ریشی سوناک به توافق برگزیت با اتحادیه اروپا نه می گوید – VIP News


ریشی سوناک به توافق برگزیت با اتحادیه اروپا نه می گوید - SurgeZirc UK
ریشی سوناک به توافق برگزیت با اتحادیه اروپا نه می گوید.

به دنبال گزارش‌هایی مبنی بر اینکه دولت بریتانیا ممکن است به دنبال روابطی به سبک سوئیس با بروکسل باشد، ریشی سوناک گفت که اجازه بازگشت به همسویی با قوانین اتحادیه اروپا را نخواهد داد.

نخست وزیر صبح دوشنبه در کنفرانس CBI در بیرمنگام گفت که می خواهد شفاف باشد. وی گفت: تحت رهبری من، بریتانیا به دنبال هیچ رابطه ای با اروپا که وابسته به انطباق با قوانین اتحادیه اروپا باشد، نخواهد بود.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: مکرون اعتراف کرد که فرانسه در تلاش برای تسخیر مجدد جهان به سمت انگلیسی ها تکیه می کند.

ساندی تایمز گزارش داد که «مقامات ارشد دولتی» قصد دارند بریتانیا را در مسیری مشابه سوئیس قرار دهند تا دسترسی به بازار واحد اتحادیه اروپا را تضمین کند. این گزارش حامیان برگزیت در حزب محافظه کار را که نمی خواهند بریتانیا دوباره روابط نزدیک تر با اتحادیه اروپا برقرار کند، نگران کرد.

سوناک افزود: من به برگزیت رای دادم، من به برگزیت اعتقاد دارم و می دانم که برگزیت می تواند مزایا و فرصت های بزرگی را برای کشور به ارمغان بیاورد و در حال حاضر فرصت های بزرگی را برای کشور به ارمغان می آورد – مهاجرت یک مهاجرت فوری است و ما آن را کنترل می کنیم. رویدادی در مرزهای ما

و اینکه بتوانیم با کشور در مورد نوع مهاجرتی که می خواهیم و نیاز داریم صحبت کنیم. ما نمی توانیم این کار را در اتحادیه اروپا انجام دهیم، حداقل اکنون ما مسئول هستیم.

به گفته این روزنامه، مدل سوئیس شامل مهاجرت آزادتر از اتحادیه اروپا – اگرچه نه آزادی کامل تردد – و همچنین پرداخت به بودجه بروکسل است.

سوئیس و اتحادیه اروپا بر اساس یک سری توافقنامه های دوجانبه که دسترسی مستقیم به بخش هایی از بازار داخلی اتحادیه اروپا از جمله رفت و آمد آزاد مردم را برای این کشور فراهم می کند، از روابط نزدیک اقتصادی برخوردار هستند.

بریتانیا و اتحادیه اروپا مدت‌هاست در مورد پروتکل ایرلند شمالی، ترتیبات منطقه پس از برگزیت که برای اجتناب از مرزها در جزیره ایرلند طراحی شده است، مذاکره کرده‌اند. اتحادیه‌ها از پروتکل جلوگیری از تجارت بین ایرلند شمالی و بریتانیا با ایجاد مرز در دریای ایرلند انتقاد کردند.

اتحادیه‌ها از پروتکل جلوگیری از تجارت بین ایرلند شمالی و بریتانیا با ایجاد مرز در دریای ایرلند انتقاد کردند. در نتیجه، استورمونت سقوط کرد و کارمندان ارشد دولتی را برای اداره ادارات دولتی باقی گذاشت.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: ریشی سوناک خواستار اقدام سریع در مورد مزایای برگزیت شد

با این حال، در هفته‌های اخیر خوش‌بینی نسبت به دستیابی به توافق و بهبود روابط بین بریتانیا و اتحادیه اروپا پس از سال‌ها تنش، تجدید شده است. برخی از طرف اتحادیه اروپا توافقنامه دامپزشکی به سبک سوئیس را به عنوان راه حلی برای اختلاف پروتکل پیشنهاد کرده اند.

در همین حال، قرارداد خدمات بین بریتانیا و سوئیس برای سه سال دیگر تمدید شد. این تمدید به متخصصان انگلیسی اجازه می دهد تا حداکثر ۹۰ روز در سال بدون نیاز به مجوز آزادانه در سوئیس سفر و کار کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر