رژیم غذایی کتوژنیک رژیم کتوژنیک چیست؟ (۸)

رژیم غذایی کتوژنیک : رژیم کتوژنیک چیست؟
رژیم کتو ژنیک, روزه در رژیم کتوژنیک, نمونه برنامه غذایی رژیم کتوژنیک, کتوژنیک رژیم, رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت, رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان, رژیم کیتو, میان وعده کتویی, رژیم لاغری کتوژنیک, رژیم لاغری رایگان نی نی سایت, رژیم کتوژنیک چند روزه است, میان وعده های رژیم کتوژنیک, چند کیلو لاغری با متفورمین نی نی سایت, یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, عوارض رژیم کتوژنیک نی نی سایت, رژیم کتوژنیک برنامه, یک نمونه از رژیم کتوژنیک, میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم عانگع اصلانیان, رژیم کتویی, خرما در رژیم کتوژنیک, رژیم کتوژنیک رایگان, رژیم غذایی کتو, کتوژنیک نی نی سایت, رژیم مرغ نی نی سایت, صبحانه کتوژنیک نی نی سایت, نمونه رژیم کتو, کتو, رژیم شوک سه روزه نی نی سایت, رژیم پروتئین نی نی سایت, رژیم مایعات نی نی سایت, رژیم‌کتو, رژیم کتوژنیک ایرانی, رژیم شوک کتوژنیک, برنامه غذایی کتویی, رژیم فستینگ نی نی سایت, چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت, رژیم سه روزه آب و عسل نی نی سایت, رژیم لاغری کتو, کتو رژیم, کیا با رژیم کتوژنیک لاغر شدن, رژیم‌کتوژنیک

معمولا علائم آنفولانزای کتو یک یا دو روز بعد از حذف کربوهیدرات ها از رژیم غذایی روزانه ظاهر میشه. اگر قصد دارید رژیم کتو رو شروع کنید باید اینو بدونید که انواع مختلفی داره هرکدومشون تغییرات جزئی به نسبت چربی ، پروتئین و کربوهیدرات تو رژیم غذایی روزانه شما داره.

یک نمونه از رژیم کتوژنیک

رژیم کتو برای بعضی از شرایط خاص، به ویژه دیابت نوع ۲ خیلی موثر بوده. برای شروع رژیم کتو ممکنه مجبور بشید چند چیز رو از خونه خودتون بیرون بیارید و منابع غذایی پرچرب خاصی رو برای گنجاندن تو وعده های غذایی روزانه خودتون اضافه کنید.با پزشک یا متخصص تغدیتون در مورد اینکه چه چیزی برای شما بهتر صحبت کنیدـ این امر به ویژه در صورتی که محدودیت های غذایی دیگری دارید، مثل گیاهخوار بودن یا داشتن برخی آلرژی های غذایی مهم هستش.

از آن جایی که ذائقه افراد متفاوت است این مجموعه سعی کرده که برای هر سبک و سلیقه ای یک طعم خاصی از شیرینی را تهیه کند تا افراد بتوانند انتخاب هایی که به سلایقشان نزدیک تر است را انتخاب کنند به عنوان مثال شامل ۴ مدل شیرینی مخصوص رژیم کتو در باکس های کتویی اچ بی سوئیت وجود دارد که شامل: باقلوا کتویی، کوکی کتو شکلاتی، کوکی کتویی، برانیز کتو شکلاتی که هر یک دارای طعم های متفوت و دوست داشتنی هستند علاوه بر آن برای کسانی که دارای رژیم های کتو می باشد کاملا مناسب می باشند.

زمانی که بدن در حالت روزه داری قرار میگیره، هورمون انسولین کاهش پیدا میکنه در نتیجه کاهش وزن و چربی سوزی هم برای بدن راحت تر هستش.

در این کیک ها خامه کشی نمی شود به همین دلیل می توانید از گردو به عنوان محتوات داخل آن استفاده کنید تا میان وعده ای مقوی تر و خوشمزه تری برای خود سفارش دهید.

مثلا اگر میخواین مرغ رو توی یک وعده میل کنید، اول گوشت قسمت ران مرغ و بعد گوشت قسمت سینه رو استفاده کنید.

میان وعده های دوستدار کتو تعادل خوبی از چربی های سالم و پروتئین متوسط با محتوای کربوهیدرات کم هستند. در این دو رژیم شما با محدود کردن قند و کربوهیدراتها و در عین حال استفاده از مواد خوراکی کم کربوهیدرات قادر به چربی سوزی میشوید.  Th᠎is  po st was wri᠎tten ​wi᠎th t he he᠎lp  of rdiet C on tent Ge​nerator ᠎DE MO !

در نتیجه چربی انباشته شده در بدن شما مصرف شده و به مرور زمان لاغر میشوید. اگر گرسنه هستید،حداقل ۲ لیتر در روز آب بنوشید.

همانطور که در مقاله پیشین در مورد این رژیم توضیحات کامل را ارائه کردیم، در رژیم کتو مصرف کربوهیدرات به حدود ۲۰-۵۰ گرم در روز محدود می شود.

میزان کاهش وزن در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

مطالعات نشون داده افرادی که

رژیم کتو کم کربوهیدرات رو دنبال میکنند نسبت به زمانی که رژیم متعادل تری رو دنبال میکنند احتمال کاهش وزن در ۳ تا ۶ ماه اول بیشتر هستش.

میزان کاهش وزن در رژیم کتوو یا اینکه بدنتون نمیتونه به خوبی از چربیها و کتونها برای تولید انرژی استفاده کنه.

رژیم کتوژنیک ایرانی

با توجه به توضیحاتی که داده شد، مشخص شد که رژیم کتو کاری میکنه که سلول های بدن به جای استفاده از گلوکز برای تامین انرژی ، از چربی ها استفاده کنن.

این موضوع در مورد رژیم کتوژنیک هم صدق میکنه. رژیم کتو یا کتوژنیک یک رژیم غذایی است که در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

رژیم مایعات نی نی سایت

رژیم کتو شباهت های زیادی با روش های اتکینز ها و روش های کم کربو معمولی دارد. یک رژیم غذایی دقیق پالئو مصرف غذاهای فرآوری شده، شکر، غلات، حبوبات و لبنیات را منع می کند.

رژیم لاغری رایگان نی نی سایت

خوشبختانه در اکثر پنیرها میزان چربی بالا و مقدار کربوهیدرات پایین است و این پنیر را تبدیل به انتخابی خوب در رژیم کتو می کند.

رژیم غذایی کتو

این رژیم به شما این امکان رو میده که کربوهیدرات هارو در تمیرینات بیشتر اضافه کنید. ضمن رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر اینکه سریعاً برای تولید انرژی و کتون مورد استفاده قرار میگیرن.

دکتر یا متخصص میتونه بهتون کمک کنه تا جایگزینی پیدا کنید و برنامه غذایی مناسبی برای نیازهای شما ارائه بده.

آیا این سس حاوی شکر، آرد، یا مواد نشاستهای هست یا نه؟ برخی از سسها چربی بیشتری دارند، اما برخی مثل کچاب حاوی مقدار زیادی کربوهیدرات هستند.

میان وعده های رژیم کتوژنیک

این یک رژیم غذایی بسیار کم کربوهیدرات ، پروتئین متوسط و پرچربِ.معمولا حاوی ۷۰درصد چربی ، ۲۰ درصد پروتئین و تنها ۱۰ درصد کربوهیدرات تو رژیم غذایی روزانه شماست.

رژیم کتوژنیک رایگان

این کاهش مصرف کربوهیدرات ممکن است سخت به نظر برسد، اما خبر خوب این است که شما می توانید از بسیاری از مواد غذایی مغذی به راحتی استفاده کنید.

رژیم کتوژنیک برنامه

به عنوان مثال اگر وزن شما ۷۰ کیلوگرم است، باید حدود ۷۰ گرم پروتئین در روز مصرف کنید. برخلاف ادعاهای افراد سودجو برای کاهش وزن سریع، که با استفاده از آنها اکثر افراد به نتیجه دلخواه نمیرسند و یا با عوارض زیادی دست و پنجه نرم میکنند، این رژیم در تئوری و عمل درست کار میکند و هیچ ضرری ندارد!

رژیم مرغ نی نی سایت

۳. افرادی که خیلی سریع رژیم کتو را شروع می کنند احتمالاً عوارض دیگری را نیز تجربه کنند، از جمله: تشنگی بیش از حد، تکرر ادرار، خستگی مزمن، سرگیجه، اضطراب، تب و لرز.

رژیم فستینگ نی نی سایت

رژیم کتو برای چه مواردی استفاده میشه ؟ ۱- آیا رژیم باعث ریزش موهام میشه؟ این نمونه رژیم لوکرب نوع دیگری از رژیم اتکینز می باشد .

این نمونه رژیم غذایی بدون و یا با کربوهیدرات کم، دارای پروتئین و سبزیجات بالایی می باشد. این سبزیجات از نظر کربوهیدرات خالص گاهی چیزی کمتر از ۱ گرم کربوهیدرات در هر ۱۰۰ گرم از آن سبزی دارند.

آب قلم در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

احتمالا در هفته اول حتی چند کیلو کاهش وزن خواهید داشت. سادهترین و موثرترین روش برای کاهش وزن مصرف محدود کربوهیدراتها است.

رژیم کتوژنیک دورهای (CKD): رژیم کتوژنیک دورهای یکی دیگر از روشهایی است که در روش کتوژنیک مورد استفاده قرار میگیرد.

رژیم کتوژنیک یا به اختصار کتو یک رژیم غذایی پرچرب ، پروتئین متوسط و کم کربوهیدرات هستش که در سال های اخیر به عنوان یک روش کاهش وزن توجه زیادی رو به خودش جلب کرده اما آیا واقعا این رژیم جواب میده ؟

ناگفته نماند که این رژیم در کنار فواید زیادش برای کاهش وزن و تندرستی معایبی هم دارد. این رژیم ها رایج ترین هستند.

ماهی ها از مناسب ترین غذاها در طول رژیم کتو هستند. رژیم غذایی کتو از محبوب ترین رژیم های غذایی برای لاغری در جهان است.

مطالعات انجام شده در سال های اخیر نشان داده است که رژیم کتو می تواند برای بسیاری از بیماری ها مفید باشد.

روزه در رژیم کتوژنیک

آنها همچنین بدین نتیجه رسیدند که مصرف پروتئین بیشتر توسط افرادی که از رژیم غذایی استفاده کرده و یا برای افزایش حجم عضلات خود تمرین میکردند، منجر به افزایش حجم میشود.

برای بسیاری از افراد کربوهیدرات هایی مثل : نان ، پاستا یا سیب زمینی بیش از ۵۰درصد از رژیم غذایی روزانه اونارو تشکیل میده.

یبوست در رژیم کتوژنیک نی نی سایت

امروزه یکی از تبلیغاتی که برای تناسب اندام و کاهش وزن در کوتاه مدت در فضای مجازی و سالنهای زیبایی و ورزشی انجام میشود رژیمهای کتوژنیک یا کم کربوهیدرات است.

برای اینکه این کاهش وزن بدست آمده را بیش از یکسال داشته باشید، باید رژیم سالم غذایی را دنبال کنید.

رژیم کتوژنیک چیست نی نی سایت

یک محقق نتایج رژیم کتو قبل و بعد برای ۳۴۹ بزرگسال مبتلا به دیابت نوع ۲ در یک دوره ۱ساله تحقیق کرد.

صبحانه کتوژنیک نی نی سایت

اما در مجموع، نکته کلیدی این مقاله این است که اگر هدف شما تنها چربی سوزی میباشد پس رژیمهای کتوژنیک بهتر یا بدتر از رژیمهای با کربوهیدرات بالا نیستند.

رژیم کتوژنیک عانگع اصلانیان

از آنجا که در این رژیم غذایی، میزان کربوهیدرات شما به ۲۵ گرم در روز محدود می شود، بنابراین لازم نیست مصرف قند خود را به هیچ وجه کاهش دهید.

اما از آنجایی که بسیاری از ما غذایی مشترک با سایر اعضای خانواده می خوریم، رعایت بلند مدت رژیم کتو کار آسانی نیست.

چند کیلو لاغری با زنجبیل نی نی سایت

اگر رژیم رو نادرست یا بدون نظارت صحیح رعایت ممکنه مضر هم باشه. افزایش انرژی از طریق کافئین می تواند میزان انرژی هایی را که در هنگام کاهش چربی در بدن افراد از طریق رژیم کتوژنیک اتفاق می افتد، بهبود ببخشد و عملکرد افراد بهینهتر باشد.

بدن شما گلوکز (قند) موجود در کربوهیدرات ها رو تجزیه میکنه تا انرژی بدن رو تامین کنه. نتیجه تحقیقات نشون داده در حالت گرسنگی بدن تا ۵ برابر بیشتر از حالت عادی این هورمون رو ترشح میکنه.

بدن شما از کتونها به عنوان منبع سوخت جایگزین استفاده می کند – ملکول های ساخته شده در کبد از چربی ها هنگامی که گلوکز محدود می شود.

از نظر نوشیدنی های قابل قبول در دژیم کتو، میتونیم قهوه و چایی شیرین نشده رو انتخاب کنید. بهترین انتخاب ها برگ های سبز مثل اسفناج و کرفس هستند.

چربی های سالم مانند روغن نارگیل، آووکادو ، روغن زیتون و کره حیوانی را برای افزایش چربی غذاها انتخاب کنید.

پودر پروتئینه آب پنیر یا همون مکمل پروتئین وی ( Whey ) یکی از مکمل های ورزشی معروف بین ورزشکار های رشته بدنسازی هست.

ممکنه تا یک هفته یا کمتر طول بکشه، اما در بعضی از موارد شدید ممکنه تا یک ماه ادامه داشته باشه.

چنانچه این رژیم را شروع کردید، در هفته اول کاهش وزن را تجربه می کنید. بسیاری از مردان و زنان در سراسر جهان رژیم غذایی کتوژنیک را برای از دست دادن وزن به کار گرفته اند و نتایج مثبتی را گزارش داده اند.

هنگامی که این اتفاق میافتد، بدن شما فوقالعاده برای سوختن چربی برای تولید انرژی کار میکند. گلوکز و فروکتوز. گلوکز به راحتی توسط بدن سوزانده میشود ولی فروکتوز اینگونه نیست.

در رژیم کتو ، هدف تعویض کالری گلوکز با چربی هست. وقتی بدن شما برای انرژی از سوزوندن گلوکز به چربی تبدیل میشه، ممکنه علائمی شبیه آنفولانزا داشته باشید.

این کمبود در دریافت مواد مغذی و ویتامینهای مورد نیاز بدن ممکن است سبب بروز مشکلاتی نظیر ریزش مو، یبوست، مشکلات گوارشی و …

تنوع بالایی در تولید پنیر وجود دارد. این عمل به همراه افزایش کتون ها، فواید بی شماری به دنبال دارد.

با وجود اینکه پنیر دارای چربی اشباع بالایی است، اما شواهدی مبنی بر تاثیر آن در افزایش بیماری های قلبی وجود ندارد.

در رژیم کتو باید روغن های گیاهی فرآوری شده پرهیز کرد، مثل مارگارین و چربی ترانس مصنوعی. از یک رژیم خالص کتو مثل رژیم قلیایی کتو استفاده کنید که روی مصرف مواد غذایی فرآوری نشده، سبزیجات، پروتئین های با کیفیت، گیاهان، آجیل ها، دانه ها، اسپایس و مواد غذایی فوق العاده ای مثل آبگوشت استخوان تمرکز می کند.

برای کاهش احتمال ابتلا به آنفولانزای کتو رژیم رو به آرومی شروع کنید، هیدراته بمونید، فقط ورزش های سبک انجام بدید و با عادت کردن بدن به برنامه های غذایی جدید، استراحت کافی داشته باشید.

بیماریهای قلبی: رژیم کتوژنیک میتواند عوامل ریسک زا مانند: چربی بدن، کلسترول، فشارخون و قند خون را بهبود ببخشد. رژیم فستینگ با وارد کردن شوک به بدن، سبب خروج بدن از این وضعیت می شود.

رژیم کتو همچنین به خیلی از افراد شرکت کننده تو این مطالعه کمک کرد تا وابستگی خودشون رو به داروهای تجویزی انسولین کاهش بده.

اون بیماری دیابت رو تو ۶۰درصد از شرکت کننده ها معکوس کرد. زمانی رو که قند خون از حد طبیعی بالاتر باشه اما نه در حد اینکه دیابت در نظر گرفته بشه رو پیش دیابت میگن.

اما مطالعات گسترده نشان داده است که در مورد عموم مردم، چربی اشباع شده کره و خامه با بیماری قلبی ارتباطی ندارد.

ممکنه در نهایت به جای چربی های سالم، جربی های اشباع شده زیادی بخورید که میتونه شمارو در معرض خطرح سطوح بالای کلسترول بد و بیماری قلبی قرار بده.همچنین اگه رژیم رو به درستی دنبال نکنید ممکنه به کتوز نرسید.

سالهای زیادی این عقیده وجود داشت که کره و خامه بخاطر چربی بالای آنها باعث بیماری قلبی می شوند. مصرف منظم آجیل هایی مانند گردو، بادام و دانه های کتان باعث کاهش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی، سرطان ها و سایر بیماری های مزمن می شود.

ورزش های هوازی هم از دیگر ورزش های موثر در رژیم لاغری کتو هستش. در رژیم کتوژنیک یک برنامه غذایی با میزان بالای چربی و کربوهیدرات پایین به فرد داده می شود.

این خوراکی ها به شدت فرآوری شده اند و معمولاً کربوهیدرات بالایی دارند. تمام میوه ها به جز دسته کوچکی از توت ها مثل توت فرنگی غیر مجاز محسوب می شوند زیرا دارای کربوهیدارت بالایی هستند.

چربی ها (اشباع، منافذ و غیر اشباع شده) در مقادیر مناسب برای سلامتی شما مناسب هستند. سبزیجات غیر نشاسته ای میزان کالری و کربوهیدرات پایینی دارند، اما مواد مغذی و مواد معدنی در آنها بالاست.

وقتی رژیم کتو دارید ، برای تامین انرژی مورد نیاز بدنتون کربوهیدرات خیلی کمی میخورید. چگونه رژیم کتو رو شروع کنیم ؟

اما ازونجایی که رژیم کتو مستلزم تغییرات شدید تو رژیم غذایی روزانه شماست بهتر که قبل از شروع از پزشک یا متخصص تغذیه بپرسید که آیا این رژیم برای شما مناسب هست یا نه.

رژیم کتو همچنین میتونه به سلامت روده شما تاثیر بذاره. مطالعات درمورد اثرات کتو بر سلامت روده متناقض هستند. علاوه بر این، رژیم های غذایی بسیار کم چربی با خطر بیشتر سندرم متابولیک در ارتباط هستند.

ماهی قزل آلا و سایر ماهی های دریایی مانند صدف، سرشار از ویتامین ب و پتاسیم می باشند. گوشت و مرغ فاقد کربوهیدرات است؛ اما سرشار از مواد معدنی از جمله: پتاسیم، سلنیوم، روی و ویتامین B است.

۴- آیا نیاز به مصرف مجدد کربوهیدرات دارید؟ هنگامیکه طیف وسیعی از گزینههای سالم برای خوردن در اختیار آنها قرار میگیرد، بیشتر بچههای دارای فعالیت متوسط بهطور طبیعی مقدار غذایی را که بدن آنها نیاز دارد میخورند و دچار چاقی و اضافهوزن نمیشوند.

رژیم فستینگ یا رژیم روزداری متناوب یک برنامه غذایی است که بین روزه داری و غذا خوردن در یک برنامه منظم تغییر می کند.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، باید به مدت طولانی از خوردن غذا اجتناب کنید تا میزان انسولین کم شود. بخش کم کربوهیدرات رژیم غذایی ممکنه عواقب طولانی مدتی برای بعضی از افراد داشته باشه.

این رژیم شامل دوره هایی از تغذیه با کربوهیدرات بالاتر هستش ، مثل ۵روز کتوژنیک و به دنبال ۲ روز کربوهیدرات بالا.

برای مطالعه آن مقاله می توانید بر روی لینک مقابل کلیک نمایید: رژیم غذایی کتو یا کتوژنیک چیست؟ رژیم کتو رو امتحان کنید از پزشک متخصص تغذیه بپرسید که آیا برای شما مناسب هست یا نه.

حتما بخوانید : رژیم تخم مرغ چگونه به کاهش وزن کمک می کند؟ مواردی که در ادامه آمده را با دقت بخوانید تا متوجه شوید که دلیل وزن کم نکردن شما با رژیم کتوژنیک چیست.

در رژیم کتوژنیک استفاده از چه خوراکیهایی ممنوع است؟ طرز تهیه ۱. کدو سبز و مارچوبه را در یک دیگ بجوشانید.

برای طرز تهیه کیک کتو میتونین از پروتئین سفیده تخم مرغ استفاده کنین. با توجه به اینکه یک تخم مرغ بزرگ کمتر از ۱ گرم کربوهیدرات و حدود ۶ گرم پروتئین دارد، پس انتخابی ایده آل برای رژیم کتوژنیک است.

بیشتر سبزیجات دارای کربوهیدرات خالص کمی هستند، اما مصرف سبزیجات نشاسته ای مثل سیب زمینی می تواند رژیم کتو شما را از بین ببرد.

در ابتدا رژیم کتو در درجه اول به عنوان راهی برای کمک به افرادی که مبتلا به تشنج هستند استفاده شد.

اما همچنان دریافت کالری محدود به عنوان هدف در نظر گرفته میشه. این رژیم برای خانم ها حدود ۵۰۰ کالری در روز و ۶۰۰ کالری برای مردان است.

رژیم کتو ممکنِ مُد روز بنظر برسه اما مدتی که این رژیم وجود داره. نکته۱: مواد اصلا نباید زیاد داغ بشه و به مرحله جوش آمدن برسه.

Sep 14, رژیم فستینگ نی نی سایت ۲۰۱۷ – وقتی معده سرد شود به تدریج اشتها زیاد می شود و باعث چاق شدن و بالا آمدن شکم می شود.این چاقی,چاقی شهنی نیز گفته می شود یعنی چاقی ناشی از چربی …

مطالعات جدیدی که انجام شده نشان میدهد این رژیم غذایی برای مقابله با چاقی و دیابت بسیار مفید است. این شبیه رژیم کتونیک استاندارد هستش اما میتونید تو این رژیم پروتئین بیشتری بخورید.

اولین موردی که معمولا بعد از شنیدن اسم پروتئین به ذهن هر کسی میرسه، عضله سازی هستش. رژیم کتو روی هر فرد متفاوت تاثیر داره.

بهتر است هر دو زرده و سفیده تخم مرغ را بخورید، زیرا بیشتر مواد مغذی آن در زرده است. از اولین روزی که ورزش میکنید، شاهد تغییر در خلقوخو و انرژی خودخواهید بود.

معمولا ریزش مو در این نوع رژیم غذایی نادر است، بهتر است برای رفع این مشکل مولتی ویتامین مصرف کنید؛ روزی هشت ساعت بخوابید و مصرف کالریها را بیش از حد لازم محدود نکنید.

رژیم روزه داری بر روی رشد هورمون های بدن چه تاثیراتی را به همراه دارد توضیح دهید؟ این دسته از مواد غذایی اغلب دارای چربی های ناسالم و میزان قند بالایی هستند.

علاوه بر این، آجیل ها فیبر بالایی دارند که باعث احساس سیری می شود. با وجود اینکه حبوبات دارای پروتئین بالایی است اما می تواند کربوهیدرات زیادی هم داشته باشد، مثل نخود فرنگی، لوبیا، نخود و عدس.

این نسبت معمولا ۶۰درصد چربی ، ۳۵درصد پروتئین و ۵درصد کربوهیدرات هست. همچنین منبعی فوق العاده از پروتئین با کیفیت بالاست که می تواند در رژیم کم کربوهیدرات کتو به حفظ توده عضلانی کمک کند.

البته ممکن است میزان کربوهیدرات در انواع صدف ها متفاوت باشد، اما همچنان می توانید آن ها را در برنامه غذایی خود استفاده کنید.

در یک رژیم کتو معمولی، تغذیه شما روی غذاهای چرب متمرکز میشه. انواع رژیم کتو چیه ؟ به منظور تامین دو الکترولیت دیگر می توانید آووکادو ، لوبیا و انواع آجیل مصرف کنید.

شما میتوانید ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ میلیگرم سدیم، هزار میلیگرم پتاسیم و سیصد میلیگرم منیزیم مصرف کنید. ۵ الی ۱۰ درصد چربی میشود مصرف کرد.

با تهیه گوشت دامی که از گیاهان سبز تغذیه کرده است، میزان آنتی اکسیدان، چربی امگا ۳ بیشتری بدست می آورید.