زنی برای بزرگ کردن یک نوجوان تقریباً نیمی از وزن خود را از دست داد


  • نانسی اولگن پس از تغییر سبک زندگی، ۱۴۵ پوند وزن کم کرد. از سایز ۳ برابر به سایز ۱۲ بروید.
  • او گفت که می‌خواهد برای نوجوانانی که او و همسرش امیدوارند بزرگ شوند، انرژی داشته باشد.
  • این داستان اولگین است که به جین ریدلی گفته شده است.

این مقاله بر اساس گفتگو با نانسی اولگن است. برای طول و وضوح ویرایش شده است.

من و شوهرم دیوید اخیراً یک روز را در Six Flags گذراندیم. یک ترن هوایی خاص وجود داشت که می خواستیم سوار شویم. با هم در ماشین نشستیم و به راحتی میله ایمنی را برداشتیم.

این یک دستاورد بزرگ بود.

ما چند سال پیش در همین سفر بودیم – یا حداقل تلاش کردیم. ما به سختی می‌توانیم به ماشین فشار بیاوریم. بدتر از آن، نوار ایمنی به دلیل شکم ما نمی تواند در جای خود قفل شود. کارکنان سعی کردند کمک کنند، اما نوار قفل نشد. ضررهایمان را کم کردیم و از ماشین پیاده شدیم. مردم پشت سر ما منتظر بودند. تحقیر کننده بود.

ما احساساتمان را خوردیم. ما چهار برگر – هر کدام دو تا – سیب زمینی سرخ کرده بزرگ و ۲ پپسی بزرگ در یک رستوران فست فود سفارش دادیم.

من سعی کردم قبل از عروسی وزن کم کنم، اما موفق نشدم

حادثه شرم آور در ترن هوایی یک حادثه مجزا نبود. وقتی از مهماندار خواستیم کمربندهایمان را ببندد، غر می زدیم. دیوید ۴۱۰ پوند بود و من ۳۱۲ پوند.

من از بچگی اضافه وزن داشتم. ما مقدار زیادی لوبیا و برنج و چیزهای دیگری که بیشتر فرآوری شده بود خوردیم. من هم جذب قند شدم.

وقتی کار پیدا کردم و خودم شروع به خرید غذا کردم، حتی به تغییر سبک زندگیم فکر نکردم.

من و دیوید در آوریل ۲۰۰۸ ازدواج کردیم. او تناسب اندام دارد و از پیاده روی لذت می برد. او ۵ فوت ۱۰ است و در عروسی ما حدود ۲۰۰ پوند وزن دارد.

برای عروسی تلاش کردم و نتوانستم وزن کم کنم. من کارهای نمادینی مانند حذف نان از همبرگرم انجام داده ام. لباس عروسم سایز ۲۴ بود و ۵ فوت ۸ بودم.

نانسی اولگن قبل از اینکه 140 پوند وزن کم کند

اولگن گفت: «این برای من طبیعی بود که اضافه وزن داشته باشم.

با حسن نیت از نانسی اولگن

فکر کردم، “شاید این چیزی بود که من می خواستم باشم.” من در شغل خود به عنوان تکنسین دیالیز از لایه برداری ۳X استفاده کرده ام. من مدام روی پا بودم و در پایان روز خیلی درد داشتم. می دانستم که اضافه وزن و فشار خون بالا یکی از دلایل اصلی دیابت است. بسیاری از افراد پس از ابتلا به دیابت نیاز به دیالیز دارند، اما من این ارتباط را نادیده گرفتم.

می خواستیم تشکیل خانواده بدهیم. ما به IVF نگاه کردیم و متوجه شدیم که برای ما نیست. تصمیم گرفتیم در عوض بچه ها را بزرگ کنیم. دیوید زمانی که در حال رشد بود، در سیستم مراقبت از خانواده بود. ما می خواستیم نوجوانان را بزرگ کنیم، تا حدی به این دلیل که کمی به نوجوانان کلیسایمان کمک کردیم. آنها همچنین سخت ترین گروه سنی هستند، اما به لطف و حمایت شما نیاز دارند.

می خواستم سالم باشم تا مادری فعال برای فرزندانم باشم

ما طرح خود را اجرا کردیم و اسناد را تکمیل کردیم. اما ما می‌دانستیم که گرفتن مجوز برای نگهداری از یک کودک فرآیندی طولانی خواهد بود.

در ابتدای سال ۲۰۲۰، یکی از دوستان در یک برنامه سلامتی شرکت کرد که به مردم در مورد تغذیه سالم و یک سبک زندگی سالم آموزش می داد. من تحت تأثیر قرار گرفتم که دوستم وزن کم کرد – او ۴۰ پوند از دست داد – و این کار را با سه بچه انجام داد.

او به من گفت که از آنجایی که وزن کم کرده است، می تواند آن را بیشتر نگه دارد. باعث شد عمیقاً به مادر شدن فکر کنم. به دیوید گفتم: “من نمی‌خواهم نامادری باشم.” من می‌خواهم برای بچه‌هایی که به خانه‌مان می‌آوریم انرژی داشته باشم.» بنابراین تصمیم گرفتم به برنامه بپیوندم و شوهرم هم همینطور.

زنی که با یک فنجان قهوه در رستوران ایستاده است

اولگوین به کاهش وزن ۱۴۰ پوندی خود افتخار می کند.

نانسی اولگین

ما به دوقلوهای نوجوان خود نشان می دهیم که چگونه سالم غذا بخورند

باید خودم را نظم می دادم، اما هرگز در مورد آنچه می توانم بخورم احساس محدودیت نمی کردم. من حدود ۱۴۵ پوند وزن کم کردم و حدود ۱۸۰ پوند وزن داشتم. سایز لباس من الان ۱۲ است. دیوید حدود ۱۵۰ پوند وزن کم کرده و اکنون ۲۶۰ پوند وزن دارد. من هنوز دارم یاد می‌گیرم که چگونه حداقل ۲۵ سال از عادت‌های ناسالم را کنار بگذارم، اما احساس می‌کنم که همینطور خواهم ماند.

از اینکه مجوز پرورش به ما اعطا شد و اکنون مجموعه ای از دوقلوها با ما زندگی می کنند بسیار هیجان زده بودیم. آنها نمی توانند باور کنند که عکس های “سابق” ما متعلق به ماست. به آنها نشان دهید که می توانید روش های بهتری برای غذا خوردن بیاموزید.

وقتی دیوید و من به Six Flags بازگشتیم، احساس غرور کردیم. ما حتی با بچه ها پیاده روی را شروع کردیم – کاری که فکر می کردم هرگز نمی توانم انجام دهم.

آیا داستان قدرتمندی برای به اشتراک گذاشتن با Insidexpress دارید؟ لطفا جزئیات بدهید [email protected] ایمیل.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر