-۴ به پایان رسیدند. آنها در ماه سپتامبر روزهای تعطیلی خواهند داشت و برای کمک به بهبودی آنها نیاز خواهند داشت. خدمه تیراندازی به سطوحی می رسد که قبلاً دیده نشده بود و جراحات شروع می شود.

نحوه عملکرد مدیر داستی بیکر در چند هفته آینده قبل از پایان فصل پس از پایان فصل به همین دلیل است که Astros او را در وهله اول استخدام کرد. همه اینها و درخواست های آتی سپتامبر.

کوزه ها قرار است تا حد خود رانده شوند.

در حال حاضر، شش پرتاب کننده آستروس، از جمله فورمبر والدز (۱۴۹)، لوئیس گارسیا (۱۲۳.۱)، خوزه اورکویدی (۱۳۴) و کریستین خاویر (۱۱۲.۱)، یا به پایان رسانده اند و یا باید بهترین نقش های شخصی را در نقش هایی که به آنها اهدا شده است، داشته باشند. انجام دادم تا غلبه کنم برایان آبرو، بازیکن وفادار پلی آف (۴۳.۱) در صدر این بازیکن ۳۶ ساله قرار گرفته است و رافائل مونتیرو (۵۰.۲) فقط در سال ۲۰۱۷ بازی های بیشتری برای انجام دارد، تنها فصل او به عنوان شروع.

جاستین ورلندر (۱۴۳) و لنس مک کولر (۱۱) و همچنین رایان استانک (۴۱.۱) و رایان پریسلی (۳۷) که قرار است بسیار نزدیک به بهترین های شخصی خود یا کمی پایین تر از آن ها به پایان برسند، مشابه است. .

اما این چیزی است که باشگاه باید به دقت آن را زیر نظر داشته باشد. آخرین چیزی که آنها می خواهند این است که گاز و گلوله را درست در شروع مقدماتی بزنند.

ظهور و سقوط یک جفت هکر.

از زمانی که الکس برگمن پدر شد، بیسبال را به کلی نابود کرد. ۰.۳۵۷/.۴۳۹/.۶۸۶ را با OPS مسخره ۱.۱۲۵ کاهش می دهد. او در این بازه پنج هوم ران، هشت دوبل و ۱۷ RBI دارد. اگر وقتی او را به خانواده اضافه می‌کنید، اینطور است، آیا آنها می‌توانند قبل از فصل آینده فرزندخوانده شوند؟ شاید یک سگ؟

در سوی دیگر این طیف، جرمی پنیا با توقف کوتاه قرار دارد. این تازه کار در این فصل فراز و نشیب های زیادی دیده است، اما اخیراً با مشکل مواجه شده است. در همان اجرای آگوست، او ۰.۲۰۸/.۲۲۵/.۲۹۹ را با OPS فقط ۰.۵۲۴ کاهش می دهد. بدتر از آن، او ۲۲ ضربه دارد و تنها دو بار در ۷۷ با خفاش راه می رود. فقط یک عدد فرار برای مردی که در بیشتر فصل، بیش از جبران از دست دادن کارلوس کورئا، که این هفته با دوقلوها در شهر است، پرداخته است.

مبارزات پنیا با فقدان انضباط او، یک دلیل مشترک برای مهاجمان جوان و چیزی که ترجیحاً قبل از اکتبر باید بررسی شود، نمونه است. خوشبختانه، او هنوز هم یک مدافع سطح بالایی است (مانند برگمان) زیرا راکت او بیش از یک ماه است که در MIA بوده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید

آلدمیس دیاز به دلیل کشیدگی کشاله ران چند هفته را از دست خواهد داد.

عکس جک گورمن

با طولانی شدن روزهای سگ در تابستان، ترس از عفونت نیز افزایش می یابد.

یوردان آلوارز با تنگی نفس بازی را ترک کرد و مائوریسیو دوپون مدت کوتاهی پس از آن با آرنج کبود شد. این اتفاق پس از از دست دادن آلدمیس دیاز به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران رخ می دهد که او را حداقل برای چند هفته از میادین دور می کند و ما به تازگی متوجه شدیم که خوزه آلتوو چند روز مرخصی گرفته است تا از شانه دردناک خود مراقبت کند. مانند بسیاری از ورزش ها، بیسبال نیز یک جنگ فرسایشی است. معمولاً سالم ترین تیم ها آنهایی هستند که در انتهای جدول ایستاده اند. آستروس در این فصل بسیار خوش شانس بوده است. آنها فقط به هفت مورد نیاز دارند (آره، هفتآنها شروع به تبلیغ در تمام طول سال کردند و برای مدت طولانی به هیچ کس دیگری جز مایکل برانتلی نباختند. امیدواریم این شانس چند ماه دیگر ادامه داشته باشد.

بستن یک برنامه سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید.

می توانید به جدول زمانی پایان فصل نگاهی بیندازید، دوقلوها، اوریول ها، فیلی ها و موارد دیگر را تماشا کنید و شروع به تعیین برنده ها کنید. اما با گسترش پلی آف لیگ، تیم های بیشتری نسبت به هر فصل دیگری برای بقا می جنگند. در نتیجه، تیم هایی که در غیر این صورت ممکن است در جستجوی یک تولد وحشی مبارزه کنند، باقی می مانند. تیری مانچینی می‌توانست با اوریولز سابقش به مرحله پلی‌آف راه یابد، علی‌رغم اینکه در هیوستون ثروت بسیار بهتری داشت.

با این حال، ملوانان در راه بازگشت هستند، و اگر می‌خواهند در بخش برنده شوند، باید یک دویدن شگفت‌انگیز انجام دهند در حالی که آستروس کاملاً منفجر شده است. اتفاقات عجیبی افتاد و با تعداد تیم هایی که نه فقط برای موقعیت، بلکه برای ورود به فصل دوم می جنگند، برای بقیه سال هیچ رقابتی را انتظار نداشته باشید.

سری آینده:

کارلوس کورئا برای اولین بار به پارک دقیقه خدمتکار ضربه می زند (او دیگر سری دوقلوها را در اینجا به دلیل مصدومیت از دست داد) در فصل خارج از فصل. او اخیراً در حالی که دوقلوها در تلاش برای صعود به پلی آف بوده اند، اشک می ریزد، اما آنها تیم خوبی در جاده نیستند و Astros یکی از بهترین تیم های محلی در بیسبال هستند. با شروع یکی از بازی های سری (در زمان نگارش) ورلاندر، ما عاشق شانس های Astros هستیم.

Orioles شگفت‌زده برای سریال آخر هفته در شهر هستند. مانچینی شانس رویارویی با تیم سابقش را خواهد داشت. O گروه سختی است و باید ثابت کند که یک حریف سرسخت این هفته است.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر