رژیم لاغری سریع – یک زندگی لیپوماتیک ایده آل | نقل قول:


این یکی از مهمترین وظایف در مورد یافتن بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن است – هرگز به دنبال قرص های کاهش وزن نباشید – مکمل هایی که این روزها در همه جا مشاهده می کنید. اگر می توانید رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین باشد: سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه کرد این است که هرگز وعده های غذایی را حذف نکنید یا به طور نامنظم غذا نخورید. اگر فکر می کنید که نخوردن یک یا دو بار سنگین خوردن سخت هر روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به خاطر داشته باشید که تنها با انجام ورزش و رعایت رژیم غذایی متعادل می توانید مقداری فشار بر بدن خود وارد کنید.

یکی از محبوب ترین رژیم های کاهش وزن برای کسانی که می خواهند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است ، یکی از بهترین برنامه های رژیم غذایی که از منابع مختلف موجود است ، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا به شما قرص های لاغری ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها – موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به بهبود سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر زمینه ها کار می کنند کمک می کند. این برنامه رژیم غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است ، حتی گفته می شود که بسیاری از افراد توانستند تا 8 کیلوگرم در هفته وزن کم کنند.

بسیاری از شما ممکن است به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی را تجربه کرده باشید ، از یوگا گرفته تا دویدن تا بدنسازی ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی GM ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

رژیم جنرال موتورز
اگر آمادگی شروع یک برنامه رژیم غذایی GM را دارید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید ، می توانید در برنامه کاهش وزن خود سریعتر موفق شوید. این برنامه رژیم غذایی به مدت یک هفته است و شما فقط می توانید از غذای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اصلا نباید گرسنه بمانید. گرسنگی اثر معکوس دارد ، به جای کاهش وزن اضافی در پایان برنامه ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را ارائه می دهد تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم پیروی کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیم غذایی که نمی خواهد گرسنه بماند چگونه می تواند به طور موثری وزن خود را کاهش دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورالعمل های این برنامه رژیم غذایی گوش دهید ، آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرمی
اولین روز رژیم – میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید وارد دنیایی شوید که نحوه کاهش وزن را درک می کند. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه ها اختصاص یابد. می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. شبیه هندوانه میوه های شبیه هندوانه عالی هستند. شما همچنین باید 8-12 لیوان آب بنوشید ، در واقع ، به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، کافی است در روز اول به اندازه دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر زمان که احساس گرسنگی کردید ، میوه بخورید ، البته ، آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته به خاطر داشته باشید که برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزی است ، بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید ، به طوری که کربوهیدرات های آن سوزانده شود ، در طول روز مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم غذایی خود استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا پخته ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو ، کلم پخته و موارد دیگر است. مطمئناً سیستم گوارشی شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند ، شما می توانید بیشتر به دستشویی بروید. در روز دوم نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

سومین روز کاهش وزن. پوست سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
برنامه رژیم غذایی GM 3 به شما امکان می دهد در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب این موارد به شما بستگی دارد. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

در چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری هیجان انگیز باشد. می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر در روز بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است باعث شود احساس گرسنگی کنید ، اما در پایان روز احساس سیری می کنید. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هر زمان از روز احساس گرسنگی نکنید. به عنوان مثال ، صبح یک موز بخورید – یک لیوان شیر ، بعد از ظهر – یک لیوان شیر – چند موز ، عصر – 3 موز ، و شب – یک لیوان شیر – بقیه موز. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

گوجه فرنگی در پنجمین روز رژیم کاهش وزن
روز پنجم روزی است که می توانید خودتان یک مهمانی کوچک داشته باشید. می توانید در این روز یک فنجان برنج و شش تا هفت گوجه فرنگی در روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطح بالایی از اسید اوریک تولید کند ، بهتر است میزان آب مصرفی خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

در ششمین روز رژیم – یک فنجان برنج
می توانید در این روز یک فنجان برنج بخورید و بقیه روز را مانند سبزیجات بگذرانید. مطمئن شوید که روزانه 8 تا 12 لیوان آب می نوشید. مطمئناً در آن احساس سبکی خواهید کرد و شکی نیست که سیستم گوارش شما تقویت شده است.

در هفتمین روز کاهش وزن – آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه تغذیه GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک لیوان برنج ، هر مقدار سبزیجات ، آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته خواهد بود.

مطمئناً کاهش وزن بسیار خوبی را در بدن خود مشاهده خواهید کرد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این رژیم غذایی مزایای دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که از گرسنگی وزن کم می کنند ، این سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه داشته باشید: قبل از هرگونه رژیم لاغری حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از اسرار زیبایی ، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید.

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

برجسته سازی گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات از طریق ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید