روز پنجاه و یکم جنگ. عکس – تکس کارکار


این پیام (مقاله) توسط رسانه های گروهی خارجی که وظایف یک عامل خارجی را انجام می دهند و (یا) یک شخص حقوقی روسی که وظایف یک نماینده خارجی را انجام می دهد ایجاد و (یا) توزیع شده است.

دودوز تیز!
https://support.meduza.io

در ۱۵ آوریل، سازمان ملل متحد گزارش داد که از آغاز جنگ، ۱۹۸۲ غیرنظامی در اوکراین کشته شده اند. آخرین پیکان یک منطقه مسکونی در منطقه خارکف مقامات از ده کشته از جمله یک کودک هفت ماهه صحبت کردند. در منطقه کیف پس از خروج نیروهای روسی اجساد ۹۰۰ غیرنظامی را پیدا کرد، رئیس پلیس دوباره پارس کرد. به گفته ستاد کل نیروهای مسلح اوکراین، تلفات میدانی ارتش روسیه تا ۱۵ آوریل به حدود ۲۰ هزار نفر رسیده است. ولادیمیر زلنسکی، رئیس مخاطبان ایالات متحده آمریکا، از بو بایدن، رای در فهرست Kshurha – حامیان تروریسم پرسید. سواستوپل مراسم وداع با. مدوزا برعکس ۵۱-قبل از روز جنگ را نشان می دهد.

هشدار درست از زمان آغاز تهاجم روسیه، سردبیران Meduza، Yebera و Yebera هر روز عکس‌های کلیدی گرفته شده در جریان آن را منتشر می‌کنند. این تصاویر حاوی صحنه هایی از ظلم، خشونت و مرگ است اما بیشتر آنها چنین هستند قرار داده نشده است او از مرگ خاصی اجتناب کرد، که سردبیران معمولاً چنین تصاویری را پنهان می کنند. در این کمیک ها ما سعی می کنیم جنگ را همانطور که هست مستند کنیم.

ساکن خارکوا در اتاق خفه شد. گاز هنوز در این خانه گاز است.
متخصصان مواد منفجره سرویس دولتی اوکراین در شرایط اضطراری یک قطعه فلزی را از راکیتی هارید، پویاوو، اوجاوو حذف می کنند. وارکو
یکی از ساکنان خارکف در نزدیکی جسد پسر ۱۵ ساله اش. BN FIT در جریان حمله روسیه به خارکف بود
زنی از خارکف که در جریان حمله روسیه زخمی شد، قبل از رسیدن آمبولانس به عینارک.
وارکو
زنانی که نیانا را برای مجتمع نظامی-صنعتی «ریزار» پس از حملات شبانه روسیه ترتیب می دهند.
ساکن ایربین (منطقه کیف)
پاس های تانک اوکراینی
سربازان نیروهای طرفدار روسیه در جاده ماریوپل
میلو مرنوگو در Metallurgicheskogo Combinata Imeni ساکن است
دروازه مسکونی خانا در Der Mariupol

گاهشماری تهاجم نظامی روسیه به اوکراین

  • اوینا روز پنجاه و دوم “آنلاین” مدوزی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر