ریحانا همه چیز را برای عکاسی بارداری جدید خود فاش می کند – ۱ بسته ۱۰۰


ریحانا
عکس: اینستاگرام / @badgalriri

ریحانا همیشه در مورد سلیقه خود در مد به عنوان خواننده، بازیگر، طراح مد و کارآفرین صحبت کرده است. در نتیجه، فالوورهای او با اعلام بارداری خود دلیلی برای تعجب نداشتند. این بازیگر از زمانی که بارداری خود را با شریک زندگی خود A$AP Rocky فاش کرد، لباس های بارداری متفاوتی می پوشید.

او اکنون ستاره شماره ماه مه مجله آمریکایی ووگ است که مخفف همه چیز است. بر روی جلد مجله، خواننده الماسی یک لباس توری قرمز گشاد با دستکش های همسان پوشیده بود و همه آن را برای یک عکس کاملا تناسب اندام کند.

ریحانا عصر دوشنبه با انتشار تصاویری از بارداری خود در صفحه اینستاگرام خود، اینترنت را شگفت زده کرد. این هنرمند چندین کلیپ از فیلمبرداری که در یکی از اتاق های هتل پاریس در هفته مد این شهر انجام شده را فاش کرد. او با افتخار در این عکس ها برآمدگی نوزاد خود را به نمایش گذاشته و در هر کدام لباس زیبایی به تن کرده است.

در عکس اول، ریحانا روی یک مبل مجلل دراز کشیده و برآمدگی نوزادش نمایان است. او یک کت مشکی براق Saint Laurent Anthony Vaccarello پوشیده بود که آن را با زنجیر شکم مسیکا ست کرد.

در عکس دوم که در بالکن هتلش در پاریس گرفته شده، ریحانا کت جیکوبز به تن دارد. او این ظاهر را با شورت Savage X Fenty، پاشنه نوک تیز سفید، گوشواره و حلقه الماس تکمیل کرد.

در تلنگر سوم، ریحانا شکم کودک خود را در حالی که در حباب‌ها حمام می‌کرد با چیزی جز گردن‌بند خیره‌کننده و گوشواره‌های میخی نشان داد. آن را روی یک نان خرد شده و چهره ای درخشان قرار دهید.

در این جلسه، ریحانا یک لباس سفید بدون بند پوشید که در آن بسیار زیبا به نظر می رسید. این مدل به سبک بغل با یقه اسلش و قطار کوتاه از قفسه های علا ارائه شده است.

در عکس ششم، ریحانا با یک کت چهارخانه قرمز ریک اوونز و یک دامن با قطاری که کف را جارو می کند، لباسش را درآورده است. او ظاهر را با سنجاق های الماس و حلقه های درخشان تزئین کرد.

ریحانا در نهایت یک لباس مجلسی شیک و ظریف با یک حجاب زیبا در یک عکس و یک ژاکت و شورت چند رنگ با چکمه های چرمی و سایه های آینده نگرانه در عکس دیگر پوشید. گلن مارتنز این لباس مشکی را برای Jean Paul Gaultier Auguste Couture طراحی کرد.

وقتی ریحانا عکس ها را منتشر کرد، اینترنت بخش نظرات را پر کرد و او را شاد کرد و آن را یک لحظه کلاسیک و فراموش نشدنی خواند. به برخی از نظرات نگاهی بیندازید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر