رویداد بعدی Call Of Duty جزئیات مربوط به آینده فرنچایز را به اشتراک خواهد گذاشت – Sep Mag


در ماه ژوئن، ندای وظیفه جنگ مدرن ۲ در سراسر جهان آشکار شد. پذیرای چهره های آشنای گروه ضربت ۱۴۱ به رهبری کاپیتان پرایس بودیم. یک روز بعد، نگاهی به برخی از گیم پلی جشنواره تابستانی داشتیم که ماموریت کمپین را به نمایش می گذاشت. تاکنون اخبار رسمی زیادی در مورد چند نفره یا آینده نشنیده ایم Call of Duty: War Zone. بیشتر طرفداران نشت در مورد حالت DMZ، نقشه های احتمالی و موارد دیگر را گزارش می کنند. که به زودی به عنوان یک فایل تغییر خواهد کرد ندای وظیفه رویداد بعدی به زودی برای ارائه اطلاعات بیشتر در راه است.

در حین ندای وظیفه Infinity Ward اعلام کرد، پخش لیگ برتر در روز یکشنبه ندای وظیفه رویداد بعدی برای ۱۵ سپتامبر برنامه ریزی شده است.

درباره آینده فرنچایز با ندای وظیفه رویداد بعدی

با توجه به نام پیشنهادی ندای وظیفه رویداد زیر جزئیات آینده فرنچایز را شرح خواهد داد. این رویداد فراگیر خواهد بود جنگ مدرن ۲ نمای چند نفره، جایی که بازیکنان در رویداد بازی بعدی را انجام می دهند. همچنین، رویداد بیشتر خواهد بود و ما با آن آشنا خواهیم شد Call of Duty: Warzone 2 نسخه موبایل Battle Royale. اگر این کافی نبود، به ما وعده سورپرایزهای بیشتری داده می‌شود و مشتاقانه منتظر فرصت‌های بیشتری برای دریافت کد بتا دسترسی اولیه هستیم.

Infinity Ward همچنین زمان زمان را فاش کرد جنگ مدرن ۲ نسخه بتا روی هر پلتفرمی اجرا می شود و نگاهی اجمالی به نقشه چند نفره به ما می دهد. نقشه ۶v6 که به عنوان Grand Prix Marina Bay شناخته می شود، در یک پیست مسابقه تنظیم شده است و حتی ماشین های متحرک را نیز در خود دارد. با این حال، نسخه بتا فراتر از تجربه اولیه ۶v6 خواهد بود و انواع نقشه ها و حالت های بازی را ارائه می دهد.

ندای وظیفه جنگ مدرن ۲ در تاریخ ۲۸ اکتبر در Battle.net و Steam عرضه خواهد شد.

Call Of Duty Next Event Modern Warfare 2 و Warzone 2 فاش شد

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر