[ رژیم کانادایی ] برای درک بهتر اینکه او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه ، دست به غذا زدم ، منتظر ماندم تا غذا بیاید و حمله کردم. در مقابل او یک بطری آب سیب هویج با یک لیوان ماست دیدم. او نیز نشست و به آنها نگاه کرد. عاشق پسر عموم هستم. انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا غذا ، که شوید چرب عمه اش بود ، با برنج سرو شود.

فکر کردم چرا می خواهد آب سیب هویج را با شوید بخورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض این که بشقابی را با پلو پر کردم ، آن را در یک کوزه شوید فرو کردم ، دیدم که او آب سیب هویج را در دو لیوان ریخته و داخل آن گذاشته است. دو فنجان می خورد و می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. هنگام غذا خوردن ، از او پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

انگار صدایش از ته چاه می آمد: “نمی توانم”. در روز چهارم رژیم باید فقط آب میوه و ماست بخورم.

چربی گردو را در دهانم مالیدم و پرسیدم. بعد گفتم: “انشالله صبحانه خوبی خوردی؟”

اره گفت. یک فنجان قهوه ، شکر و یک تکه نان تست.

کمی نگرانش بودم. الان گفتم باشه؟

او گفت. آره.

من در ذهنم گفتم از زردی صورت تو با رنگ سال مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من متوجه شدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار بود. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من جایگزینی ندارم ، “من باید قبل از عید وزن کم کنم”. ضرب المثل “مرا بکش ، زیبام کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای مرد چاق من ، شما 30 سال با این همه عظمت و چربی کار کرده اید ، اکنون 15 روز است ، رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم 15 روزه کانادایی به وزن ایده آل خود می رسد. و برای کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خود را دارد.

وقتی رژیم روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم ، حتی اگر تا آنجا که ممکن بود غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار تند نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه صرفاً قهوه یا چای با شکر است. یک روز او را سرگرم می کنند و یک تکه نان تست به آن اضافه می شود. به شخصه ، من احساس نمی کنم که با کل بسته کامل هستم.

برای ناهار ، نصف سینه مرغ با هویج آب پز یا کبابی و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه یک میان وعده است. در برخی از روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند ورقه سوسیس بخورید.

برای شام ، 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط کرفس ، سالاد کلم ، سس آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج ، تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر اجازه داشته باشید گوشت پخته شده را امشب بخورید ، محکوم خواهید شد که شب بعد سالاد کرفس بخورید. مثل اینکه می خواهد یک خواب راحت به شما بدهد. فقط روی آب لیمو اصرار کنید. به این فشار می گویند.

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفت و مجبور بود به مدت 12 روز از دستورات رژیم کانادا اطاعت کند و همانطور که می گویند به مدت 3 روز از یک رژیم ثبات برخوردار باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که آنها بسیار بیشتر هستند. که به نظر من منطقی می آید.

قوانین دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

در این حالت تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک تکه شکلات خوردید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، شما از رژیم کانادا اخراج شده اید ، از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید. ، شما حق دارید برای دو ماه وارد زمین شوید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، موانع.

عمداً یا ناخواسته در مصرف روزانه غذا دخالت نکنید.

یک قاعده خوب این است که شما مجاز هستید هر چقدر که می خواهید آب بنوشید. (خود مردم می دانند که مردم در خوردن آب تنبل هستند. نه ، خدا نکند ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها اجازه ورود به کانادا را ندارند. (خسته نباشید)

حیوانات خانگی رژیم غذایی کانادایی که در آبهای اقیانوس اطلس شنا می کنند

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مسئله در این رژیم رعایت می شود (البته بسیار سخت است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور مرتب و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اساسی و منطقی نیست. خواندن جزئیات قلب شما را به سمت پرس مناسب غذا سوق می دهد.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی در بدن نادیده گرفته می شود ، منطقی وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست البته به جز چهارمین روز آب سیب هویج در وسط فسیل های ما.
  • وعده پادشاه این وعده های قدرتمند در صبح در این حالت به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان آن را با شکر و یک فنجان قهوه عملی کرد؟
  • این رژیم بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین نمی کند. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه به زودی طاس خواهید شد.
  • شما چند سال دارید؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختگیرانه ای توسط مردم سختگیر نوشته شد. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است ، می خواهند چه وزنی به دست آورند؟ برای همه نسخه تجویز کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. با این حال ، افراد بسته به سن و وضعیت جسمانی خود به کالری بیشتری نیاز دارند. اگر همان 600 تا 800 کالری بسوزانید ، خیلی سریع آن را از دست می دهید.

  • و اشکال دیگر تفاوت در کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات ضربه بدی به بدن وارد می کند.
  • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر روحیه ، تمرکز و کارایی تأثیر می گذارد. این پسر عموی شریر و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد شد که به نظر می رسید آن را به اشتباه در لباس های رنگی ماشین لباسشویی انداخته است. روشن و زرد و مچاله شده. اعصاب بسته شده نمی توانند عسل را به مدت 3 دقیقه بخورند.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، در طول روز چربی ذخیره می کند و ماهیچه های ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی به عضله بر نمی گردد. زیرا چربی ها بی صبرانه شما را در آغوش می گیرند. مخصوصاً چربی های سرسخت شکم.
  • کاهش سریع وزن به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود تعدادی دسته دیگر مانند سردرد ، سرگیجه و سرگیجه را در خود مشاهده می کند ، بنابراین باعث ایجاد عوارض جانبی در آب می شود.
  • به گفته پسر عموی من ، تمرینات و ورزش هایی برای این منطقه انجام شد. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، به ویژه در مورد تمرینات بدنی.
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی برای آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، والدین آنها ، من مطمئن هستم کانادایی نیستند ، فکر نمی کردند که کاهش وزن غیر طبیعی در 15 روز در همان 15 روز باز می گردد.

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم.

در مورد مضرات و ضررهای این رژیم صحبت های زیادی شده است ، اما بسیاری فکر می کردند که انجام این رژیم موفقیت آمیز بوده است. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند ، و این دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد می توانند شرایط جسمانی مناسبی برای تحمل این 15 روز داشته باشند ، آنها خود را به آن 15 روز محدود کردند و سپس به رژیم غذایی عادی خود بازگشتند.

اما در اصل ، مردم این رژیم زمان زیادی را برای رویارویی با آسیب های آن صرف نمی کنند. بنابراین ، خوب است که به علم بد کودک اعتماد کنیم ، روشها را دنبال کنیم ، روشهایی که توسط علم تأیید شده است. سالها آموزش ارتوپدی تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی خود ، به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی شما توصیه های لازم برای کاهش وزن یا حتی افزایش وزن را به شما ارائه دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و گرسنگی به مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز برای کاهش وزن دیگر راه حلی نیست. علاوه بر ارائه رژیم غذایی سالم و منطقی برای بدن ، برای دستیابی به نتیجه مطلوب ، باید تمرینات اساسی و ضروری را زیر نظر مربی انجام دهید. اجازه دهید ذهن شما را روشن کنم. رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا این را احساس کرده اید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید