روندهای شراب و نوشیدنی که ما دوست داریم


آیا به دنبال چیزی جدید برای نوشیدن در بهار و تابستان هستید؟

هی ، ما هم همینطور. و ما پنج گرایش جدید شراب و نوشیدنی داریم که با آن شراب زیبا هماهنگ است.

شراب الکلی پایین تر

شما می دانید که ما چقدر شراب خود را دوست داریم ، اما همه می دانید که ما چقدر معتدل هستیم. البته شراب گنجانده شده است. اکنون که WSET-1 خود را گذرانده ام و برای WSET-2 خود می روم ، بیشتر از همیشه شراب را مزه می کنم ، این باعث شد من زیاد از عادات نوشیدن من آگاه باشید. و می دانم ، من در این زمینه تنها نیستم. نوشیدن کم (یا اصلا) مشکلی بزرگ در حال حاضر است و فراتر از ژانویه خشک است.

بنابراین وقتی فرصتی یافت که چند بطری Sunny With a Chance of Flowers را از مونتری ، کالی امتحان کنم ، برای آن آماده بودم. آنها به طور پیوسته در حال رشد هستند (یکی دیگر از روندهای عالی شراب در حال حاضر) ، بدون قند ، بدون گلوتن و موارد دیگر ، مورد علاقه من این است که ساعت 9 AB ABV (شراب معمولی 11 + 15 AB ABV) است. این بدان معناست که آنها یک فنجان کالری کمتری دارند ، اما می دانید که شمارش کالری به دلایل زیادی (از جمله این مورد) مربا ما نیست.

بنابراین همه سنگی هستند ، اما می پرسید که چگونه این شراب های کم الکل را مزه می کنید؟ (بیایید واقعی باشیم. به هیچ وجه نمی توانم چیزی بخورم که دوست ندارم وقتی اینقدر شراب خوب وجود دارد.)

تست طعم و مزه آن را به خوبی بیان می کند. Sauv blanc تنوعی است که من در روزهای عموماً گرم و آفتابی برای آن تلاش می کنم ، و Sunny Sauvignon Blanc با مقداری چمن ، مرکبات و گواوا روشن و با طراوت بود. در مقایسه با sauv blanc با الکل بالاتر ، Sunny Sauvignon Blanc قطعاً سبک تر ، با بدنه کوچکتر است و طعم تقریباً آبکی دارد ، مانند آبجو سبک ، نه آبجو سبک. آفتابی شاردونی روی بلوط با طعم وانیل ، سیب گلابی مایل به آبی سنگین تر است ، اما کاملاً پیچیده و گرد است ، به ویژه تنها با 9 درصد الکل (واقعیت خنده دار).

با این حال ، Sunny Pinot سرانجام مورد علاقه من شد ، که من را شگفت زده کرد زیرا در مورد pinot خود انتخاب کننده بودم. پینو نوآر به طور طبیعی یک شراب سبک تر است ، بنابراین با محتوای الکل کمتر به خوبی ترکیب می شود. این بطری بوی گیلاس قرمز ، زغال اخته و فقط ساده و خوش بو می داد و خوب بود.

هیچکدام از این شراب ها به شما یک لحظه شراب آه هه یا هر چیز دیگری نمی دهند ، اما مطمئناً آنها نوشیدنی های سرگرم کننده ای هستند. همه بطری ها هر کدام حدود 17 دلار فروخته می شوند ؛ ترکیب آنها با زرق و برق جالب است. مانند جلد یک کتاب ، بسته بندی نباید تصمیم بگیرد که شراب را دوست دارید یا نه ، بلکه نام “گل های نقره ای” ، تمام پیامهای الهام بخش روی بطری است. لبخند می زند. و این هرگز چیز بدی نیست.

چای طبیعی طبیعی قوی

روی آب گازدار سخت و فروشنده حرکت کنید ، چای طبیعی یک چیز است و یک چیز است بنابراین خوشمزه – لذیذ

برای من چای دم کرده Owl’s Brew Boysy و Bontanicals فرستاده شد تا امتحان کنم ، و خوب ، آنها یک مهمانی بودند و من چیزی خواهم داشت. تهیه شده از مواد طبیعی و چای تازه دم کرده ، فاقد گلوتن ، گیاهی ، با حدود 5 alcohol الکل در هر بسته (و 100-120 کالری) هستند ، همه آنها چیزی هستند که من در یک نوشیدنی کنسرو شده به دنبال آن هستم. – به علاوه طعم آنها عالی است:

سرگرمی با طعم های سرگرم کننده مانند دارجیلینگ و گل های هیبیسکوس. صبحانه انگلیسی ، لیمو ، لیمو ؛ چای سفید ، تمشک ، هندوانه ؛ cha Matcha آناناس و بابونه – آنها یک حباب کوچک و کمی میوه ای هستند ، بدون اینکه خیلی شیرین یا شربت دار باشند. و اجازه دهید در مورد قسمت مورد علاقه من ، چای صحبت کنیم. در هر مورد ، آنها علیرغم موانعی که به سختی تصور می کنیم ، آن را تصرف کرده اند. “

اشاره کردم که اینها زیبا هستند. آنها با عشق هستند.

کوکتل های کامبوچا

عکس توسط GT Living Foods

بومبی کامبوچا مطمئناً چیز جدیدی نیست (این دستور را برای کوکتل کامبوچای مورد علاقه ما یا این مارک کامبوچا سخت بخوانید) ، اما این یک نوشیدنی است که ما هنوز دوست داریم.

و ، به یکی از مارک های کامبوچای ما ، GT’s Living Foods بروید ، تعدادی دستور العمل کوکتل جدید خوشمزه دارد که نمی توان از آنها راضی بود. همه آنها را در اینجا بررسی کنید (ما مخصوصاً با دستور لیمو اسطوخودوس که در بالا مشاهده کردید) ما را تحت تأثیر قرار داد. بری ، و همچنین طعم کلاسیک کامبوچا GT از Rosé. آنها اخیراً چند بطری برای ما ارسال کردند ، بله ، آنها مانند بهار می بلعند ، چه آنها را در یک کوکتل مخلوط کنید یا فقط خودتان (مخصوصاً آن رز بری!).

کنسرو شراب اسپریتزر:

Rosé چیز جدیدی نیست (هرچند ، بله ، من هنوز هم وقتی خورشید می درخشد آن را دوست دارم) ، اما گزینه های خوب چوب رزو در کوزه ها؟ بله لطفا.

مجموعه McBride Sisters SHE CAN آخرین شوق من است. (و اگر خواهران مک براید را نمی شناسید ، همین حالا به وب سایت آنها بروید – داستان آنها را بخوانید ، سپس شراب سفارش دهید – آنها عالی هستند). مواد غذایی کنسرو شده به پیشرفت حرفه ای زنان در شراب سازی کمک می کند. با تلاش هماهنگ برای بستن شکاف جنسیتی و نژادی ، طعم آنها عالی است. با 8 درصد الکل ، طعم میوه های سبک و چند فلفل صورتی خوشمزه که در یک ظرف مناسب و سازگار با محیط زیست بسته بندی شده اند ، می خواهید 12 بسته دریافت کنید. به من اعتماد کن.

اگر شراب کنسرو شده کمی شیرین و کم الکل می خواهید ، Yes Way Rosé Spritz را امتحان کنید. اشباع شده با 5٪ الکل ، 5 قند و 93 کالری ، حباب دار ، میوه ای ، سبک و سرگرم کننده است.

و فراموش نکنید ، همیشه می توانید اسپریتز خود را در خانه درست کنید. در اینجا سه ​​دستور العمل خوشمزه وجود دارد.

شراب طبیعی

شراب های ارگانیک با حداقل تداخل ، که ارگانیک و بیودینامیکی هستند ، اکنون بسیار محبوب هستند. به نظر می رسد که پیشنهادات روز به روز در حال افزایش است. خوش شانس هستم که فروشگاه شراب محلی مورد علاقه من (فریاد می زند شرکت Underdog Wine) تعداد زیادی از آنها را دارد (حتی با شراب شراب که فقط شراب طبیعی دارد) و من توانستم آنها را بچشم. طیف وسیعی از شراب های خوشمزه طبیعی.

از پت -نات ، که از بالا مشاهده می کنید تا تقریباً همه گونه هایی که تا به حال در مورد آنها شنیده اید (یا – حتی جالب تر – گونه ای که نشنیده اید). تعداد کمی!

نسخه های غیر الکلی که وارد شده اند (و مزایای سلامتی دارند)

باز هم بگوییم. برای خوش گذرانی نیازی به نوشیدن نیست. و اگر می خواهید چیزی سرگرم کننده بنوشید ، که قطعاً عالی است ، گزینه های سرگرم کننده زیادی دارید. به تازگی ، با توجه به مشارکت ما با Marukan ، ما با یک سوئیچ ACV مشروب خوردیم. دستور تهیه را از اینجا دریافت کنید. خوشمزه است:

کدام گرایش شراب یا نوشیدنی را بیشتر دوست دارید؟ به هر حال ، بهترین چیزها در زندگی مشترک هستند ، بنابراین از آنچه در جام شماست لذت ببرید. – enn عبارتند از:دیدگاهتان را بنویسید