زنی شاکی است که به دلیل ازدحام کامیون های سنگین به ورزشگاه رفته است


افرادی که هفته ها در کنت زندگی می کنند به دلیل بحران فعلی HGV/کانال به دنبال اختلال در جاده ها هستند. نه تنها این، بلکه تعدادی از جاده سازی ها و انحرافات نیز بر این مشکل افزوده است.

لیست انتظار فعلی برای وسایل نقلیه سنگین پارک شده در M20 اکنون بیش از ۲۳ مایل است. این یک ردیف کامیون نیست، عرض آن ۳-۴ کامیون است، یعنی بیش از ۱۰۰ مایل در صف وجود دارد. اعتقاد بر این است که لیست‌های انتظار فعلی حداقل ۳ هفته طول می‌کشد تا پاک شود، که اگر تحت تأثیر قرار گیرد، جالب نیست.

بحران آنقدر بد است که یک بانوی فقیر اهل کنت تصمیم می گیرد که باید صحبت کند. پنی مک فارلین، که در منطقه ایست کلیف زندگی می کند، احساس کرد که مجبور است با کنت آنلاین صحبت کند.

او گفت: «می خواستم به باشگاه بروم، اما حتی نمی توانستم آنجا راه بروم. من هم نمی توانم به Sainsbury بروم.

پور پنی مشکلات خود را در گزیده ای از KentOnline.co.uk توضیح می دهد

حالا اگر در مورد پنی بیچاره منصف باشیم، نمی دانیم چقدر باید پیاده تا باشگاه برود. اما حیف است که این خانم بیچاره نمی تواند برای رفتن به باشگاه ورزش کند – تا بتواند کمی ورزش کند. این واقعا یک بحران است.

بهترین توصیه ای که می توانیم به این خانم بیچاره کنیم این است که به جای باشگاه رفتن، پیاده روی کند!

علیرغم مشکلات مداوم P&O که باعث اختلال در کسب و کار آن می شود، اپراتورهای کشتی باقی مانده اکنون به فعالیت کامل بازگشته اند و پورت دوور با شرکای کنت، بزرگراه ملی و پلیس کنت همکاری خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که سفر مسافران به حداکثر می رسد. .

بیش از نیمی از ظرفیت شارژ Dover به دلیل P&O ناپدید شده است

P&O Ferries چهارشنبه اعلام کرد که در حال آماده شدن برای از سرگیری حمل و نقل بین کانالی است.

یکی از سخنگویان گفت: “P&O مشتاقانه منتظر دریافت خدمات حیاتی دوباره است و ما انتظار داریم کشتی ما آماده حرکت در مسیر Dover-Calais در هفته آینده باشد، مشروط به امضای قانونی پراید کنت و Spirit of بریتانیا بین دوور- کاله. “

به زبان انگلیسی ساده، این بدان معناست که کشتی‌های P&O از رفتن به دریا تا زمانی که نیروی کار «بودجه‌ای» فراساحلی آموزش ببینند چگونه کشتی‌ها را بدون برخورد با هیچ چیز قدرتمندی هدایت کنند، ممنوع بودند! شما را پر از اعتماد به نفس می کند!!!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر