رونمایی موسیقی پاسار از جشنواره سه روزه ۲۰۲۳ – سهل خبر


پاسار موزیک ترکیبی را برای رویداد سه روزه جشنواره سال آینده با حضور افرادی مانند Danilla، Basboi، Feel Koplo و غیره رونمایی کرده است.

این جشنواره که قرار است در ۱۰، ۱۱ و ۱۲ فوریه در نمایشگاه Gambir در Kemayoran، جاکارتا برگزار شود، سال بریادی و HIVI را به نمایش خواهند گذاشت! Changcuters، Jansen، The SIGIT، Reality Club، و بسیاری دیگر. اطلاعات بلیت در تاریخ ۴ آبان ساعت ۱۹:۰۰ به وقت محلی از طریق اینستاگرام رسمی پاسار موزیک اعلام خواهد شد.

برگزارکنندگان همچنین به اشتراک گذاشتند که هنوز هیچ اثر دیگری اعلام نشده است.

پاسار موزیک مراسم افتتاحیه خود را در اوایل سال جاری در ژوئن برگزار کرد که شامل یک مجموعه شش پرده با حضور کوارتت HIVI، تولوس، جاکارتا بود! الناندا اوتومو خواننده و ترانه سرا، گروه موسیقی پاپ و جاز Maliq & D’Essentials، و RAN سه گروه موسیقی پاپ جایگزین بودند. و synthpop duo OK.

دانیلا مت سومین آلبوم کامل خود را با نام Pop Seblay در اوایل سال جاری در فوریه منتشر کرد. این آلبوم اولین فول آلبوم او از مواد اصلی در پنج سال گذشته است، از جمله تک‌آهنگ‌های MPV، KIW و Dalam Nirvana. در مصاحبه‌ای با NME در ماه مارس، Math آلبوم را «خنده‌دارترین» خواند که تا به حال ساخته است، با اشعار آن بر روی «هم گروه‌ها و شیطنت‌های آنها» تمرکز دارد.

” [lyrical narratives] ممکن است وحشتناک به نظر برسد، اما من احساس می کنم هیچ چیز زشتی وجود ندارد تا زمانی که آن را تا آنجا که ممکن است درست کنیم.

ریاضی اخیراً در نمایشگاه اخیر جوایز اندونزی Anugerah Musik که در ۱۳ اکتبر برگزار شد، جایزه بهترین هنرمند جایگزین را دریافت کرد.

Basboi اخیراً تک آهنگ احساس خوبی “U Da Best” را با حضور دو دی جی Feel Koplo منتشر کرد. این تک آهنگ اولین ماده جدید Busboy از زمان انتشار اولین آلبوم او Grownups for Dummies در ژوئن سال گذشته بود و از دانگ‌دوت به عنوان راهی برای Busboy استفاده می‌کند تا “هویت خود را به عنوان یک اندونزیایی بازتاب دهد.”

ترکیب جشنواره موسیقی پاسار به شرح زیر است:

بابا بازدید کرد
برده
آرمادا
RC Vidyanto
در، درب.
کارگر
اسب های سیاه
برگرکیل
سیلوستر
CJ 1000
گوزن باهوش
باشگاه راکون Dangdut
کولدیاک
دانیلا
فشار
مرکز
ناندا اتومو
سفال بهمن
کوبلو احساس کرد
ورسا بساری
چهل
g
گیاه الهی
شادترین مکان
حیوانات موذی
این هست!
رهایی
اراما پانتای سلطان
او می تواند
گروه کانگن
متصل نیست
صدای من
مردان دیوانه
مارسل سهان
موکا
بوی بد نگیر
گربه دست و پا زدن
پر کردن PV
پیستون
شماره خصوصی
باشگاه رئالیتی
دوست
رینگو ۵
امرار معاش من فابیان است
موشک موشک
سال کبیسه
سرینگهای
یه جایی یه جایی
صحبت کردن
استریت واکر
ساندویچ
آدامز
چنگ کاترها
یانسن
پانتوراس
سیگیت
به صورت فرات
یووی و نونو

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر