رژیم کاهش وزن رایگان – رژیم کاهش وزن


رژیم رایگان کاهش وزن
رژیم رایگان کاهش وزن

رژیم رایگان کاهش وزن

آیا می خواهید وزن خود را کاهش دهید؟ با رژیم لاغری در کوتاه ترین زمان ممکن اعتماد به نفس پیدا کنید. آیا در تمرین شکست می خورید؟ آیا در حال برنامه ریزی مهمانی یا مناسبت هستید؟ و آیا می خواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور ، بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م ևثر انتخاب کنید و به جراحی و انواع قرص های لاغری و مکمل ها مراجعه نکنید.

یکی از دغدغه های مردان و زنان عاشق تناسب اندام ، کاهش وزن شکم و ران و سوزاندن چربی است. تغذیه سالم اجتناب از چربی ها و غذاهای چرب و انجام برخی ورزش ها به شما در جلوگیری از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی کمک می کند.

مهمترین نکته در هر رژیم کاهش وزن این است که همیشه در نظر داشته باشید که غفلت از غذا به هیچ وجه سالم نیست ، حتی مضر است.

در اینجا چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر شدن یا گرفتن وقت ملاقات برای درمان آکنه ارائه شده است.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه یک راه سالم برای کاهش وزن به صورت رایگان وجود دارد ، کاهش وزن زیاد ، افزایش وزن برای بدن ، فرد مضر است ، چنین نوساناتی باعث تأمین غیر مستقیم مواد مغذی ، مواد معدنی ، باعث بسیاری از بیماری ها می شود. در این مقاله ، یک روش برنامه ریزی شده و سازماندهی شده برای کاهش وزن وجود دارد. رهایی از چاقی بیماری اضافه وزن یکی از مهمترین نگرانی های عمومی است که ما سعی می کنیم آن را برطرف کنیم.

یک رژیم غذایی ساده برای کاهش وزن به مدت سی روز.

1. پذیرفتن.

مهمترین نکته برای کاهش وزن در یک ماه این است که این واقعیت را بپذیرید که وزن ایده آل ندارید و اضافه وزن دارید که این اعتماد به نفس شما را از بین برده است.

2. اهداف واقع بینانه تعیین کنید.

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم که برخی رژیم های احمقانه وجود دارد که می توانید در یک روز از دست بدهید. اما اگر رژیم غذایی باعث شود کمتر از 7 کیلوگرم وزن کم کنید واقعاً کمی عجیب است. این برای سلامتی خوب نیست. به طور کلی ؛ در واقع ، گذرا است: شما می توانید در چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی بازگردید. برای تعیین اهداف خود باید منتظر بمانید. کاهش دو یا سه کیلوگرم در ماه یک هدف بسیار ساده است که می توان به آن دست یافت و آن را روی بدن خود نشان دهید ، بنابراین قبل از تعیین هدف نهایی خوب فکر کنید تا بعداً پشیمان نشوید.

3- تمرینات هوازی انجام دهید.

هر روز ورزش هوازی انجام دهید. برای کسانی که تازه شروع کرده اند ، انجام 30 دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است. می توانید آن را به موقع به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه اش به تو بستگی دارد. البته اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، روزهای ورزش و تمرینات را از دست ندهید.

می توانید با چند دقیقه گرم کردن بدن خود را شروع کرده و با چند حرکت کششی به پایان برسانید.

4- به خوردن غذا خوش بگذرد.

علاوه بر این که نوع غذای شما مهم است ، باید برنامه غذایی مناسبی نیز داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 شب از خوردن غذا خودداری کنید. و قبل از خواب حتماً فعالیت بدنی انجام دهید. به مرور زمان تنقلات کمتری بخورید. بیشتر افزایش وزن به دلیل میان وعده هایی است که می خورید. ما می توانیم هر زمان بین وعده های غذایی هر چیزی بخوریم ، اما نباید در مصرف آن زیاده روی کنیم.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با میان وعده های سالم مکمل کنید. کوکی ها را با آجیل یا سالاد جایگزین کنید. مصرف کافئین را تا حد ممکن به حداقل برسانید.

5- انجام تمرینات.

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. هنگام انجام تمرینات هوازی ، 10 دقیقه تمرینات استقامتی انجام دهید. نوجوانان یک گزینه عالی برای این کار هستند ، اما اگر به دلایلی نمی توانید بدون آنها در خانه به باشگاه بروید ، سعی کنید از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- پیاده روی و پیاده روی.

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در حقیقت ، شما باید پیاده روی کنید تا ترکیبی از تمرینات هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح می تواند 160 کالری بسوزاند. اگر بتوانید سریعتر راه بروید ، مطمئناً راههای بیشتری خواهید داشت. کمک. و سرعت کاهش وزن را چند برابر می کند.

7- از پله ها بالا بروید.

کسانی که مرتباً از پله ها بالا می روند. سریعتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند وزن خود را کاهش دهید.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله کنید ، البته چند کالری خواهید سوزاند ، روند کاهش وزن سریعتر انجام می شود. مهمترین قسمت بالا رفتن از پله این است که ضربان قلب را افزایش داده و باعث عرق زیاد می شود. شما می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز و تا پایان ماه کاهش بدن خود را مشاهده کنید.

8- هنگام تماشای تلویزیون کار کنید.

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً هر چیزی را که می خورید می سوزاند ، که به خودی خود به شما کمک می کند 3 کیلوگرم در یک ماه کاهش دهید.

9- پروتئین بخورید.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. شما نمی توانید غذاهای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که نباید بیش از یک موز در روز بخورید ، سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید ، زیرا برای سلامتی شما مفید است. خوب نیست: بیش از یک تخم مرغ در روز نخورید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید.

نکته بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند رشته فرنگی ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. همچنین می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. در عوض ، تفکر خود را به چیزهای خوب زندگی منحرف کنید. ، غذاهای کم چرب خیابانی غنی از چربی.

11- از شکر استفاده نکنید.

دفع شکر یکی دیگر از راه های کاهش وزن است. بستنی را از کیک و کلوچه بخورید ، که همه دشمنان شما هستند. آنها متابولیسم را کاهش داده و کاهش وزن را متوقف می کنند.

12- نوشیدن چای سبز.

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در روز سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به کاهش سریع وزن کمک می کند. این می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر در حین ورزش کمک کند. از او بخواهید که آیا دیگر در ارتباطات جذب نشده است یا خیر.

صبح یک لیوان و بعد از ظهر با یک میان وعده و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را در یک ماه کاهش دهید ، هر روز دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم را از بدن خارج کرده و رطوبت را حفظ می کند. در حقیقت ، هر بار که آب می نوشید یک بطری کوچک درست کنید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. حتما قبل از غذا یک لیوان آب بنوشید. کالری کمتر بخورید و به کاهش وزن کمک می کند.

14: هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید.

سعی کنید هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید ، باعث می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا بخورید ، حواس شما را پرت می کند. در واقع ، بدتر از آن است که بی ارزش باشد ، زمان و منابع را مصرف می کند ، اما هیچ فروش ندارد. این به غذا خوردن کافی برای کاهش وزن کمک می کند.

15- هفته ای یکبار تقلب کنید.

روزهای جمعه یا هر روزی که می خواهید آن را امتحان کنید ، می توانید غذایی را که بیشتر از آن لذت می برید بخورید. با این حال ، حتما این کار را هفته ای یکبار انجام دهید ، دیگر تکرار نمی شود!

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید.

می توانید یک ساعت قبل از ورزش یک فنجان قهوه داغ بنوشید. البته باید فاقد قند باشد. افرادی که این آزمایش را امتحان کرده اند در طول یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن مشاهده کرده اند.

17- کمی بخواب!

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، خواب کافی است. خوابیدن حدود 8 ساعت در روز شانس کاهش وزن را افزایش می دهد. این به این دلیل است که وقتی بدن در موقعیت پایداری قرار می گیرد ، بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم های پرمصرف پیروی نکنید.

به یاد داشته باشید که شما همیشه باید در سلامت طولانی مدت از بدن خود محافظت کنید ، زیرا اکثر رژیم های پربازده هیچ تاثیری ندارند.

19- متمرکز و با انگیزه باشید.

آخرین و مهمترین مشکل کاهش وزن استیشن و سازگاری است. اگر می توانید موارد فوق را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، فقط باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه.

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی بهترین غذاهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و روغن سویا استفاده کنید.
 • از دسرهای زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی را با عسل به عنوان میان وعده میل کنید.
 • زیاد راه بروید و می توانید گرم دوید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • مطمئن شوید که کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید می سوزانید.
 • هدف کاهش وزن خود را بنویسید.
 • مقدار غذایی را که می خورید کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • آهسته غذا بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید از غذاهای یددار استفاده کنید.
 • پروتئین های بدون چربی مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند بلکه سطح کورتیزول را نیز تنظیم کرده و چربی سوزی می کنند.
 • مطالعات نشان داده است افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • التهاب شکم را درمان کنید.
 • برای حفظ توده بدون چربی ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای گلوکز پایین بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید.

مصرف زیاد چربی های خوراکی می تواند منجر به تجمع چربی در شکم و دیگر قسمت های بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری و یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین – 4 کالری است. همچنین ، بر خلاف تصور رایج ، چربی حداقل تأثیر را بر روی درشت مغذی ها دارد ، به این معنی که شما بعد از خوردن رژیم غذایی پرچرب بیشتر از غذای پروتئین دار یا کربوهیدرات دار احساس گرسنگی می کنید. چربی همچنین محتوای کالری کمتری دارد ، به این معنی که بدن انرژی کمتری برای تجزیه چربی مصرف می کند. در مقابل ، پروتئین دارای اثر کالری بالایی است ، به این معنی که در این فرآیند بدن بیشتر کالری را از غذاهای غنی از پروتئین مصرف می کند. تجزیه غذا: هضم

با این حال ، مهم است که چربی به طور کامل از رژیم غذایی حذف نشود. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های چرب ، ماهی های چرب و غلات کامل) برای حفظ عملکرد مناسب بدن مهم هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند ، آنها باید از طریق رژیم غذایی به دست آیند. در مقابل ، از چربی های اشباع (در غذاهایی مانند گوشت و لبنیات) باید اجتناب شود. این چربی ها باعث تجمع و افزایش چربی بیشتر از اسیدهای چرب ضروری می شود. بدن همچنین مقدار بسیار کمی اسیدهای چرب برای نیازها دارد ، اما در صورت نیاز قادر به تولید آن است.

دسته دیگری از چربی های ترانس ، چربی های ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شوند. این چربی ها در فرایندهای شیمیایی مورد استفاده گیاهان غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش طول عمر مواد غذایی استفاده می شوند. چربی های ترانس علاوه بر تاثیر مخرب آنها بر سلامتی ، حتی اگر کل کالری مصرفی تحت کنترل باشد ، می توانند باعث افزایش وزن شوند.

در مطالعه میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی یک گروه از میمون ها و اسیدهای غیر اشباع مانند روغن زیتون به رژیم میمون های دیگر اضافه شد که همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. افزایش وزن میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد بود ، در حالی که در گروه دیگر (تغذیه شده با چربی های اشباع نشده) 1.8 درصد بود.

دیدگاهتان را بنویسید