رژیم کتوژنیک رژیم کتوژنیک Pdf برای لاغری رژیم کتوژنیک چیست ویکی ویو

آستانه تشخیصی برای گلبول سفید ۱۵-۵ عدد در میکرولیتر ادرار تست نوار کتون است. سلولهای اپیتلیال توبولار ۴-۲ برابر گلبول سفید سایز دارند و در سیتوپلاسم دارای یک هسته کروی (بعضاً دو هسته) میباشند.

نوار تست کتون خون

شهرنگار،۲۳ ۴۳۷۱ &%13039MANG130G% ایران-تاریخ-تمدن تازههای ایرانشناسی(۳);گزیدهای از کتابها،مقالهها و بررسیمنعکس شده در نمایه مطالعات اسلامی/نصر الله صالحی. همشهری،۸۱/۹/۲۹ ۴۴۶۴ نمایه نقد آثار کلیات اینترنت پزشکی راد،غلامرضا و جعفر یعقوبی و محمد حسین عمادی:راهنمایدستیابی به اطلاعات کشاورزی و توسعه روستایی در اینترنت/نقد ومعرفی کتاب.

قیمت تست کتون

حسین زرینی. -فرهنگان،۱۰ ۴۴۵۲ نهاوند به روایت عین السلطنه/عبد الله شهبازی. رسالت،۱۳ و ۲۰ و ۸۱/۹/۲۷ ۴۳۲۰ شعر و شاعران عرب کسانی که این دروغ را سرودهاند:شعر عرب در آثار نزار قبانی/محمد حسین زینلی.

تست کتون در ادرار

مشیتت علایی. -بایا،۱۳ و ۱۴ ۴۲۶۷ شهریار و روز ملی شعر و ادب ایران/کاوه بیات.

نوار تست کتون

به مناسبت بیستم مهرماه روز بزرگداشت حافظ/بهنام مرادیان. انتخاب،۸۱/۹/۲۰ ۴۳۵۹ بوسنی و هرزگوین-تاریخ معنای نبرد فلسفی بوسنی:به مناسبت دهمین سالگرد بوسنی/نویسندهفریدا آفاری;ترجمه حسن مرتضوی. کتاب ماه(کلیات)،۵۶ ۴۴۶۷ کتابشناسیها و فهرستها ایمانی،بهروز:گنجینه بهارستان:ادبیات فارسی/نقد و معرفی کتاباز عصمت اسماعیلی:یادداشتی کوتاه بر گنجینه بهارستان ادبیاتفارسی ۱-،چ ۱۳۸۰. -آینه میراث،۱۵ ۴۴۶۸ کتابشناسیها و فهرستهای موضوعی آقا بزرگ طهرانی،محمد حسین:الذریعه الی تصانیف الشیعه/نقد ومعرفی کتاب از حسن فاطمی:تصحیح نام نویسندگان(۱).

کتاب ماه(کلیات)،۵۶ ۴۴۷۱ سزگین،فواد:تاریخ نگارشهای عربی/نقدوبررسی کتاب از محمدمهدی رضایی:گزارشی از کتاب تاریخ نگارشهای عربی فصلهایجانورشناسی دامپزشکی گیاهشناسی و کشاورزی. کتاب ماه(کلیات)،۵۶ ۴۴۷۶ تعاونی،شیرین:استانداردهای کتابخانههای دانشگاهی ایران/نقد وبررسی کتاب از رضایه یوسفینیا:بررسی مقایسهای در کتاب در زمینهارزیابی کتابخانههای دانشگاهی.

نوارهای تست کتون

کتاب ماه(تاریخ و جغرافیا)،۵۸-۵۹ ۴۳۵۴ انگلستان-تاریخ افول ناکجاآباد گرایی انگلیسی/صالح اسکندری. کتاب ماه(تاریخ و جغرافیا)،۵۸-۵۹ ۴۳۳۳ تاریخ کشورهای اسلامی ابن خلدون و تجمل در حکومت/فرهاد دادجو.

دستگاه تست کتون خون

کتاب ماه(تاریخو جغرافیا)،۵۸-۵۹ ۴۳۱۹ نگاهی به احوال و برخی از آثار جبران خلیل جبران/ید الله قائم پناه.

کتاب ماه(کلیات)،۵۶ ۴۴۷۸ مجموعهها حیدری گوران،فرهاد:افسانه رنگهای دونادون/نقدوبررسی کتاباز عدنان خلعتی. فرهنگان،۱۰۴۴۷۰ بکایی،محمد حسن:جمال ولایت در آینه کتابت/نقدوبررسی کتاباز محمود طهماسبزاده.

حضور،۳۸ ۴۴۲۵ تاملی بر مفهوم عدالت در اندیشه امام خمینی/نور الله قیصری. فرهنگان،۱۰ ۴۴۵۴ خلیج فارس و جزایر ایرانی خلیج فارس بازنگری جایگاه استراتژیک خلیج فارس و جزایر ایرانی/عبد الله رفیعی.

همشهری،۲۸ و ۸۱/۹/۳۰ ۴۳۸۹ ایران-تاریخ-پهلوی آیت الله مدرس اسوه ماندگار شهامت و آزادگی/صادق سیدنژاد. جمهوری اسلامی،۲۳ و ۸۱/۹/۳۰ ۴۴۱۷ امام خمینی و جریان آزادی و آزادیخواهی/ناصر شفیعی.

تست نوار کتون

حضور،۳۸ ۴۴۱۸ امام خمینی و جریان مخالفت با ولایت فقیه/ناصر شفیعی. جالب است بدانید، اگر فکر میکنید که با داشتن رژیم کمچرب میتوانید تری گلیسیرید خونتان را کاهش دهید، سخت در اشتباهید چرا که مشخص شده است در رژیمهای کمچرب عموماً درصد تری گلیسیرید بعد از یک دوره افزایش پیدا میکند.

تست کتون ادرار

وجود این دستگاه ها سبب شد تا بیماری دیابت به در هر فرد شناسایی شود و درمان و ضرورت های درمانی رعایت گردد. ۶- به نظر می­رسد بین میزان دسترسی و کیفیت خدمات پزشکی و ابعاد و شدت بیماری رابطه وجود دارد.

خرید تست کتوز

در رژیم کتوژنیک میزان مصرف کربوهیدرات ها به شدت کم میشود (در حدود ۵ درصد ) در حالیکه میزان مصرف چربی ها به شدت بالا می رود.

نوار تست کتون خرید

اگر به ندرت ورزش با شدت زیاد انجام می دهید و فقط تمایل به کاهش چربی دارید رژیم کتوژنیک استاندارد مورد مناسبی برای شما می باشد.

برای مقابله با این، مصرف کربوهیدرات خود را کاهش دهید و نکات بالا را دوباره بررسی کنید. نامهفرهنگستان،۱۸ ۴۲۸۳ نثر فارسی تفاوت بنیادین قابوسنامه با اندرزنامه و آئیننامههای پهلوی/ابو القاسمفروزانی.

همشهری،۸۱/۹/۹ ۴۳۶۰ شبه جزیره عربستان و نواحی همجوار-تاریخ خیبر با قلعهها و نخلها/عاتق بن غیث بلادی،عباسعلی براتی. همشهری،۸۱/۹/۹ ۴۲۸۲ نظری اجمالی به آثار اسماعیل فصیح(۵)/آناهید اجاکیانس.

خرید نوار اداری تست کتون

در پژوهش حاضر محقق در پی معرفی اجمالی بیماری و پیامدهای ناخواسته آن و تأثیر مثبت اجرای طرح غربالگری و اهمیت آن برای کل جامعه است.

فروش نوار تست کتون

ایران،۸۱/۹/۲۵۴۳۴۰ استان مازندران-سیروسیاحت بررسی اجمالی فضای جغرافیایی بابلسر/حسن رجبپور کاری. برای بررسی این سوال که « چگونه رژیم کتوژنیک بگیریم » و چقدر از هر ماده غذایی رو میتونیم بخوریم یک کتاب وجود داره.

نوار تست ادرار ( تست کتون برای رژیم)

رژیم کتو بهترین عملکرد رو نسبت به سایر رژیم های لاغری داره و به طوری کلی مصرف کم کربوهیدرات یک استراتژی سریع و موثر برای کاهش وزن هستش که هر کسی میتونه از اون استفاده کنه.

جالب تر از اون اینه که اگر شکر رو در حجم یک قاشق غذاخوری در نظر بگیرید، مقدار کربوهیدراتش ۳ برابر حالت قبل ، یعنی ۱۲ گرم میشه.

تست تاییدی کتون در ادرار

هدف این مرحله که بلافاصله بعد از فاز ۱ شروع می شود افزودن تدریجی کربوهیدرات به میزان ۵ گرم در روز است و این کار تا زمانی که وزن کم می کنید ادامه دارد.

۳. منتظر ۱۵ ثانیه یا هر زمان دیگری در نام تجاری نوار های آزمایشی که شما استفاده می کنید را اعلام کنید.

اگر همراه با مصرف دارو سبک زندگی خود را نیز تغییر دهید، در طول یک سال حدود ۵ تا ۱۰% از وزن خود را از دست میدهید.

تست گاتری فنیل کتونوری

در اوایل دهه ۲۰۰۰ حدود ۲۰ نوع داروی ضد تشنج وجود داشت که به مبتلایان صرع داده میشد.

در زمان نوشتن مقاله ، محدوده قیمت این دستگاه ها در بازار از حدود ۸۹ هزار تومن تا ۲۹۹ هزار تومن است. با استفاده از احساس تشنگی میتوان به کمبود آب بدن پی برد ، اما توجه داشته باشید که در رژیم غذایی با کربوهیدرات محدود ، ممکن است به زیاد علائم عطش را تجربه نکنید.

مدنی بهترین زمان برای تشخیص،۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تولد دانست و افزود: زمانی که تغذیه پروتئینی کودک آغاز شود، می توان با گرفتن آزمایش خون از پاشنه پا،ابتلای نوزاد به هرنوع بیماری خصوصاً بیماری فنیل کتونوری را تشخیص داد و همچنین از طریق تست گاتری به همراه آزمایشات غربالگری در سه تا پنج روز بعد از تولد به سرعت این بیماری مشخص می شود.

این دقیقاً اتفاقی است که با کاهش خوردن گلوکز در بدن شروع میشود. شاید حرف های پر بغض تو بود که هر روز و شب با خود زمزمه می کنم، شاید فکر هبوط در منجلابِ این چند سال اخیرِ زندگانی ام بود که مغزم را می خورد، شاید هم ترس از شکست.

فرهنگ پایداری،۳(پیششماره)۴۴۳۹ نقش مسائل جغرافیایی و تاریخی در روابط ایران و عراق و مقدماتآغاز تجاوز عراق به ایران(۲). فرهنگ پایداری،۳(پیششماره)۴۴۳۸ کاربرد سلاحهای شیمیایی توسط عراق در جنگ تحمیلی:بررسیابعاد مسئله از منظر حقوق بینالملل بشردوستانه/امیر سعیدی.

فرهنگ پایداری،۳(پیششماره)۴۲۶۵ شعر معاصر ما شعر بی ثباتی است:شعر معاصر ایران از نگاه شاعران. آیینه زندگی،۳۴ و ۳۳ ۴۲۵۳ شعر فارسی-قرن ۷ حکایت شاعری که اقتصاد میدانست:تاملی بر اندیشههای اقتصادیسعدی/محمد علی.

آیینه زندگی،۳۴ و۳۳ ۴۲۴۸ جنگافزارها در شاهنامه/محمد حسنی مهاجری(هیدجی). اما برای ورزشکاران حرفهای، کسانی که قصد عضله سازی در بدن خود دارند و یا به دنبال افزایش وزن هستند، رژیم مناسبی نیست.

گزارشهای متعددی در دست است که نشان میدهد اجزای نوار ادرار همچون گلیسین (۲)، ید (۳۰)، کافئین (۳۱) و سایر اجزا موجب آلودگی نمونه ادرار میشوند که به دنبال آن باید بررسیهای غیرضروری بیشتری انجام شود.

اگه دنبال یک ناهار متعادل هستین و از طرفی دیگه حس میکنید جای غذاهای دریایی در برنامه رژیم کتو خالیه، می توانید از این دستور ناهار کتوژنیک استفاده کنید.

این کتاب در سایتآمازون۱۳ دلاربه فروش میرسد که ما ترجمه شده آن را باتمامی نکات و جزییات و تنها به مبلغ۲۲۵۰۰تومان دراختیارشما قرار می گیرد.

کتاب ماه(کلیات)،۵۶ ۴۴۷۳ کتابخانههای گروهها و سازمانهای خاص جزایری،عنایت الله:بررسی وضعیت کتابخانههای کانون پرورشفکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان و ارائه پیشنهادهایی برایبهینهسازی آنها(پایاننامه)/معرفی پایاننامه از محبوبه معمار طلوعی:کودکان تشخیص ورود به کتوز و کتابخانه.

علاوه بر این، روشها باید شامل معیارهایی برای همبستگی آزمون فیزیکی و شیمیایی و میکروسکوپی و اقدامات لازم جهت پیگیری اختلافات و حل آنها باشند، برای مثال اگر معرف نوار ادراری، خون را نشان نداد ولی در تست میکروسکوپی ما خون را مشاهده نمودیم، باید نمونه برای اسکوربیک اسید کنترل شود.

اکثر افراد وقتی کتونهای خون آنها ۵/۰ میلی مولار بر دسی لیتر باشد ، ‘در کتوز’ در نظر گرفته می شوند.

همانطور که در بالا گفته شد، برای رسیدن به کتوز ممکن است بعضی افراد کربوهیدرات ها را حتی بیشتر کاهش دهند. این حالت که به آن کتواسیدوز گفته می شود غالبا در افراد دیابتی رخ می دهد و رنگ بنفش تیره می تواند نشان از آن باشد.

Da ta w​as c re ated ​ Content Ge nerato r DEMO.

غده هیپوفیز به دلیل نقش مهمی که در ترشح هورمون رشد و سایر هومونها دارد، اگر دچار اختلال شود، میتواند تاثیر بسیار زیادی بر رشد فرد بگذارد.

اگر شما رژیم کتو را برای کاهش وزن می گیرید، بهتر است هم کربوهیدرات کل مصرفی و هم کربوهیدرات خالص مصرفی را کنترل کنید.

“کتو” در رژیم کتوژنیک از این واقعیت ناشی می شود که به بدن اجازه می دهد مولکولهای سوختی کوچکی به نام “کتون” تولید کند.

وجود باکتری در ادرار می تواند نشانه ی عفونت ادراری باشد. همچنین ادرار و تنفس این کودکان به دلیل وجود فرآوردههای فنیل آلانین، بوی بسیار بدی میدهد و ممکن است راشهای پوستی در بدن کودکان مبتلا مشاهده شود.

زیرا این رژیمها در همه جا هستند و مردم روزانه میشنوند که این رژیمها به طرز حیرت انگیزی کار میکنند.

تفسیر نتایج حاصل از غربالگری باید توسط متخصص خبره که تسلط کافی بر بیوشیمی واکنش های متابولیسم و بیماری های متابولیک دارد انجام شود و موفقیت این آنالیز ها بیشتر از همه به مهارت آنالیز کننده بستگی دارد.

رژیم کتوژنیک برای افرادی که اضافه وزن دارند، مبتلایان به دیابت و کسانی که میخواهند سلامت متابولیک شان را بهبود بدهند، فوق العاده است.

با اقدامات ساده احتیاطی میتوان میزان آلودگی را به حداقل رساند. لذا میزان اسیدآمینه فنیل آلانین و متابولیتهای آن در داخل خون بالا می رود که با تاثیر بر مغز باعث تخریب سلول های مغزی، عقب ماندگی های ذهنی و تشنج های مکرر می شود.

اصلاح این سوخت و ساز باعثکاهش وزنمی شود در حالیکه ممکن است کالری مصرفی بیش از قبل باشد.

خراسان،۸۱/۹/۲۴۳۹۱ از مجلس دوم تا مجلس هفتم:ماجرای حیات مذهبی-سیاسی مرحومسید حسن مدرس/آسیه قاسمی. ابتدا توصیه می کنیم تا حد ممکن، غذاهای ساده تهیه کنید.

از کجا می توانم نوارهای تست قند خون را تهیه کنم؟ افرادی که رژیم کتوژنیک را رعایت کرده بودند نسبت به افرادی که رژیم بدون چربی گرفته بودند ۰.۹ کیلوگرم بیشتر وزن کم کرده بودند.

دلیلش اینه که بخش سینه ی مرغ پروتوئین خالص هست و چربی کمتری نسبت به ران مرغ داره. اگر احساس کنم که داره با ذوق درباره اش حرف میزنه و قصدش اینه که به زبون ساده درباره ی تجربه اش و لذتی که از کارش میبره صحبت کنه، ترغیب میشم که به حرفش توجه کنم.

جامجم،۸۱/۹/۴۴۳۳۷ کشورهای اسلامی-جغرافیا گزارشی درباره منابع نزهه القلوب(۱)/محسن الویری. ابرار،۸۱/۹/۲۰ ۴۳۶۳ گزارشی از چاپهای مجمل التواریخ و القصص و تصحیح مجدد آن/مهدی دشتی. جوان،۱۱ و ۱۸ و ۸۱/۹/۲۵ ۴۲۷۴ از زندگی تا عشق به مرگ:تاملی بر نگاه هدایت بر داستانهایش/امیلی امرایی.

حداقل در شروع رژیم کتوژنیک باید تا جایی غذا بخورید که سیر شوید و مصرف کالریتان را محدود نکنید. حضور،۳۹۴۴۲۷ تحولات اجتماعی و انقلاب در اندیشههای فقهی-سیاسی امام خمینی/اصغر کیوان حسینی.

مرتضی شیرودی. -پگاه حوزه،۷۱ ۴۴۰۵ نیمنگاهی به انقلاب اسلامی و ریشههای آن/سعید جادری. حضور،۳۸ ۴۴۰۶ ایران-تاریخ-جمهوری اسلامی ۱۲ بهمن پیوند مهر و ماه/منوچهر اکبری.

صف،۲۶۹ ۴۴۴۰ خامنهای،علی،رهبر جمهوری اسلامی ایران ادبیات داستانی دفاع مقدس در کلام رهبر. اگر در طی یک معاینه معمول، گلوکز یا کتون در ادرار مشاهده شود، پزشک آزمایشهای دیگری را برای تعیین علت این اتفاق انجام میدهد.

مادران شیر ده و خانم ها باردار هم باید زیر نظر پزشک باشن و به هیچ وجه سر خود از این رژیم استفاده نکنن.

مصرف مکمل هایی مانند روغن MCT و کتون ها نیز میتواند به خارج شدن از این وضعیت کمک کند.

برای اینکه دچار فقر مواد مغذی نشوید، ناچارید مکمل مصرف کنید. این اصطلاح به دوره زمانی اطلاق میشود که بدن شما شروع به مصرف چربی برای تامین انرژی می کند.

از آنجا که رژیم کتو نیاز به چربی بالایی دارد، پیروان این رژیم باید در هر وعده غذایی چربی بخورند.

شهرداریها،۴۰ ۴۴۵۶ قومشناسی فصل خون در میان نیزههای بنی طرف دشت آزادگان:سنتی عشایریبرای پیشگیری از انتقام جنایت/صادق همایونی.

شهرداریها،۴۰ ۴۳۳۹ استان تهران-سیروسیاحت آنجا که حلقههای تاریخ زنجیره میسازند:گزارشی از کاوشهایباستانشناسی در ساوجبلاغ/حسین عسگری. در این حالت بدن نیاز به استفاده از پروتئین ندارد و تخریب عضلات کمتر اتفاق میافتد.

• کاهش سطح انسولین، مصرف کمتر شیرینیها و غذاهای فرآوریشده، راه مناسبی برای درمان آکنهاست.

این امر میتواند مهار ولع مصرف و پایبند بودن به برنامه غذایی را بسیار آسان کند. چنانچه قبلا واکسن هاط ضروری را در یافت کرده اید در برابر بسیاری از بیماریهای عفونی مصونیت لازم را کسب کرده اید و بنابراین مشکلی از لحاظ برخی بیماریهای واگیر دار نخواهید داشت .

مقاله پیشنهادی: آیا پیکر تراشی در کاهش وزن تاثیر دارد؟ ۱۱ – آیا رژیم کتوژنیک برای دیابتی ها مناسب است؟

ما ایرانی ها نان و برنج منبع عمده کربوهیدرات در رژیم غذایی مان است. فرهنگان،۱۰۴۴۵۳ نهاوند در آیینهی باورها/میترا دهفولی.

غرب در آئینه فرهنگ،۲۳ ۴۳۵۸ یوگسلاوی-تاریخ میلو شوویچ درمحکمه تاریخ/مترجم محمد علی شیخ علیلان. تهیه و تنظیم فیروزه محمد حسینی.

کمبود خواب بر روی هورمونهای تنظیم کننده گرسنگی مانند لپتین و گرلین تاثیر منفی میگذارد و باعث افزایش اشتها میشود. در هر یک از این بیماریها یک یا چند متابولیت در خون تغییر مییابد که نشانه اولیه برای ارجاع بیمار به پزشک و انجام بررسیهای بیشتر جهت تأیید بیماری پیش از بروز بیماری میشود.

کتواسیدوز دیابتی بسیار جدی و خطرناک بوده و یک مورد اورژانسی تلقی میشود زیرا فرد ممکن است به کمکاری دیابتی و حتی مرگ منجر شود.

شما ممکن است در حالتی قرار بگیرد که سطح کتون در بدن شما پایین باشد و چربی به اندازه کافی برای سوزاندن نداشته باشید.

نامه فرهنگستان،۱۸ ۴۴۵۸ ترکیه-تاریخ دین و سیاست در دولت عثمانی/داود فروش نوار تست کتون دورسون;ترجمه منصورهحسینی،داود وفایی. امرداد،۵۵ ۴۳۷۴ ایران-تاریخ-هخامنشیان حقوق بشر در منشور کوروش هخامنشی:نخواهم گذاشت دین و آیینملتها کوچک شمرده شود.

جامجم،۸۱/۹/۱۴ ۴۳۷۸ ایران-تاریخ-صفویان پاسداران رسالت نبوی و ولایت علوی در عصر صفویه/علی اکبرحسنی. جامجم،۸۱/۹/۱۴ ۴۳۶۸ موزههای مهم جهان میراث ایران را پس نمیدهند:تهدید جدی برایآثار تاریخی کشور.

اگر مدت طولانی خود را در شرایط کتوز قرار دهید، خطر ایجاد اسید در خون افزایش می یابد. همچنین این رژیمها، بدون واسطهی شدتهای تمرینی متوسط تا بالا در عملکرد ورزشی، برای چربی سوزی و بهبود سلامت مفید هستند.

بیماری قلبی: رژیم کتوژنیک میتواند به بهبود عوامل خطرزا مانند چربی بدن، سطح کلسترول HDL (خوب)، فشار خون و قند خون کمک کند. مرحله سوم: در این ضمن، در غیاب گلوکز، بدن نیز شروع به سوختن چربی و تولید کتون میکند.

مدبر،۸۱/۸/۲۸۴۳۸۷ زنان در انقلاب مشروطه/هاله صفرزاده. انتخاب،۸۱/۹/۲۸ ۴۴۴۵ مراقب توطئههای تفرقهانگیز دشمن باشید:رهبر انقلاب در خطبههایعید سعید فطر.

همشهری،۸۱/۹/۱۵ ۴۳۰۵ معلق در تضاد میان جسم و روح:هیچ انگاری کامو در افسانه سیزیف وبیگانه/علی اصغر هاشمیان.

اگر یک میان وعده پروتئین دار یا شربت پروتئین دار مصرف کرده اید، دارچین را نیز به آن اضافه کنید.

مدت کارآیی نوارهای تست گلوکز خون معمولاً براساس نوارها یا جعبه ای که در آن قرار دارند. تاریخ اسلام،۶ ۴۳۳۲ تربیت حرفهای و نقش آن در تعالی و ترقی تاریخنگاری/عبد الرسولخیراندیش.

حضور،۳۸۴۴۳۳ منافع ملی در نگاهی امام خمینی/اسماعیل دارابکالایی. حضور،۳۸ ۴۴۲۶ تحلیلی از مبارزات سیاسی امام خمینی/کاظم بازافکن. پگاهحوزه،۶۸ ۴۴۳۶ تحلیل ابعاد سیاسی و تاریخی تهاجم عراق به ایران اسلامی/نادر مرادینیا.

صدای عدالت،۸۱/۹/۲۷ ۴۴۳۵ پیشنیازهایی برای ترسیم چهره قرن;زمینههای تاریخی و استراتژیکیحمله عراق به ایران و ۸ سال جنگ تحمیلی/فرید مفیدی. گیلهوا،۶۷ ۴۳۶۶ بررسی نوین باستانشناسی در ایران.

ایران،۸۱/۹/۱ ۴۳۰۰ شعر و شاعران آلمانی ایران و حافظ در دیوان گوته/مهدی زمانیان. منوچهر اکبری. -حضور،۳۹ ۴۲۶۰ بررسی رویکرد شاعران حوزوی به شعر نو/حمید رضا شکار سری.

اطلاعات،۸۱/۹/۱۴ ۴۲۵۷ شعر فارسی-قرن ۱۴ اقبال لاهوری و گفتگوی تمدنها/محمد حسن حائری. حسن پویا. -حضور،۳۹۴۴۰۱ یک سند تاریخی از ۱۶ آذر. آینه میراث ۱۶۴۳۵۲ نسبشناسی،نامها،نشانها اولین سند هویت به نام چه کسی مهر خورد؟

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تست کتون چیست دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.